3

@MesQueUnClub96 może internety to nie miejsce dla tak wrażliwych osób , które wezmą sobie zdanie obcych osób na swój temat do serca xd

1

@Kgorecki2500 jak dla mnie zdrowy Christensen to chłop na pierwszy skład . Inigo szybszy już nie będzie a Cubarsi to jeszcze nie zawodnik na ważne mecze.

0

@PatrychoO zawsze mnie bawił ten teatrzyk xd

1

To chyba się nie lubią xD

8

@Senior6 nawet stąd widzę że Stegen zamknął oczy

0

@Yakoob jak będą do wzięcia za darmo po zakończeniu kontraktu to wielu się skusi .

2

@Andi18 może pójdzie zagrać dwa lata, zarobi kasy i wróci do Europy .

0

@LeoMessiiBarcaPepa niestety nie byłbym tego taki pewien .

1

@L4ngusta bardzo współczuję.

0

@LeoMessiiBarcaPepa szkoda że nie najlepszego obrońcę , przydałby się.

1

@fart on podpisze lub nie i powie wszystko co mu każą.

0

@zTx ciężko winić o ostatnie 2 minuty , kiedy w dwumeczu prowadzisz przez jedynie jakieś 10 bo stoperzy dają prezenty rywalom.

3

@Mezocyklon87 no to widzę że masz nieźle narobione w bani żeby tego bronić .
To koszulkę możesz założyć ze względu na terytorium gdzie się znajdujesz? Koszulkę się nosi wszędzie gdzie się podoba , jedziesz na mecz wyjazdowy też w koszulce przeciwnika?

0

@zTx przegraliśmy bo nasi środkowi obrońcy , którzy byli zdrowi sabotowali dwumecz.
Nie odpadliśmy przez Garcię i Martina tylko przez Cubarsiego , Inigo i Araujo .

5

@Mezocyklon87 bardziej mądre bycie skończonym debilem ruszać inną osobę bo ma barwy innego klubu .
Jeszcze w kraju totalnych beztalenci i klubów jakim jest Polska xd

11

Jak dla mnie LS to powinien być priorytet . Jak nie daj Boże Rapha albo Yamal wypadnie na 2 miesiące to po sezonie bez solidnego zastępstwa.

0

@FCB24 właśnie o to chodzi że oglądałem i Martin wcale nie jest słaby w obronie .
Zapytałem kto go objeżdżał w tej obronie jeśli potrafisz powiedzieć bo jestem bardzo ciekaw , musisz mieć naprawdę sporo przykładów o jego słabej grze w defensywie .

0

@AlphaNumeric Mainoo gra w środku chyba , więc nie ma miejsca dla niego .
A poza Bruno to same średniaki .

0

@FCB24 ciekawe gdzie jest objeżdżamy przez każdego i przez kogo . Ostatnio wszedł Balde za niego i pięknie dowiózł w defensywie.

5

@BezglutenowyPedri Garcia na PO też się sprawdził . Jemu to może nawet bardziej odpowiadać już na ŚO .

1

@Kubsoleon może nie pasowałby idealnie ale myślę że Haaland strzelałby u nas po 40-50 bramek w sezonie .

4

3 bramki stracone a stoperzy oceny wyjściowe .
A bramkarz dostanie 3 , mimo że wszystkie bramki zawalone kompletnie przez obrońców i bramkarz niewiele miał do powiedzenia.
Nawet przy 3ciej bramce gdyby nie farfocel napastnika Villarealu to uderzałby z zaledwie kilku metrów z czystej pozycji .

1

@Ziemny oczywiście , ManU może go wykupić za bodajże niecałe 20 mln euro bo klauzula to ok 50-60 mln euro .
Więc Real nie zapłaci mało bo zysk 10 mln euro ( gdyby Real miał zapłacić np.30 ) to żaden deal dla ManU .

1

@JimMorrisonFCB nie będą mieli łatwo bo ManU ma część praw do zawodnika , więc Benficą żeby zarobić na pewno podniesie cenę.

0

@626 ze szkółki skrzydłowi trafiają się raz na prawie 20 lat .
Cóż , zobaczy się jak to będzie że skrzydłowymi .

0

@Hasszz Rapha grał gówno u nas przez pierwsze sezony . Grał praktycznie z tym samym składem rok temu i marnował sety jak leci czy partolił podania .
A nagle co gość gra w tym sezonie.
Przykładów gdzie piłkarze nie grają nic w danym klubie a w innym odpalają jest milion .

0

@Rifek ale Nico nie będzie żadnym takim .
Dlaczego Nico grał dobrze na ME? A no dlatego że miał połowę zawodników obok siebie z naszego zespołu , którymi ma dobry feeling i dlatego jestem wręcz pewny że by się sprawdził .

0

@Kubsoleon a w czym był Modric kluczowy w Realu ? W posiadaniu piłki ? Nie . W LM tracili je na koszt Bayernu , w reszcie spotkań wszystko po 50% i przepychali wyniki za sprawą innych zawodników tak jak z Juve . W kreowaniu sytuacji? Nie . W odbiorach ? Nie . W strzelaniu bramek ? Nie . W asystowaniu ? Nie .
Jak zapytasz ludzi jedną rzecz w której Modric był najlepszy względem innych zawodników to odpowiedzi nie uzyskasz.
A w reprezentacji każdy zawodnik Chorwacji był kluczowy bo tam grali jako kolektyw . Od bramkarze przez lewego obrońcę, po środek pomocy z innymi zawodnikami , skrzydła i napadziora.

0

@Kubsoleon Rodri był kluczową postacią MC i wygrał Euro z reprezentacją . A nawet i on miał lepsze g/a niż Modric xD

0

@Roobo gość zaraz ma 33 lata .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?