0

@Guapo a co miał Wojtek wybronić ? Karnego ? Czy sam na sam czy sam na dwóch napastników Realu ? .

1

@Recha_0684 bramki nie strzelił ale 3 asysty robią robotę xd

0

@Rewolucja123 to jest zadanie sztabu żeby wykurować Christensena , bo to gość do podstawy .

0

@Arden to zasługa naszej gównianej obrony . Przecież on strzelił z karnego , potem na pustaka po podaniu od kolegi a potem kiedy był sam na sam i miał 10 minut na zastanowienie się.

0

Szkoda tylko Lewego bo przez żałosny poziom naszej obrony nie zostanie królem strzelców.

1

@Mankind co Ty za głupoty pieprzysz z tą ręką Fermina . Po zagraniu ręką piłka trafia do Valverde , który ma ją opanowaną pod nogami czyli akcja się kasuje w tym momencie .
Potem Fermin czysto odbiera i strzela bramkę. Bramka powinna być uznana
.

0

@tbas Cubarsi z Martinezem nie mogą być podstawowymi obrońcami w przyszłym sezonie . Cubarsi baboli co chwilę a Martinez będzie już za stary żeby motorycznie nadążać.

1

@norbi77 no , szczególnie jego dryblingi na ostatniego , w których się gubił i prawie tracił były super xD

0

@PatrychoO przecież Cubarsi był antybohaterem tego meczu , babol przy pierwszej bramce , przy drugiej krycia na radar i złamanie linii spalonego .

22

Dla mnie Fermin został niesłusznie okradziony z bramki . Został trafiony w rękę ale piłka trafiła do Valverde i to on miał ją w posiadaniu , potem Fermin czysto odebrał piłkę i strzelił bramkę.

1

Najgorsi dzisiaj : sędzia , obrona Realu , Cubarsi .

0

@KacperVEB a co miał Szczęsny obronić ? Karnego + Mbappe dwie akcje gdzie był 1vs1 i godzinę czasu żeby przygotować strzał.

1

@BezglutenowyPedri Balde by wystarczył bo Eric gra bardzo dobrze + jest lepszy z piłką przy nodze .

3

Cubarsi i obrona Realu wygląda tragicznie.

11

Cubarsi kolejny gol zawalony xDD

0

@Lionel_Messi10 zakładać żółto podobną koszulkę na ważny mecz? Co może pójść nie tak xD

0

@Kubsoleon nie wiem co gorsze , przegrać 0:3 , 0:4 czy może przegrywać 2:0 by potem prowadzić 2:3 i frajerzyć na 1.5 minuty do końca w taki sposób że strzela Ci w ataku 37 letni stoper xD

0

@Technik na pewno było 0:3 w słońcu , co Messi asystował bez buta xD

0

@Mankind okej , rozumiem.

2

@Mankind takie że to tylko zwykłe p''''olenie .
Xavi miał Casado cały sezon i co ? Enrique kiedyś się obraził na Aleixa Vidala a chłop potem wszedł i zaczął strzelać i asystować .
Trenerzy się mylą, to normalne.

0

@Pedri16Future przecież zawsze mógłby grać Olmo na 9 i Ferran/Gavi za nim.

0

@Arcybiskup i dlatego ma gorsze , bo mają słabych bocznych obrońców+ Człapmeni na stoperze.

0

@CurryTheGoat30 nie , bo małe kary są liczone tylko do pucharu króla.

0

@Soetie bardzo słabo . W lidze 1 bramka i 1 asysta.

0

@basuza tyle że to ostatnio bardzo to tak naprawdę ile? Dwa spotkania? .

0

@kaamil1910 szkoda że robi to raz na rok .

1

@Ghandi czemu ? Real nie ma prawego skrzydła.

1

@jacobFCB 2:2 Raphinha.

0

@krol211 najważniejsze że ręce podniesione po stracie xDD

0

@Stinger_ od czasów Pedriego to nie zrobiliśmy zbytnio dobrego transferu z nikąd. Coś w stylu Araujo czy Pedriego .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?