ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mitch_Atleta jakby był jeszcze szybki to byłby dosłownie ideałem na tej pozycji .
3
@PatrykBarca tak to byłem głównie ja a wiesz dlaczego ? Dlatego że Raphinhi nie dało się oglądać i wyglądał beznadziejnie , gość nie potrafił przedryblować Kroosa ani minąć go na szybkość . To z czego słynął cdtli kapitalny drybling zaginęło totalnie w dodatku marnował sporo setek złym przyjęciem piłki. Jak Xavi go wystawiał na LS to np. z Bayernem to nie wiem czy miał choć jeden kontakt z piłką.
Natomiast Dembele potrafił zrobić najlepszego asystenta w lidze w dwa miesiące, do tego praktycznie tylko on napędzał nasze akcje w tamtym czasie . W dodatku sporo poprawił grę w defensywie. Nawet krzyczący na niego na Montjuic potrafili zmienić zdanie w 5 minut po jego wejściu z Bilbao .
Teraz takie coś jest nie do przyjęcia bo Raphinha odpalił w końcu tak jak się oczekiwało od niego te kilka lat temu .
Ogólnie jestem zadowolony z takiego obrotu spraw.
0
@adamek20151 myślę że Real ich pojedzie z 4:0 i heja.
0
@ketrab321 Pinto
0
@partymaker 10 mln brutto , normalnie zarabia niecałe 5 mln euro ( 6 mln euro z bonusami) .
1
@Hellrider chorzy psychicznie.
0
@wojopancer a po co miałby biec do Yamala skoro w dobrej sytuacji mu nie podał tylko chciał strzelić sam?.
0
@robsesh szkoda tylko że każdy z naszych młodych pomocników potrafi grać a on nie.
34
De Jong to spowolnił by jeszcze koleje polskie.
0
@Faro i nie Balde.
0
Ktoś wie dlaczego bramka anulowana?
0
@marian_konopka klub nie decyduje gdzie sprzeda zawodnika , jego wola jest najważniejsza.
1
Co z Ferranem ? Nie ma go w ogóle w kadrze?.
Edit. Widzę że na ławce jest.
0
@Mroziu Yamal pauzował niedawno na kostkę.
2
@xavi890 często wynika to z braku wyjścia kolegów na pozycję . Bardzo często to widać .
Inigo to w tym sezonie filar defensywy .
32
Uwielbiam gościa tak samo jak Aubameyanga , Luuka , Paulinho i innych .
Należy im się dozgonny szacunek .
0
@Gall no ale nie ma chętnych na niego żeby go kupić , dlatego piszę o wypożyczeniu .
3
Ansu trzeba starać się opchnąć nawet na jakieś wypożyczenie, płacąc choćby dalej 50% pensji czy coś .
Gość jest totalnie zbędny.
0
@snupson na co Tah skoro jest Christensen .
4
@AlexDark00 ostatnio idzie mu średnio , chociaż od początku listopada strzelił 9 bramek i raz asystował .
0
@kejdzi nic może Vinicius później nie wskórał natomiast z Kounde sobie spokojnie radził .
1
@MatBac1991 Barca nikogo nie weźmie bo nikt na ławkę nie przyjdzie a z przodu masz trio nie do zmiany .
1
Z całym szacunkiem ale Kounde dominował nad Viniciusem ? Serio ?. Wiele razy Vinicius wypuścił sobie piłkę do przodu i zostawił Kounde daleko w tyle .
Gdzie info o drugiej żółtej dla Camavingi ? Kto zawinił przy kryciu Rodrygo , który mógł spokojnie podwyższyć zdobycz bramkową Realu ? .
0
@Encore Fati też xd
3
@DonAndrzejos dwa lata temu Raphinha nie miał argumentów a Dembele w dwa miesiące robił najlepszego asystenta i grał dobrze xd
0
@Hellrider Wojtek nie biega w polu ani nie pracuje ciężko fizycznie itp , to co innego .
1
Jeśli chodzi o Araujo to myślę że odchodzi bo jest za słaby psychicznie. Myślę że nie poradził sobie z pociskiem po meczu z PSG ( jak najbardziej uzasadnionym ) i idzie do klubu , który ma mniejsze ambicje i może tam nie będzie poddany takiej presji .
0
@MichuZ44 jadłem w Meksyku z awokado i nigdy więcej .
0
@paweldunajecfcb znajdz sobie sport , zajęcie , które koliduje z paleniem .
Nie ma lepszej motywacji .
0
@bartekvisca trzy?