0

@Stinger_ bo kosztował 30 mln euro xD

0

@jacobFCB gin z tonikiem zawsze spoko . Chociaż szczerze ostatnio z pół roku temu piłem xd

0

Kurła Sociedad w obronie jak Cubarsi z Araujo ostatnio xDDD

0

@Gaz dla mnie to oczywiście największe rozczarowanie obok i beznadziejnej gry w defensywie , jaką gramy o tygodni .

3

@blakkudium wjechał jak dzik w jeżyny.

0

@CPuyol 4:3:3 raczej nie zagrają . Raczej 4:4:2 żeby asekuracja była.

0

@Swistus172 gorzej jak wynik im się nie będzie układał i będą mieli problemy w defensywie .

0

@kanver_ to może jakaś Śląska edycja xD

1

@Ptasior ja również , tylko ze względu na niego .

0

Ciekawe jak zagrają. Nie mają stopera więc trzeba by zagrać z Tchouamenim na obronie . Jak mają Tchouameniego to wypadałoby zabezpieczyć PO czyli Valverde ale wtedy mają 4 pomocników do drugiej linii i nie mają zmian .
Z drugiej strony Raphinha gra ostatnio jak w poprzednich sezonach czyli ciężko , więc może odpuszczą bronienie na PO i zagra normalnie Wrzutkez.
Z racji braku pomocników postawią wszystko na ofensywę i zagrają 4:3:3.

0

@Gaucho oj tak .

3

@Bilon87 c) jak mamy 7 punktów przewagi i są 3 mecze do końca czyli 9 punktów do zdobycia, to dwie przegrane i jeden remis chyba nie daje mistrzostwa.

1

@Joe_Barbaro nic się w nich nie zmieni zapewne.

0

Na flashscorze już są składy na klasyk , nikt nie zaskoczył .

0

@Rewolucja123 nasz środek obrony często nie ogarnia , więc nie ma co się dziwić.

8

@gukwa Casado wraca do obrony , doskoakuje w pressingu i walczy a do tego możesz sobie zobaczyć jego asysty chociażby z meczów z Bayernem czy Realem .
De Jong robi kółeczka z których nic nie ma, do przodu boi się zagrać a powroty są tragiczne .
Wykurować Bernala i Casado i żegnamy wieczny młody niespełniony talent jakim jest De Jong.

2

@demsi1707 o kurwa szok

1

@kuz ale po co mają przestawać? Dzięki temu w finale Pucharu Króla sędzia się obsral i nie gwizdał jedenastek przeciwko nim .
Przecież ta na Ferranie przez Rudigera to wał jak UJ.

0

@Azi ten sam liniowy , który nie zauważył wcześniej metrowego spalonego piłkarza I teru , Var też nie dał już znać i po tym Inter miał różny xD

0

@Azi super ale każdy to wie , problem w tym że na Varze siedziała ta menda co już nas wcześniej przekręciła i teraz nie było inaczej .

0

@BulaKG są piłkarze , których można ściągnąć za darmo . Pytanie tylko czy Deco coś potrafił w tym temacie ( raczej nie) .

0

@Nightraider mamy piłkarzy których można sprzedać , Roque już sprzedaliśmy , w dodatku zarobiliśmy trochę na LM . Może uda się ustukac na Nico .

0

@directedbyfcb jak dla mnie to pierwsze pół roku to Christensen specjalnie miał kontuzję przez zarząd żeby zarejestrować Olmo .
Chłop wcześniej grał i w kilka sezonów opuścił ok 15 spotkań .
Dolegliwości może mieć w końcu chłop zagrał tylko kilka minut po kontuzji a potem nagle cały mecz z Valladollid.

27

"Zasady mówią, że wślizg ma miejsce tam, gdzie się zaczyna, nie tam gdzie się kończy. Jeżeli są dwa kontakty, a po pierwszym stoisz i grasz, to jest przywilej korzyści i odgwizdywany jest drugi kontakt. W tym przypadku sędzia odgwizdał faul po pierwszym kontakcie, drugi nie był wzięty pod uwagę'.
No ale drugi kontakt był kiedy Yamal był w polu karnym xDDDDD

1

@WiecekFCB zdrowy Christensen to praktycznie nasz najlepszy obrońca . Praktycznie nie popełnia błędów.

2

@F3DO dobrym ruchem to byloby wprowadzenie Christensena a nie Lewego .

0

@Values chodzi mi o to że o grze Cubarsiego pisałem już wiele razy wcześniej .

0

@WiecekFCB ja rozumiem błędy jak się ma 18 lat ale kiedy pojawiają się tak często to nie jest dobre wystawiać cały czas w pierwszym składzie .

0

@Cvzx oczywiście że tak . Albo rozważenie czemu nie gramy już w LM . Ale odpowiedź to więcej niż błędy Araujo .

0

@Values ja nie mówię po fakcie tylko przed faktami bo Cubarsi robił sporo takich błędów w LM w tym sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?