ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Destroyer_of_Worlds przecież Orsato to już chyba skończył sędziować.
6
@Eto'o9 R10 ta niesamowita seria dwóch meczów musi zostać kiedyś przerwana.
0
@liber02 w czym był kluczowy ? Do przodu zaliczał asystę raz na rok a o wynikach przesadzali inni bez jego udziału.
0
@Veysel jak my mieliśmy normalny skład bez problemów finansowych to gdzie był Kroos? Był w Realu jedynie spowalniaczem i dostawali baty jakich mało .
4
@MesQueUnClub96 ehh a ponad tydzień spokoju było ...
1
Wyglądają mega słabo i pewnie zaczniemy je sprzedawać w okolicach listopada xD
1
@daniel32778 my też musimy wygrać , Espanyol na wyjeździe a potem Villareal czy Bilbao to nie byle drużyny.
0
@Aragorn33 z nami Real zagra 4:4:2 na pewno . W drugiej linii Ceballos , Bellingham , Guler(Rodrygo) i Valverde . Wrzutkez na PO ( to dobrze) i Tchouameni zapewne na stoperze .
2
@La Pulgaa zagramy pewnie z Araujo w środku z Cubarsim i Inigo na lewej . Jak dla mnie git.
0
Szkoda że teraz w tygodniu my się będziemy męczyć z Interem a Real ma tydzień odpoczynku przed El Clasico .
0
@arsenallondyn0 nie
1
Dobrze że Celtą przegrała . W pierwszej połowie byli żałośni i grali na poziomie 3cioligowca .
5
Borja Iglesias z nami trzy bramki a z Realem nie może celnego podania zaliczyć xD
0
@Kuchar nie powinna być bo Mbappe nie doszedłby i tak do piłki .
9
Ale dziwne , nie wezwali sędziego do monitora po wyprostowanej nodze w kostkę xD nie był to największy impet ale zawsze coś.
0
@Kuchar Iglesias nie zagrał meczu życia tylko nasza obrona na poziomie C klasy.
5
Real ma dwóch naturalnych obrońców a Celtą ani akcji nie powinno trafi skleić . Mają tyle miejsca i czasu a nie potrafią dwóch podań bez pressingu wymienić
0
@FCBparasiempre gość sobie śmigał z kosmetyczką Realu to raczej nie jest fanem United xd
0
Jak ten placek Iglesias nam strzelił hattricka to tylko pokazuje jak żałosna była nasza linia obrony w tamtym meczu .
0
@pt9 różnica była taka że Sylvinho to doświadczony LO był xd
0
@FCBparasiempre tak , na pewno fan Realu będzie nam sprzyjał xD
0
@Piotrek1993 już zobaczysz szpaler xD to nie na stadionie Espanyolu ostatnio kibice wlecieli na stadion ze musieli nasi uciekać do szatni? XD
0
@tbas dokładnie , jeszcze nie daj Boże wyjdzie jakiś stoper ze szkółki i pewnie będzie grał lepiej na ŚO niż Tchou xd
5
@fart masakra a strach pomyśleć ilu nie złapali .
9
@BulaKG z Interem najważniejsza jest w brona bo w ataku na pewno coś strzelimy.
0
@partymaker takich graczy już nie produkują i nie wyprodukują.
A to wszystko dlatego że futbol poszedł w złą stronę i zamiast na dobrym show i meczu zależy na pieniądzach i parciu na trofea .
W futbolu nie ma już miejsca na magię.
0
@Murazor chłopie cały świat widzi że Pedri , Yamal mogą zejść na 10-15 minut kiedy wygrywamy 4:0 .
Szczególnie Torre , który zawsze coś wnosi jak wchodzi .
10
@sergio5 ten skład był robiony przez dziecko
1
@czerki to jest pieprzenie totalne że ,, trener widzi na treningach ".
Xavi widział Casado cały sezon i co z tego ? . Takich pomyłek u trenerów jest dużo .
1
@czerki ja nie mówię że mają grać wszystko , tylko mogą wchodzić np na 10 minut w ciągu meczu gdzie prowadzimy 3:0 a tak się nie dzieje .