La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1191 Culés

2

Niesamowite ze przed sezonem byl taki pesymizm. Po tym sezonie wyklarowalo sie pare rzeczy. Balde i Kounde sa jednymi z najlepszych na swojej pozycji. Inigo jak jest zdrowy to tez jeden z najlepszych stoperow na swiecie. Garcia jest bardzo solidnym zmiennikiem ktorego potrzebuje kazdy klub i moglby pelnic taka role w kazdym klubie na swiecie. Nasi skrzydlowi to jedni z najlepszych pilkarzy na swiecie. Nasza pomoc jest jedna z najmocniejszych na swiecie z najlepszym pomocnikiem na swiecie, a na lawce mamy solidnych zmiennikow. Fermin drugi sezon z rzedu pokazuje, ze moze grac w kazdym klubie na swiecie z powodzeniem. Ferran stal sie realna alternatywa do wyjsciowej 11, a nie tylko jokerem. Let it work out. Tej kadry nie nalezy zmieniac. Do tego pieknego palacu, ktory zbudowal Hansi brakuje kosmetycznych zmian. 2/3 wzmocnienia do rotacji i liczymy sie bardziej niz w tym roku. Niesamowita jest ta Barcelona, mam mocne poczucie, ze pierwszy raz od 6/7 lat podnieśliśmy reke do góry krzycząc „Europo wróciliśmy”

Po prostu kocham FC Barcelone i niesamowicie wzruszyl mnie ten sezon

0

@mientusek1407 fajnie z tym Inigo , Balde i Kounde ale niestety tracimy miliard bramek .

0

@ShawnC
taki styl gry. Pare meczy pokazalo ze potrafimy nisko bronic. Zobacz ile pilek w ostatniej kwarcie boiska odbieramy.

0

@mientusek1407 oczywiście , jednak zaliczamy dużo indywidualnych błędów i darowaliśmy rywalom bramki z niczego .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?