ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barca_Big_Moment Frenkie biorąc pod uwagę jak niski poziom prezentuje a ile zarabia to powininnismy już odliczać dni do jego odejścia.
0
@Sulimo oczywiście że tak . Potem LP to już bliżej do Backstreet Boys .
0
@paweuwarrior fajnie , mam nadzieję że zorganizują tancerzy bo pasują do tego zespołu .
Nie rozumiem dlaczego jeszcze LP nie organizuje tancerzy na scenę przy swoich kawałkach .
14
Co jak co ale Araujo podnosząc rękę przy wczorajszej straconej bramce ( po główce) niesamowicie mnie rozbawił xD
0
@Barca_Big_Moment Casado nie grał na poziomie? Gość nie dość że z Realem czy Bayernem dobrze grał w odbiorze to jeszcze zobacz jakie asysty zaliczył .
De Jong może o takich pomarzyć siedząc na youtubie.
0
@prodigy szczerze mówiąc to kontrolował środek tylko przez chwilę, potem strzelili nam bramkę i tej kontroli już do końca nie odzyskaliśmy .
0
@Kubsoleon to też żadne pocieszenie patrząc co gra Olise a Balde wypadł.
0
Wczorajszy mecz to przedsmak katorgi jaka nas będzie czekała w meczu z Interem w półfinale . Wahadlowi , mnóstwo zagrań na obieg , masa wrzutek . A do tego świetna defensywa .
0
Po tym meczu upewniam się w jednym .
Araujo na sprzedaż.
0
@Tarnowitz dożywocie albo 120 złotych grzywny.
2
Chcieć to sobie może . Każdy kto widział jak wygląda Camp Nou wie że otwarcie w tym roku to już będzie wyzwanie .
0
@ThePiterros wejdź sobie na stronę Barcelony . Zobacz sobie ceny biletów na następne mecze i porównaj ceny .
Ja ostatnio za gówniane miejsca na Montjuic płaciłem ok 130 euro .
10
@arasz1819 ogólnie bawią debaty ludzi , którzy dobrze wiedzą że mówią rzeczy , których nigdy nie zrealizują .
A potem trafiają się jeszcze miliony ludzi , którzy wyzywają się między sobą kto z tych oszustów jest lepszy a kto gorszy mimo że i tak nic dobrego z tego nie będzie .
1
@kondzix2115 niestety nie wszystkie pomysły Mentzena i spółki są dobre , dlatego nie dziwi % .
Bardziej dziwi też % głosów na innych oszustów i złodziei .
1
@Comentateiro prawdopodobne że będzie grał jeszcze 20 lat ? xD
0
@reloaded chyba kilka miechow ale mogę się mylić
0
@Astad szacunek się należy dla Valverde że takimi drewnami osiąga takie wyniki .
1
@kubix05 grał też w Blade, Wróg u bram czy Polowanie na czarownice .
Lubię tego aktora :)
4
@Krzysztof1987 Abidal na środku zagrał tylko z przymusu jak nie było kim , tak to zawsze LO .
2
@kiper09 kontroli może nie ale za to Casado i Fermin potrafią dograć na dobieg z pierwszej piłki.
2
Ale co Fermin spierdolił setę to jest hit tego meczu .
Gość z 7 metrów nie trafił w 7 metrową bramkę.
0
No to przesrane , bez Balde będzie ciężko w kluczowych spotkaniach .
0
@Cyzix mozna trochę odpocząć z Borussią.
0
@Keson wyplalilby gdyby Fermin setki nie zmarnował .
1
@sokot on wszystkich stoperów chowa do kieszeni.
0
@Cvzx ter Stegen też.
1
Po tym meczu już wiem jak czują się kibice Realu od 5 lat
2
@FCB24 w historii .
0
@Derean dokładnie , miałem wrażenie jakby połowa trwała o 10 minut mniej .
0
@Fake69 zacznijmy od tego że nie ma żadnego ataku pozycyjnego xd