1

@F3DO po części największymi flopami okazali się trenerzy , Griezmann nie grał na swojej pozycji a staty nie najgorsze wykręcił .

0

@RoberDzik Christensen za Cubarsiego i Casado za Frenkiego.

8

Dobrze że sezon się skończył bo taki Raphinha to widać że już wypalony totalnie sezonem .
Pomijając Raphę zastanawia mnie jedna rzecz , dlaczego nasi stoperzy przestali grać górne piłki za plecy obrońców rywali .
W pierwszej części sezonu to była nasza świetna broń a teraz mimo sporego ruchu na wolne pole to kompletnie zaprzestaliśmy tego .

0

@AlwaysBlaugrana a mi nie . Przez cały jego pobyt prezentował super poziom przez dwa sezony max.

0

@partymaker a to dlatego że chciałem wyróżnić bramkarza a z obrony najbardziej podobał mi się Eric.

0

@Jersi1 przeciwko Barcelonie? Żartujesz sobie?

2

Inaki Pena bardzo dobry mecz .

3

Lewy takie dwie sety zjebał że szok . A mógłby być dwie bramki od króla strzelców .

10

Przydałoby się żebyśmy dostali 4 karne z dupy jak Real Madryt w tym sezonie to Lewy by wyrównał króla strzelców.

0

@Coveta a najlepiej by było bramkarze po 30 minut i wszystkich pożegnać xd

1

Gavi z Ferminem w środku , czyli będzie chaos totalny xd

0

@partymaker dlaczego ? Liverpool nie chce się pozbywać zawodnika , więc będą wołać ile im się podoba.

0

@partymaker Coutinho też nie prawda? XD

0

@partymaker zależy o kogo chodzi .
Jeśli chodzi o Diaza to uważam że za 80 mln euro brać gościa ,który za niedługo skończy 29 lat a bazuje na szybkości to trochę przesada.

0

@TR3YWAY tak dźwigał ten środek pola że z każdym rywalem praktycznie rywal miał autostradę do ich pola karnego xd

1

@BulaKG nie , nawet za 25 mln .

0

@comtedurgell a potem wezwał smoki i odleciał .

1

@Vurt nie , nie każdy obrońca robi tak głupie błędy .

1

@PepGardiola pewniaków do straty co najmniej dwóch bramek w meczu xd

0

@BORO_12 ale to na ten moment nie poziom na pierwszy skład.

0

@lucas/catalan problemem może być pensją Rashforda , gość zgarnia ponad 7 mln funtów netto.

3

@Matheu12 Inter jedzie na przekrętach sędziów w LM od lat . Wolę fajniejsza piłkę PSG i ze względu na Luisa Enrique.

0

@BORO_12 dla mnie powinien posadzić Cubarsiego żeby dzielił minuty z Inigo .

0

@papryk13 oby nie, wielu wzmocnień nie potrzebujemy tylko jedno/dwa konkretne i oby były jak najszybciej żeby przepracować presezon z drużyną.

0

@BORO_12 Christensen w podstawie to istny must have w przyszłym sezonie.
Najlepszy stoper w naszej kadrze.

0

@papryk13 mówi się a zapewne Liverpool go za mniej niż 65 nie odda .
Zresztąozna to wywnioskować po słowach Slota na ten temat .

0

@papryk13 tylko nie chodzi o wiek a stosunek ceny do wieku . Jak jest nowa o 80 milionach euro no to sorry ale za gościa , który za półtorej roku skończy 30stke to jednak średnio .

0

@Eto'o9 R10 nie tyle bramkarza co ogarnąć środek obrony bo w zeszłym sezonie był po prostu na żenującym poziomie i bramkarze było wystawiani jak nie na sam na sam to na strzały z najbliższej odległości .

0

@Eto'o9 R10 te mecze gdzie zespoły walczą o to samo są o tej samej godzinie . Reszta nie , ze względu że byłoby to bez sensu .

0

@Nightraider + pewnie jeszcze Pau Victor i Torre .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?