1

@Coutinho007 w ofensywie sobie może być dobry . Najważniejsze że w obronie nie dadzą rady bez grubych transferów.

2

@Eto'o9 R10 oby nie . TAA to kompletny leszcz w obronie , więc oby się udało .

0

@bartekvisca prawie 20 lat temu niedawno?

0

@marcin62 Valverde na PO , w środku Asencio, Alaba , Vallejo , Tchouameni , na LO Fran .

0

@Faro i tak go nie zgarną bo za mniej niż 100 mln euro go Arsenal nie odda

0

@Tuc byłem niedawno w Onix Fira i było spoko , razem ze sniadaniami . Jest przy playa Espanya , więc idealna miejscówka z do i na lotnisko a także spacerkiem na Montjuic .

1

@dominox1998 zależy , Mbappe po niecałym tygodniu był w stanie zagrać prawie 90 minut

0

@Midast to że jest duża różnica .
Pedri w tym meczu zaliczył dużo gorsze straty w niebezpiecznych obszarach boiska.

3

@partymaker panie ale spójrz na jedną ważną statystykę . Dani Olmo 3 kluczowe podania .
Fermin i Gavi 0 . A grali jako piłkarze ofensywni .

1

@BialyKolorDoDupy oglądałem ostatni mecz z Romą to ich gra wyglądała tak :
1) piłka na skrzydło
2) wrzutka w pole karne .
To tyle.

0

@norbi77 na jakie te groźne groźne kontry nas Martin naraził ?.

0

@Midast 5 błędów w 45 przeciwko Realowi z czego większość na połowie Realu bo czasami nie było komu grać .
No skandal naprawdę.

0

@partymaker ja się zgadzam że jest kozakiem jak na swój wiek . Po prostu nie lubię jak ludzie udają że nie zawala czasami bramek swoimi błędami .

1

@Astad jak dla mnie to jeszcze bardzo długo droga go czeka .

0

@Herato robili im robotę bo my byliśmy słabi .
Ten środek pola z Alonso czy Kroosem to był gwałcony przez nas tyle razy że szok .

0

@VeB 1899 trzeba wyjść z Martinem lub Fortem na LO .
Nie można zajeżdżać wszystkich stoperów na raz.

4

@Gaucho Widziałem Rudigera i jakiegoś glonojada na końcu .

0

@Toretto bez przesady , Rapha grał lipę od czasu meczu Brazylii z Argentyną.

0

@bart_azz wczoraj każdy był bohaterem. Szczęsny za obronę strzałów Viniciusa , De Jong za faul na Mbappe kiedy mogliśmy stracić bramkę a zamiast tego dostał żółtą i straciliśmy bramkę , Kounde za przepchnięcie Bellinghama kiedy piłka leciała prosto na jego glacę + bramka , Yamal za dwie asysty, Inigo za zatrzymanie dwa razy Mbappe kiedy przy linii gdyby go wyprzedził to szedłby sam na sam , Ferranowi że strzelił w meczu w którym prawie nic mu nie wychodziło .
Było ich wielu.

4

@analitykTaktyki tak , już Real według niektórych mieliśmy pyknąć 3:0 do połowy a człowiek mówił że będzie to ciężki mecz .
Z Interem będzie podobnie .

0

@PepGardiola my nie gramy z Leganes .

4

@blakkudium nieźle przykurwił.

1

@19Macio93 Vazquez z Bellinghamem pewnie zagrają normalnie w klasyku . Już coś tam władze wymyślą xd

1

@Ryoumen ciekawe kto włoży skarpetkę do książki Pereza xd

3

@Derean McTominay to zwykły wyspiarski kawałek drewna ale jednak to co mówisz to factos.

0

@_catalan aktualnie ostatnie dwa mecze Interu u siebie to dwie porażki 0 strzelonych bramek i 4 stracone.

1

@Comentateiro dokładnie .

1

@stone80 no tak ale Valverde zawalił rewanż z Romą i Liverpoolem co nie ;)

0

@partymaker Olmo gra dobrze pod presją, wykartkowal Tchou i powinien wykartkowac Asencio ale sędzia robił co mógł .
Nie wspomnę o jego wyjściach na wolne pole , zgranie piętką do Ferrana , który wspaniale spartolił kontrę zagraniem do Raphinhi .
Gorzej niż Gavi ? Serio ?.

1

@parpe dobrze zagrał , 0 asyst , 0 bramek przeciwko słabej Mallorce , która zebrała od nas oklep u nich 5:1 .
Zdecydowanie tym zasłużył żeby wejść w klasyku .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?