1

@Damiain Cubarsi z Martinezem i De Jongiem nie lepsi .

10

@Gaucho oj tak , brakuje nam starego pomocnika , który prime ma daleko za sobą z wysoką pensją.

0

@Astad 0 strzałów, 1 kluczowe podanie .
Kozacki mecz jak na ŚP .

2

Cubarsi 4 bo wychowanek .
Po tym meczu żaden stoper nie powinien mieć więcej niż 2 po błędach które nie zdarzają się nawet w Bklasie .

0

@Kgorecki2500 pewnie miał wczoraj remis Realu z Bilbao na kuponie.

0

@Salchent w pojedynkach 1vs1 Martin nie jest jakiś słaby . Jest wolny jak Kounde i za długimi piłkami za plecy może nie nadąża.

0

@Salchent albo Flick powinien spróbować na 3:5:2 .
Araujo-Cubarsi-Martinez . Yamal-Frenkie-Pedri-Gavi/Fermin-Rapha . Ferran-Olmo .
Ale na Real średnio z takim ustawieniem .

0

@Marusek no niestety , dzięki Wojtusiowi , Cubarsiemu , Inigo i De Jongowi trzeba było biegać .

0

@Marusek Real nie gra tego samego , wczoraj zagrali najlepsze spotkanie w sezonie .

6

@xvcWinterSoldier nie . Wziąłbym skrzydłowego i środkowego napastnika.

0

@Marusek Real gra swoje? Naprawdę?.

0

@Matt_i1992 powodzenia.

0

@Marusek wiadomo że Martin nie ma startu do Balde. Ubolewam niesamowicie nad jego kontuzją akurat przed kluczowymi meczami .

0

@Marusek tak oglądam a Ty ? 4 mecze temu graliśmy Oncedegala a trzy mecze temu nie zagrał jedynie De Jong , który i tak jest słaby .

1

@Marusek wow w jednym meczu nie wyszliśmy podstawowym składem .
No chyba że brak jednego zawodnika czy dwóch nazywamy nie optymalnym składem .

0

@zodiak_10 @Kessie lubi małych chłopców także nadaje się perfecto.

1

1

@Lordzi no Torre jest mega słaby . Gość co wchodzi to gra bardzo dobrze .

1

@Marusek w jakim nieoptymalnym składzie . Praktycznie Oncedegala przez większość sezonu i ostatnio tak samo .
Zmęczenie nie tłumaczy takich głupich błędów taktycznych jakie ostatnio popełniamy .

1

@Swistus172 bardzo prawdopodobne.
Różnica jest taka że my oglądaliśmy przepiękny sezon w naszym wykonaniu i nacieszyliśmy oko przez prawie cały sezon . Zespół dostarczył nam mega radości z oglądania .
Kibice Realu moga się cieszyć jedynie po trzech spotkaniach tego sezonu i to tyle .

0

@ViscaelBarca2007 super , mam nadzieję że będzie bronił dobrze w innym klubie.

0

@Faro bo trudno grać dobrze jak nie grasz w ogóle.

0

@Faro bo tyle wystarczy . Fernandez zadebiutował , Dominguez odstawiony po porażce z Osasuną .
Najbardziej mnie dziwi brak minut dla Forta i Victora.

0

Boże święty tylko nie to .

0

@Sapos93 w AI sobie wygeneruj xd

0

@tomek8756 i ma rację, przecież tfu franciszek mowil żeby Ukraina poszła po rozum i spełniła warunki żeby zakończyć wojnę.

1

@Astad głupi chyba nie jest . Napastnicy nie istnieją w Chelsea od lat .

1

@Jonyx chyba jasno się wyraziłem .

1

Komentarz usunięty

0

@greedo Real grał bardzo dobrze wczoraj i biorąc pod uwagę jak my Kałęczyn to Real może dalej wygrać dwa trofea a my 0 .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?