ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Adran360 co to za jakieś noname'y
0
@Gaz ale to Barca podpisała mu taka gównianą klauzulę.
0
@Gaz u nas też Dembele wyglądał dobrze tylko gówniany sztab zawalał sprawę. A potem jak to Barcelonka ( zawsze miałem łeb do interesów) oddała go za 25 mln euro xD
1
@Starrk bez przesady , Dembele też kocackich spotkań nie grał cały czas + jednak grają w Ligue 1 .
0
@VeB 1899 koło grudnia pewnie.
0
@pt9 Yaya to już był pan piłkarz kiedy go sprowadzaliśmy ale właśnie brakuje takich cichych ruchów.
0
Szkoda że leżymy od lat na francuskim rynku transferowym i nie potrafimy wyjąć nikogo stamtąd od lat . Ostatni był chyba Todibo taki mniej znany ( Depaya nie liczę) .
A taki Doue czy Barcola ehh jak tam by pięknie obaj siedli u nas w składzie.
6
@Derean i co z tego? Ile wydał Arsenal , ManU , Chelsea w kilka lat i gdzie są tego efekty? .
0
@CurryTheGoat30 Juve w finale przegrało 4:1.
1
Inter był żałosny . Problem w tym że z nami też nie był mocny ale nasz środek obrony był jeszcze bardziej żałosny .
0
@Marcelinho99 gdyby nie środek obrony Cubarsi-Martinez-Araujo to tak xd
8
Jak czytam że otoczenie Barcelony jest optymistycznie nastawione to nie mam dobrych wrażeń xd
1
@partymaker i dlatego myślę szukają kogoś na pozycję LS gdzie Rapha zejdzie na 10tke ale też będzie mógł zagrać na obu skrzydłach .
2
@wojopancer pewnie to że grupa dopingowa nie ma wstępu na stadion xD
0
11
I to się nazywa dobra robota a nie jakiś Roque za 35 mln.
1
Słabe . .
0
@arasz1819 i to krzywy ryj xD
0
@SelloutCrowd jasne xD jak Cortouis nie grał w Realu to wystarczyło kopnac w niego i wpuszczał wszystko między nogami xd
Tutaj jest kompilacja głównie strzałów z okolic 10 metra przy słupku . Nie ma bramkarza do wyjęcia takich rzeczy .
0
@Vegeta88 dokładnie.
0
@messi33 będzie Czara LGBT z tęczowymi płomieniami i ochrona przed czarną magią ( hetero) .
1
@kampe nie jestem fanem ter Stegena ale przy połowie bramek bez szans xd
0
@Hosh nie , po prostu doczekaliśmy się tego że Uefa stworzyła jeszcze słabsze rozgrywki dla kompletnych cieciów , którzy nie łapią się nawet do ligi Europy xD
0
@FanLeal8 jak go Hansi odbuduje to ManU może nie chcieć go sprzedać xd
0
@wpwelement chłopie , daruj sobie te prowokacje .
12
@norbi77 nasza obrona traciła sporo bramek już dużo wcześniej.
0
@Roobo jak dla mnie to straszne gówno xd
0
@tbas szczególnie że powszechnie wiadomo że brytole to patologia.
0
@Hosh bo koleżków się nie czepia.
0
@Messi1992 Williams raczej nie chce do nas przyjść .