0

@Barca_Big_Moment Frenkie biorąc pod uwagę jak niski poziom prezentuje a ile zarabia to powininnismy już odliczać dni do jego odejścia.

0

@Sulimo oczywiście że tak . Potem LP to już bliżej do Backstreet Boys .

0

@paweuwarrior fajnie , mam nadzieję że zorganizują tancerzy bo pasują do tego zespołu .
Nie rozumiem dlaczego jeszcze LP nie organizuje tancerzy na scenę przy swoich kawałkach .

14

Co jak co ale Araujo podnosząc rękę przy wczorajszej straconej bramce ( po główce) niesamowicie mnie rozbawił xD

0

@Barca_Big_Moment Casado nie grał na poziomie? Gość nie dość że z Realem czy Bayernem dobrze grał w odbiorze to jeszcze zobacz jakie asysty zaliczył .
De Jong może o takich pomarzyć siedząc na youtubie.

0

@prodigy szczerze mówiąc to kontrolował środek tylko przez chwilę, potem strzelili nam bramkę i tej kontroli już do końca nie odzyskaliśmy .

0

@Kubsoleon to też żadne pocieszenie patrząc co gra Olise a Balde wypadł.

0

Wczorajszy mecz to przedsmak katorgi jaka nas będzie czekała w meczu z Interem w półfinale . Wahadlowi , mnóstwo zagrań na obieg , masa wrzutek . A do tego świetna defensywa .

0

Po tym meczu upewniam się w jednym .
Araujo na sprzedaż.

0

@Tarnowitz dożywocie albo 120 złotych grzywny.

2

Chcieć to sobie może . Każdy kto widział jak wygląda Camp Nou wie że otwarcie w tym roku to już będzie wyzwanie .

0

@ThePiterros wejdź sobie na stronę Barcelony . Zobacz sobie ceny biletów na następne mecze i porównaj ceny .
Ja ostatnio za gówniane miejsca na Montjuic płaciłem ok 130 euro .

10

@arasz1819 ogólnie bawią debaty ludzi , którzy dobrze wiedzą że mówią rzeczy , których nigdy nie zrealizują .
A potem trafiają się jeszcze miliony ludzi , którzy wyzywają się między sobą kto z tych oszustów jest lepszy a kto gorszy mimo że i tak nic dobrego z tego nie będzie .

1

@kondzix2115 niestety nie wszystkie pomysły Mentzena i spółki są dobre , dlatego nie dziwi % .
Bardziej dziwi też % głosów na innych oszustów i złodziei .

1

@Comentateiro prawdopodobne że będzie grał jeszcze 20 lat ? xD

0

@reloaded chyba kilka miechow ale mogę się mylić

0

@Astad szacunek się należy dla Valverde że takimi drewnami osiąga takie wyniki .

1

@kubix05 grał też w Blade, Wróg u bram czy Polowanie na czarownice .
Lubię tego aktora :)

4

@Krzysztof1987 Abidal na środku zagrał tylko z przymusu jak nie było kim , tak to zawsze LO .

2

@kiper09 kontroli może nie ale za to Casado i Fermin potrafią dograć na dobieg z pierwszej piłki.

2

Ale co Fermin spierdolił setę to jest hit tego meczu .
Gość z 7 metrów nie trafił w 7 metrową bramkę.

0

No to przesrane , bez Balde będzie ciężko w kluczowych spotkaniach .

0

@Cyzix mozna trochę odpocząć z Borussią.

0

@Keson wyplalilby gdyby Fermin setki nie zmarnował .

1

@sokot on wszystkich stoperów chowa do kieszeni.

0

@Cvzx ter Stegen też.

1

Po tym meczu już wiem jak czują się kibice Realu od 5 lat

2

@FCB24 w historii .

0

@Derean dokładnie , miałem wrażenie jakby połowa trwała o 10 minut mniej .

0

@Fake69 zacznijmy od tego że nie ma żadnego ataku pozycyjnego xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?