0

@Destroyer_of_Worlds przecież Orsato to już chyba skończył sędziować.

6

@Eto'o9 R10 ta niesamowita seria dwóch meczów musi zostać kiedyś przerwana.

0

@liber02 w czym był kluczowy ? Do przodu zaliczał asystę raz na rok a o wynikach przesadzali inni bez jego udziału.

0

@Veysel jak my mieliśmy normalny skład bez problemów finansowych to gdzie był Kroos? Był w Realu jedynie spowalniaczem i dostawali baty jakich mało .

4

@MesQueUnClub96 ehh a ponad tydzień spokoju było ...

1

Wyglądają mega słabo i pewnie zaczniemy je sprzedawać w okolicach listopada xD

1

@daniel32778 my też musimy wygrać , Espanyol na wyjeździe a potem Villareal czy Bilbao to nie byle drużyny.

0

@Aragorn33 z nami Real zagra 4:4:2 na pewno . W drugiej linii Ceballos , Bellingham , Guler(Rodrygo) i Valverde . Wrzutkez na PO ( to dobrze) i Tchouameni zapewne na stoperze .

2

@La Pulgaa zagramy pewnie z Araujo w środku z Cubarsim i Inigo na lewej . Jak dla mnie git.

0

Szkoda że teraz w tygodniu my się będziemy męczyć z Interem a Real ma tydzień odpoczynku przed El Clasico .

0

1

Dobrze że Celtą przegrała . W pierwszej połowie byli żałośni i grali na poziomie 3cioligowca .

5

Borja Iglesias z nami trzy bramki a z Realem nie może celnego podania zaliczyć xD

0

@Kuchar nie powinna być bo Mbappe nie doszedłby i tak do piłki .

9

Ale dziwne , nie wezwali sędziego do monitora po wyprostowanej nodze w kostkę xD nie był to największy impet ale zawsze coś.

0

@Kuchar Iglesias nie zagrał meczu życia tylko nasza obrona na poziomie C klasy.

5

Real ma dwóch naturalnych obrońców a Celtą ani akcji nie powinno trafi skleić . Mają tyle miejsca i czasu a nie potrafią dwóch podań bez pressingu wymienić

0

@FCBparasiempre gość sobie śmigał z kosmetyczką Realu to raczej nie jest fanem United xd

0

Jak ten placek Iglesias nam strzelił hattricka to tylko pokazuje jak żałosna była nasza linia obrony w tamtym meczu .

0

@pt9 różnica była taka że Sylvinho to doświadczony LO był xd

0

@FCBparasiempre tak , na pewno fan Realu będzie nam sprzyjał xD

0

@Piotrek1993 już zobaczysz szpaler xD to nie na stadionie Espanyolu ostatnio kibice wlecieli na stadion ze musieli nasi uciekać do szatni? XD

0

@tbas dokładnie , jeszcze nie daj Boże wyjdzie jakiś stoper ze szkółki i pewnie będzie grał lepiej na ŚO niż Tchou xd

5

@fart masakra a strach pomyśleć ilu nie złapali .

9

@BulaKG z Interem najważniejsza jest w brona bo w ataku na pewno coś strzelimy.

0

@partymaker takich graczy już nie produkują i nie wyprodukują.
A to wszystko dlatego że futbol poszedł w złą stronę i zamiast na dobrym show i meczu zależy na pieniądzach i parciu na trofea .
W futbolu nie ma już miejsca na magię.

0

@Murazor chłopie cały świat widzi że Pedri , Yamal mogą zejść na 10-15 minut kiedy wygrywamy 4:0 .
Szczególnie Torre , który zawsze coś wnosi jak wchodzi .

10

@sergio5 ten skład był robiony przez dziecko

1

@czerki to jest pieprzenie totalne że ,, trener widzi na treningach ".
Xavi widział Casado cały sezon i co z tego ? . Takich pomyłek u trenerów jest dużo .

1

@czerki ja nie mówię że mają grać wszystko , tylko mogą wchodzić np na 10 minut w ciągu meczu gdzie prowadzimy 3:0 a tak się nie dzieje .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?