0

@Rewolucja123 Olmo nie daje jakości ?

1

@MesQueUnClub96 co to za homoś z profilowego ?

1

@Szklaner to i tak że odważył się tam zabrać rodzinę . Araby i hindusy to zwykłe pały bez wychowania.

2

Widzę że co niektórzy zaczęli już walkę o miano najczęściej komentującego użytkownika roku na larambli spamując nic nie znaczącymi informacjami xd

0

@Fake69 nie dziwię się że kandydatów innych nie było xd

0

@Szklaner oj ale Ty biedny

0

@SergioBusquets5 dobry mieliśmy skład wtedy xD

0

@szela1899 albo szkoda bo Yamal go niesamowicie kręcił w meczu z Bayernem .
Tak naprawdę i Davies i Trent to kompletne cieniasy w defensywie.

5

@Classik10 żaden piłkarz nie powinien czuć się numerem jeden . Dzięki temu ciężej pracuje na treningach by stawać się lepszym by być numerem jeden .

0

@norbi77 może jakiś program do konwersji .

0

@AlwaysBlaugrana trzeba próbować sprzedać Garcię, Fatiego , Ferrana , Lengleta , Victora i De Jonga .

6

@Zip wszystkie . Czy wie ktoś ile my dostaniemy?

0

@kpiarz myślę że wtedy powinniśmy grać dwoma rosłymi napastnikami na raz do walki w powietrzu .

0

@kpiarz dokładnie , szczególnie że największe zagrożenie szło po dośrodkowaniach w pole karne .
Tak się kończy brak zmiennika dla Lewego .
Dziwi mnie że w końcówce Araujo nie został w polu karnym Getafe.

0

@wojopancer ale my się spinamy również na ligę ale niestety w takich meczach jak Atletico czy Getafe nie pyklo przez skuteczność.

0

@vangoor spokojnie , przecież ma go nie być 10 dni jedynie.

1

@Konradowskyy czego nie jesteś w stanie zrozumieć ? Że strzelamy drużynom , które grają otwarty futbol a nie strzelamy Getafe , które broni się wszystkimi zawodnikami na 20tym metrze?.

0

Czy ma ktoś jakiś filmik z sytuacją na Kounde z wczorajszego meczu ? .

0

@Nightraider z Ansu Fatiego też był wniebowzięty .

1

@Marcelinho99 może i jesteśmy mało skuteczni ale czy to zabrania sędziemu gwizdnąć ewidentnego karnego na Kounde?

2

@norbi77 wybija się w bok , to jest zadanie każdego bramkarza w tego typu sytuacjach xd

0

@Coutinho007 jak Mourinho stosował autobusy go Simeone jeszcze grał w piłkę xd

0

Nie wiem jak wy , ja bym zmienił Gaviego na Olmo żeby siła rażenia z przodu była ciut lepsza .

1

@Coutinho007 zgadzam się , ich miejsce jest co najwyżej w Segunda.

0

@lopezinho88 u Xaviego tak , u Flicka Martinez to podstawa.

0

@Coutinho007 jeśli mówisz o Getafe to przecież normalka , oni będą kosić , faulować i przedłużać czas.

0

@lopezinho88 Cubarsi za dużo jeszcze błędów popełnia w defensywie.

0

@scorpion93 Martinez za Cubarsiego to raczej once de gala.

1

@robsesh biorąc pod uwagę że Getafe będzie się murować to trzeba wystawić mega ofensywny skład . Lewy do główek w polu karnym też się przyda

2

@BezglutenowyPedri ja jestem tego samego zdania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?