0

@Mow_mi_Douglas nie chcemy .

4

@Litman dla mnie to totalny bezsens że nie dostaje szans w takim meczu .
Dla mnie jak wygrywamy do połowy 5:0 to już powinni wejść Torre , Fort i Victor .
Jak się wynik utrzyma to dalej dawać Martina i kogoś innego .
Nie mówiąc już o Cubarsim że powinien być zmieniony , który gra bardzo słabo ostatnio .

2

@Mixtape Valencia ma zbyt słabą obronę żeby się murować.

0

@ali3gator to nie było krytyki? Gdzie Ty się chowałeś w tamtym czasie? .
Pena był zawsze krytykowany w takich sytuacjach, nie ważne czy był spalony czy nie to zawsze jakiś argument do krytyki się znalazł wobec niego .

Dopiero jak Wojtuś wszedł i zaczął babolić w każdym meczu to ludzie lekko stonowali .

3

@Azazel_Pazuzu wystarczyło po strzeleniu bramki Getafe nie sfrajerzyć w obronie z tak słabą drużyną

1

@Damiain ale Luuka to Ty szanuj .

0

@Wojciech123 żart?

0

@Culers wątpię, on ma już swoje lata i może tego już nie nadrobić .

2

@KrwawiaceoczyVEB w sumie to też trochę słabe że nie przyszło Flickowi żeby porotowac więcej i dać szansę Torre na więcej minut tylko Gavi mu musi to mówić .

1

Z tym Balde to nie do końca się zgodzę i nadal twierdzę że jemu brakuje inteligencji boiskowej .
Wczoraj gość wypuścił sobie piłkę za rywala , obiegł go , pociągnął ogólnie akcję 20 metrów do przodu żeby później cofać się te 20 metrów z piłką i bez pomysłu wepchnąć kolegę na konia i w efekcie straciliśmy piłkę.
Wniosek nr6 . Szczęsny ma bramce to tragedia i Barcelonie potrzebny w lato nowy bramkarz .

16

@Szczygiel06 no fajne jest że kończysz w piątek i o 15tej jesteś w domu i masz weekend a ktoś jeszcze będzie łupał na nockę xd

7

@barcanawieki na razie to wychodzi średnio . Mecze wygrane dzięki atakowi ale Wojtuś w każdym meczu babolił i nie dał żadnej pewności na linii.

8

@Lewangoooolsky nie da się pressować na rywalu grając nisko obroną.

4

Ogólnie to nieważne co było potem . Kounde był faulowany i cały czas leżał a sędzia nie reagował . Jeśli Barca później miała piłkę w osobie Garcii , to sędzia powinien przerwać akcję ( była w środku pola) i zainteresować się leżącym cały czas Kounde.

0

@partymaker mógł nie łamać linii spalonego.

17

Cubarsi kolejna zawalona bramka , najpierw złamana linia , potem nie zdążył za zawodnikiem .
Staje się to już normalnością.

0

@VegetaPolska niestety bramki Kyliana są ważniejsze niż rozwój i ogranie innych zawodników .
Masz 2:0 z najgorszą drużyną Laliga , która nie potrafi zwykłej składnej akcji przeprowadzić i nie dajesz pograć Endrickowi xd

16

Ancelotti zmiany w 92 , co za debil xDD

0

@mekston nasza obrona jest aktualnie na średnim poziomie . W dodatku oprócz bramki to miał jedną okazję przez cały mecz kiedy graliśmy w 10.

5

Nieźle Mbappe odpalił na te ogórkowe zespoły .

0

@PatrykBarca No sprawdziłem i odkąd u nas jest to nie licząc tego sezonu opuścił 17 spotkań . Niewiarygodna liczba naprawdę na dwa sezony xD

0

@PatrykBarca w Barcelonie rzadko wypadał przed najważniejszymi meczami .

0

@PatrykBarca albo klub go zmusił do kontuzji żeby zarejestrować Olmo bo nie miał wyjścia ;)

1

@FanLeal8 tak , to strona Barcelony

9

Do Segunda z nimi.

6

@jacobFCB kup mu cztery zgrzewki wody mineralnej , powiedz żeby czynił powinność i wtedy się napije wina.

1

@fart Marek to niech już walizki pakuje i niech leci na emeryturę razem z Wojtkiem . Gość już po wcześniejszych kontuzjach nie był w dobrej formie a po takim rozbracie w tym wieku to niech już Barca szuka zastępstwa.

0

@gaucho104 Mascherano też pasował xd

0

@Mitch_Atleta albo Mascherano .

0

@Mitch_Atleta chyba że jakiś Maradona xd ale on chyba ma europejską tylko .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?