ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Damiain Cubarsi z Martinezem i De Jongiem nie lepsi .
10
@Gaucho oj tak , brakuje nam starego pomocnika , który prime ma daleko za sobą z wysoką pensją.
0
@Astad 0 strzałów, 1 kluczowe podanie .
Kozacki mecz jak na ŚP .
2
Cubarsi 4 bo wychowanek .
Po tym meczu żaden stoper nie powinien mieć więcej niż 2 po błędach które nie zdarzają się nawet w Bklasie .
0
@Kgorecki2500 pewnie miał wczoraj remis Realu z Bilbao na kuponie.
0
@Salchent w pojedynkach 1vs1 Martin nie jest jakiś słaby . Jest wolny jak Kounde i za długimi piłkami za plecy może nie nadąża.
0
@Salchent albo Flick powinien spróbować na 3:5:2 .
Araujo-Cubarsi-Martinez . Yamal-Frenkie-Pedri-Gavi/Fermin-Rapha . Ferran-Olmo .
Ale na Real średnio z takim ustawieniem .
0
@Marusek no niestety , dzięki Wojtusiowi , Cubarsiemu , Inigo i De Jongowi trzeba było biegać .
0
@Marusek Real nie gra tego samego , wczoraj zagrali najlepsze spotkanie w sezonie .
6
@xvcWinterSoldier nie . Wziąłbym skrzydłowego i środkowego napastnika.
0
@Marusek Real gra swoje? Naprawdę?.
0
@Matt_i1992 powodzenia.
0
@Marusek wiadomo że Martin nie ma startu do Balde. Ubolewam niesamowicie nad jego kontuzją akurat przed kluczowymi meczami .
0
@Marusek tak oglądam a Ty ? 4 mecze temu graliśmy Oncedegala a trzy mecze temu nie zagrał jedynie De Jong , który i tak jest słaby .
1
@Marusek wow w jednym meczu nie wyszliśmy podstawowym składem .
No chyba że brak jednego zawodnika czy dwóch nazywamy nie optymalnym składem .
0
@zodiak_10 @Kessie lubi małych chłopców także nadaje się perfecto.
1
@Mixtape
1
@Lordzi no Torre jest mega słaby . Gość co wchodzi to gra bardzo dobrze .
1
@Marusek w jakim nieoptymalnym składzie . Praktycznie Oncedegala przez większość sezonu i ostatnio tak samo .
Zmęczenie nie tłumaczy takich głupich błędów taktycznych jakie ostatnio popełniamy .
1
@Swistus172 bardzo prawdopodobne.
Różnica jest taka że my oglądaliśmy przepiękny sezon w naszym wykonaniu i nacieszyliśmy oko przez prawie cały sezon . Zespół dostarczył nam mega radości z oglądania .
Kibice Realu moga się cieszyć jedynie po trzech spotkaniach tego sezonu i to tyle .
0
@ViscaelBarca2007 super , mam nadzieję że będzie bronił dobrze w innym klubie.
0
@Faro bo trudno grać dobrze jak nie grasz w ogóle.
0
@Faro bo tyle wystarczy . Fernandez zadebiutował , Dominguez odstawiony po porażce z Osasuną .
Najbardziej mnie dziwi brak minut dla Forta i Victora.
0
Boże święty tylko nie to .
0
@Sapos93 w AI sobie wygeneruj xd
0
@tomek8756 i ma rację, przecież tfu franciszek mowil żeby Ukraina poszła po rozum i spełniła warunki żeby zakończyć wojnę.
1
@Astad głupi chyba nie jest . Napastnicy nie istnieją w Chelsea od lat .
1
@Jonyx chyba jasno się wyraziłem .
1
Komentarz usunięty
0
@greedo Real grał bardzo dobrze wczoraj i biorąc pod uwagę jak my Kałęczyn to Real może dalej wygrać dwa trofea a my 0 .