1

Real niby miał taki najlepszy skład i miał gromić wszystkich .
A tu Ancelotti zabetenowal skład i pewnie płacz ze zdziwieniem dlaczego tak jest .

3

@A4ron ale co to za porównanie .
Lewy strzelając te 5 bramek był w dobrym miejscu i dostawał dobre piłki , nie minął 3 rywali i huknął z dystansu .
Jeśli Haaland strzela jak szalony to znaczy że ciągnie drużynę .

Środkowy napastnik nie robi czegoś z niczego , tylko musi dostać dobrą piłkę, tego ostatnio brakuje w City .

0

@betonito jak oddają zawodników to trzeba też kiedyś kogoś kupić w zastępstwo .

0

Komentarz usunięty

0

Drugi dobry mecz w tym sezonie. Trzeba z nim przeżyć kontrakt i dać sporą podwyżkę.

1

@D10SLEO no i Yerry Mina , Digne , Gomes , Emerson xd

3

@D10SLEO jedyne czego mogą nam zazdrościć to bezpieczeństwa w kraju .

0

@D10SLEO zarobiliśmy więcej o 1 mln euro bo 25 mln euro tylko dostaliśmy xd

1

@tbas tak. .

0

@lukkobe jak dla mnie Real nie powinien na nic narzekać bo tyle ile oni zyskują to nie da się z niczym porównać .
My np. powinniśmy mieć karnego z Getafe i też straciliśmy punkty przez sędziów ale wtedy nawet temat nie był poruszany przez gazety i ich okładki .

0

@4Fabregas4 gość gra u nas tyle lat i zawodził od zawsze , zagrał może jeden lepszy sezon a reszta to dramaturgia .
Nie nadaje się do niczego , ani do defensywy ani do ofensywy .
Jak zgarniemy za niego chociaż 20 mln to byłby sukces.

1

@4Fabregas4 De Jong nasz najlepszy DM który na tej pozycji zagrał ile dobrych spotkań ? W reszcie jego bierna postawa w odbiorach i truchtanie to istny dramat . Nigdy w życiu tego gościa na DMie.

0

@Gaucho Fati to się nie będzie łapał do kadry.

0

@lukkobe nie dając czerwonej kartki doprowadzasz do sytuacji gdzie później Szczęsny dostaje czerwo i rywale trafiają na 2:5 mając pół godziny gry w przewadze . Nie mówiąc już o tym że przy stanie 4:1 mieli setkę na 4:2 .
Różnie mogło być tak samo jak w meczu z Espanyolem .

1

@Przemek2323 selekcja naturalna z jej strony.

0

@Azazel_Pazuzu a brak dwóch żółtych i w efekcie czerwonych w ŚPH z nami dla Viniego i Camavingi .

1

@Gekon czy czerwoną była mniej oczywista niż drugą żółta kartka dla Camavingi i Viniciusa w finale Superpucharu ? Nie a jednak sędzia oszczędził ich obu żeby gwałt na Realu nie był tak duży .

4

@Gekon w meczu Barcy z Vilkarealem Yamal został tak zaatakowany dwa razy i też nikt czerwa nie dostał.

0

@Eto'o9 R10 gdzie tam nieuznany gol z Betisem czy Valencią gdzie wbiliśmy piłkę metr do bramki xd

2

@wojopancer np. puszczało się komuś strzałę telefonem żeby wiedział że ma wyjść z domu .

0

@Kinginiesta Fermin ? Serio?

0

@wojopancer na przebiegu całej kariery to Cortouis byl ręcznikiem w Atletico , Chelsea itp na początku w Realu również .
Potem dopiero wskoczył na dobry poziom .

2

@Ryoumen albo De Jonga za 100 .

3

@norbi77 tam są ludzie chorzy psychicznie , którzy zakłamują każdą rzeczywistość .

0

@Rewolucja123 czyli dla Viniciusa , Bellinghama , Rudigera i Bobbyego darmowe zmiany .

0

@Kamiloza91 jak zamienisz budżety obu klubów to za chwilę wyszło by odwrotnie ;)

2

@Kengo ogólnie powiem tak , Pedri w jednym składzie z Bellinghamem tworzyli by najlepszą pomoc świata .
Pedri , kontrola tempa dobre piłki a Bellingham zdobywanie bramek i przestrzeni .

1

@Popitek12 ten drewniak ? Oczywiście że nie

0

@Marcelinho99 strzał z dystansu w Barcelonie? Oszalałeś?

0

Jak nie wygramy u siebie z Leganes gdzie jest szansa na odrobiebie strat to dramat .
Grać taki paździerz to szok .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?