0

@MajkiYBnie wiemy jak to będzie wyglądać. Może odejść Fati , Lenglet , Lewy , Ferran , Gavi , Fermin , Pau Victor , Gavi , Frenkie , Araujo , Oriol , Martin , Fort , może wpłynie jakiś procent za Todibo , może weźmiemy Mingueze i sprzedamy drożej .
Można tylko gdybać.

7

A tu Lamine odchodzi i idzie za darmo do Realu na brakującego im PSa , mówiąc że musi spełnić marzenia ojca .xD

0

@Eto'o9 R10 @partymaker działa to tak . Christensen nie został wyrejestrowany ale Olmo został zarejestrowany w jego miejsce .
Więc gdyby Christensen wyzdrowiał po miesiącu to Olmo nie mógłby grać.

1

@Herato a Neymar Messi Suarez dało tylko jeden xd

0

@partymaker był , w jego miejsce został zarejestrowany Olmo , więc kiedy Duńczyk zaczął wracać do sprawności pojawiły się problemy z jego rejestracją.

0

@Stinger_ ale po co trzymać zawodnika z wysoką pensją, który nie łapie się nawet do kadry ani nie dostaje minut mimo że oprócz Raphinhi i Yamala jest jedynym skrzydłowym? .
Pożegnać , zapomnieć i dać się popisać naszym skautom w znalezieniu skrzydłowego .

0

@ranger3120 przecież on pewnie nie grał bo Olmo trzeba było zarejestrować . W poprzednich dwóch sezonach nie grał w jedynie około 15 spotkaniach .

2

@sendesara Deco wygrał dwa razy LM .

0

@Eto'o9 R10 ciężko stwierdzić że nie pasuje kiedy gość strzela aż tyle bramek . A może właśnie pasuje i ma nie być od rozgrywania tylko bycia tam gdzie trzeba i wbijania bramek .
Myślę że gdybyśmy mieli porządnego LSa to Lewy miałby jeszcze lepsze liczby .

8

Jeśli udałoby się opchnąć Araujo to kto wie.

0

@Stinger_ z całym szacunkiem do Fatiego ale on nie byłby podstawowym zawodnikiem nawet w Realu Valladollid.

0

@Eto'o9 R10 Taha? Ten wózek z węglem do naszej taktyki?.

1

@Nazio_87 ja bym na karę wybrał mu Byka z brązu. Co się potem robi każdy dobrze wie

0

@Faro problem w tym że na razie że stoperów mamy w składzie Cubarsiego , Martineza , Christensena , Araujo , Kounde i Erica Garcię xD o ile Kounde odpada na PO to dalej jest 5ciu stoperów. Więc jeśli Hujsen może kosztować to raczej lepiej zainwestować to w inne pozycje.

5

Szkoda że na monitorze nie odnotowali stempla na Yamalu , przewinienia ręką Tchouameniego czy prawidłowo zdobytej bramki przez Fermina xD

0

@pawello10 Kounde nie jest pewny , często mu się błędy techniczne zdarzają albo za wolno myśli .

2

@vangoor buraków tam nie brakuje akurat .

2

@Piotrek1993 warto zaznaczyć że nie miał u nas sezonu przygotowawczego .
Pedri był tyle kontuzjowany i jakoś dało się to ogarnąć.

1

@pawello10 ja bym powiedział że z piłką przy nodze to wygląda dokładnie jak Kounde.

0

@AlphaNumeric nawet trzy setki .

0

@Starrk jakie 3 gole z Interem ? Tyle to zawalił Cubarsi tylko w drugim meczu .
Gdzie Ty widzisz winę Martina przy bramkach?

0

@GTBTP w defensywie akurat Martin nie jest cienki .

0

@Gall a co to za poziom żeby był problem znaleźć piłkarzy ? Obaj się prezentują średnio.

1

@Derean jak my nie mamy formuły 1:1 to jaki to ma sens.
No chyba że 80 za Frenkiego to wtedy to ma sens xD

0

@VegetaPolska a jak Bellinghamowi nie wyjdzie albo sędzia się nie nabierze na jego symulki to wyzywa sędziów xD

0

@PJ777 obaj to na razie dwa średniaki .

11

@gizmo Gaviemu zabrałeś że Ska? XD

0

@VegetaPolska Tah jak dla mnie to klocek i w Barcelonie go nie chcę bo nie pasuje do naszego stylu gry . Hujsen może się fajnie rozwinąć a pozostałych nie znam.

0

@Eto'o9 R10 nie mają stoperów do gry trójką.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?