0

@Torto i kto ich będzie krył w obronie xD

2

@adi7adi8 za*ebał jak nasza obrona przy bramkach dzisiaj xD

2

@Derean i co najlepsze u Xaviego grał bardzo dobrze na LO .

2

@BORO_12 trzeba było Pau Victora też ogrywać wcześniej albo dawać minuty jak wysoko prowadziliśmy .
Nie rozumiem jego wykupu żeby potem nie dawać mu szans.

0

@Gaz ale u nas już nie ma tego zawodnika xD

0

@goldmetaxa po tym meczu bym go zbytnio nie krytykował . Gorzej zagrali stoperzy .

0

@Peniu oczywiście że tak , tyle że zagramy tak mecz i nie mamy zmian .

1

@D10SLEO no jak jej zejdzie tapeta z twarzy to byś widział jaka piękna xD

0

Najgorsze jest to że teraz mamy kluczowe 5 spotkań i mamy kontuzje . Szczęsny popełnia błędy , obrona dziurawa że szok i nie mamy defensywnego pomocnika .

0

0

@partymaker e jednym meczu zagra 90 i już będzie po nim .
Ferran wchodzi na 30 minut i jest zajechały często .

0

@Hasszz Bayern bramkę zdobył po główce.

0

Jak Robert kontuzjowany przez dwugłowy uda to jesteśmy w dupie.
Z Interem trzeba walczyć sporo w powietrzu , więc jak Lewy wypadnie to tragedia totalna.

0

@partymaker co to ma za znaczenie . Na euro był karny dla Anglii jak Kane był faulowany po oddaniu niecielnego strzału z woleja.

3

Haha i Barca się zesra metr przed kiblem i jeszcze Real wygra dwa trofea a Barca zostanie z niczym xDD

0

Flick niech się ogarnie bo poleci za tydzień.
Pena od następnego meczu

0

@APTAPT tak , miałem właśnie dopisać że to nie on bo z repką nic nie zdobył .

0

@Herato Aubameyang

3

@Joe_Pesci to jest akurat typowe u Polaków. Jeden dzien sklep zamknięty to trzeba wziąć chleba na tydzień i cukru na trzy .

2

@Ziemny teraz nie ma czasu na zmianę . Każdy mecz jest finałem .

0

@tbas ja mam dokładnie tak samo . Mieszkam nad morzem w Holandii i kosiłem tydzień temu przy pięknej pogodzie xd

0

@daniel32778 @Zed1992 nie chodzi o znanie się a o kłamstwa zarządu odnośnie otwarcia

19

Jeszcze tylko z 5 lat i będzie można uznać stadion za skończony.

0

@boss000 a co to za różnica ? Musisz zagrać dwa bardzo dobre mecze jeśli chcesz przejść dalej .

10

Pedri 6 XD gość kontrolował środek przez 5 minut a potem zniknął jak reszta , straciliśmy bramkę i tyle go widzieliśmy.

0

@July_6_BcN dlaczego za stary ? xd

0

@July_6_BcN biedny sąsiad xd

0

W uj za dużo .A Barca też zdziera z kibiców jak tylko może .

15

@Arden ciekawe , bo w większości przypadków to Real tak gra od wielu lat.

5

Przejebane będzie z tym Interem .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?