ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Real niby miał taki najlepszy skład i miał gromić wszystkich .
A tu Ancelotti zabetenowal skład i pewnie płacz ze zdziwieniem dlaczego tak jest .
3
@A4ron ale co to za porównanie .
Lewy strzelając te 5 bramek był w dobrym miejscu i dostawał dobre piłki , nie minął 3 rywali i huknął z dystansu .
Jeśli Haaland strzela jak szalony to znaczy że ciągnie drużynę .
Środkowy napastnik nie robi czegoś z niczego , tylko musi dostać dobrą piłkę, tego ostatnio brakuje w City .
0
@betonito jak oddają zawodników to trzeba też kiedyś kogoś kupić w zastępstwo .
0
Komentarz usunięty
0
Drugi dobry mecz w tym sezonie. Trzeba z nim przeżyć kontrakt i dać sporą podwyżkę.
1
@D10SLEO no i Yerry Mina , Digne , Gomes , Emerson xd
3
@D10SLEO jedyne czego mogą nam zazdrościć to bezpieczeństwa w kraju .
0
@D10SLEO zarobiliśmy więcej o 1 mln euro bo 25 mln euro tylko dostaliśmy xd
1
@tbas tak. .
0
@lukkobe jak dla mnie Real nie powinien na nic narzekać bo tyle ile oni zyskują to nie da się z niczym porównać .
My np. powinniśmy mieć karnego z Getafe i też straciliśmy punkty przez sędziów ale wtedy nawet temat nie był poruszany przez gazety i ich okładki .
0
@4Fabregas4 gość gra u nas tyle lat i zawodził od zawsze , zagrał może jeden lepszy sezon a reszta to dramaturgia .
Nie nadaje się do niczego , ani do defensywy ani do ofensywy .
Jak zgarniemy za niego chociaż 20 mln to byłby sukces.
1
@4Fabregas4 De Jong nasz najlepszy DM który na tej pozycji zagrał ile dobrych spotkań ? W reszcie jego bierna postawa w odbiorach i truchtanie to istny dramat . Nigdy w życiu tego gościa na DMie.
0
@Gaucho Fati to się nie będzie łapał do kadry.
0
@lukkobe nie dając czerwonej kartki doprowadzasz do sytuacji gdzie później Szczęsny dostaje czerwo i rywale trafiają na 2:5 mając pół godziny gry w przewadze . Nie mówiąc już o tym że przy stanie 4:1 mieli setkę na 4:2 .
Różnie mogło być tak samo jak w meczu z Espanyolem .
1
@Przemek2323 selekcja naturalna z jej strony.
0
@Azazel_Pazuzu a brak dwóch żółtych i w efekcie czerwonych w ŚPH z nami dla Viniego i Camavingi .
1
@Gekon czy czerwoną była mniej oczywista niż drugą żółta kartka dla Camavingi i Viniciusa w finale Superpucharu ? Nie a jednak sędzia oszczędził ich obu żeby gwałt na Realu nie był tak duży .
4
@Gekon w meczu Barcy z Vilkarealem Yamal został tak zaatakowany dwa razy i też nikt czerwa nie dostał.
0
@Eto'o9 R10 gdzie tam nieuznany gol z Betisem czy Valencią gdzie wbiliśmy piłkę metr do bramki xd
2
@wojopancer np. puszczało się komuś strzałę telefonem żeby wiedział że ma wyjść z domu .
0
@Kinginiesta Fermin ? Serio?
0
@wojopancer na przebiegu całej kariery to Cortouis byl ręcznikiem w Atletico , Chelsea itp na początku w Realu również .
Potem dopiero wskoczył na dobry poziom .
2
@Ryoumen albo De Jonga za 100 .
3
@norbi77 tam są ludzie chorzy psychicznie , którzy zakłamują każdą rzeczywistość .
0
@Rewolucja123 czyli dla Viniciusa , Bellinghama , Rudigera i Bobbyego darmowe zmiany .
0
@Kamiloza91 jak zamienisz budżety obu klubów to za chwilę wyszło by odwrotnie ;)
2
@Kengo ogólnie powiem tak , Pedri w jednym składzie z Bellinghamem tworzyli by najlepszą pomoc świata .
Pedri , kontrola tempa dobre piłki a Bellingham zdobywanie bramek i przestrzeni .
1
@Popitek12 ten drewniak ? Oczywiście że nie
0
@Marcelinho99 strzał z dystansu w Barcelonie? Oszalałeś?
0
Jak nie wygramy u siebie z Leganes gdzie jest szansa na odrobiebie strat to dramat .
Grać taki paździerz to szok .