ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Torto i kto ich będzie krył w obronie xD
2
@adi7adi8 za*ebał jak nasza obrona przy bramkach dzisiaj xD
2
@Derean i co najlepsze u Xaviego grał bardzo dobrze na LO .
2
@BORO_12 trzeba było Pau Victora też ogrywać wcześniej albo dawać minuty jak wysoko prowadziliśmy .
Nie rozumiem jego wykupu żeby potem nie dawać mu szans.
0
@Gaz ale u nas już nie ma tego zawodnika xD
0
@goldmetaxa po tym meczu bym go zbytnio nie krytykował . Gorzej zagrali stoperzy .
0
@Peniu oczywiście że tak , tyle że zagramy tak mecz i nie mamy zmian .
1
@D10SLEO no jak jej zejdzie tapeta z twarzy to byś widział jaka piękna xD
0
Najgorsze jest to że teraz mamy kluczowe 5 spotkań i mamy kontuzje . Szczęsny popełnia błędy , obrona dziurawa że szok i nie mamy defensywnego pomocnika .
0
@partymaker xDDD
0
@partymaker e jednym meczu zagra 90 i już będzie po nim .
Ferran wchodzi na 30 minut i jest zajechały często .
0
@Hasszz Bayern bramkę zdobył po główce.
0
Jak Robert kontuzjowany przez dwugłowy uda to jesteśmy w dupie.
Z Interem trzeba walczyć sporo w powietrzu , więc jak Lewy wypadnie to tragedia totalna.
0
@partymaker co to ma za znaczenie . Na euro był karny dla Anglii jak Kane był faulowany po oddaniu niecielnego strzału z woleja.
3
Haha i Barca się zesra metr przed kiblem i jeszcze Real wygra dwa trofea a Barca zostanie z niczym xDD
0
Flick niech się ogarnie bo poleci za tydzień.
Pena od następnego meczu
0
@APTAPT tak , miałem właśnie dopisać że to nie on bo z repką nic nie zdobył .
0
@Herato Aubameyang
3
@Joe_Pesci to jest akurat typowe u Polaków. Jeden dzien sklep zamknięty to trzeba wziąć chleba na tydzień i cukru na trzy .
2
@Ziemny teraz nie ma czasu na zmianę . Każdy mecz jest finałem .
0
@tbas ja mam dokładnie tak samo . Mieszkam nad morzem w Holandii i kosiłem tydzień temu przy pięknej pogodzie xd
0
@daniel32778 @Zed1992 nie chodzi o znanie się a o kłamstwa zarządu odnośnie otwarcia
19
Jeszcze tylko z 5 lat i będzie można uznać stadion za skończony.
0
@boss000 a co to za różnica ? Musisz zagrać dwa bardzo dobre mecze jeśli chcesz przejść dalej .
10
Pedri 6 XD gość kontrolował środek przez 5 minut a potem zniknął jak reszta , straciliśmy bramkę i tyle go widzieliśmy.
0
@July_6_BcN dlaczego za stary ? xd
0
@July_6_BcN biedny sąsiad xd
0
W uj za dużo .A Barca też zdziera z kibiców jak tylko może .
15
@Arden ciekawe , bo w większości przypadków to Real tak gra od wielu lat.
5
Przejebane będzie z tym Interem .