1

@Adran360 co to za jakieś noname'y

0

@Gaz ale to Barca podpisała mu taka gównianą klauzulę.

0

@Gaz u nas też Dembele wyglądał dobrze tylko gówniany sztab zawalał sprawę. A potem jak to Barcelonka ( zawsze miałem łeb do interesów) oddała go za 25 mln euro xD

1

@Starrk bez przesady , Dembele też kocackich spotkań nie grał cały czas + jednak grają w Ligue 1 .

0

@VeB 1899 koło grudnia pewnie.

0

@pt9 Yaya to już był pan piłkarz kiedy go sprowadzaliśmy ale właśnie brakuje takich cichych ruchów.

0

Szkoda że leżymy od lat na francuskim rynku transferowym i nie potrafimy wyjąć nikogo stamtąd od lat . Ostatni był chyba Todibo taki mniej znany ( Depaya nie liczę) .
A taki Doue czy Barcola ehh jak tam by pięknie obaj siedli u nas w składzie.

6

@Derean i co z tego? Ile wydał Arsenal , ManU , Chelsea w kilka lat i gdzie są tego efekty? .

0

@CurryTheGoat30 Juve w finale przegrało 4:1.

1

Inter był żałosny . Problem w tym że z nami też nie był mocny ale nasz środek obrony był jeszcze bardziej żałosny .

0

@Marcelinho99 gdyby nie środek obrony Cubarsi-Martinez-Araujo to tak xd

8

Jak czytam że otoczenie Barcelony jest optymistycznie nastawione to nie mam dobrych wrażeń xd

1

@partymaker i dlatego myślę szukają kogoś na pozycję LS gdzie Rapha zejdzie na 10tke ale też będzie mógł zagrać na obu skrzydłach .

2

@wojopancer pewnie to że grupa dopingowa nie ma wstępu na stadion xD

0

11

I to się nazywa dobra robota a nie jakiś Roque za 35 mln.

1

Słabe . .

0

@arasz1819 i to krzywy ryj xD

0

@SelloutCrowd jasne xD jak Cortouis nie grał w Realu to wystarczyło kopnac w niego i wpuszczał wszystko między nogami xd
Tutaj jest kompilacja głównie strzałów z okolic 10 metra przy słupku . Nie ma bramkarza do wyjęcia takich rzeczy .

0

@Vegeta88 dokładnie.

0

@messi33 będzie Czara LGBT z tęczowymi płomieniami i ochrona przed czarną magią ( hetero) .

1

@kampe nie jestem fanem ter Stegena ale przy połowie bramek bez szans xd

0

@Hosh nie , po prostu doczekaliśmy się tego że Uefa stworzyła jeszcze słabsze rozgrywki dla kompletnych cieciów , którzy nie łapią się nawet do ligi Europy xD

0

@FanLeal8 jak go Hansi odbuduje to ManU może nie chcieć go sprzedać xd

0

@wpwelement chłopie , daruj sobie te prowokacje .

12

@norbi77 nasza obrona traciła sporo bramek już dużo wcześniej.

0

@Roobo jak dla mnie to straszne gówno xd

0

@tbas szczególnie że powszechnie wiadomo że brytole to patologia.

0

@Hosh bo koleżków się nie czepia.

0

@Messi1992 Williams raczej nie chce do nas przyjść .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?