ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos mówię ogólnie o transferach że będą robione.
1
@Cochise dla mnie najlepszy kawałek AIC na Unplugged to zdecydowanie Nutshel .
Co ciekawe , tutaj Layne od przećpania nie ma już praktycznie żadnych zębów.
0
@takisobiektos Walker poprosił go o odejscie , więc wątpię żeby grał bez bocznego obrońcy.
0
,, Ponadto klub nie uwzględnia go w swoich planach na przyszłe sezony, ponieważ grając w bordowo-granatowej koszulce Lenglet nigdy nie zachwycał " .
Co za bzdura , kto to pisał?. Pierwszy sezon na bardzo wysokim poziomie , drugi na poprawnym . W trzecim nastąpiło kompletne zalamanie całej linii obrony.
13
@Faro no , szczególnie nie dał sobie Bale'owi w kaszę dmuchać xD z Hazardem też bardzo szybko poszło xd
1
@comtedurgell ale fajnie , naprawdę.
0
@Aragorn33 dokładnie.
0
@blakkudium Benzema skazany hehe?
0
@Filipem mnie przede wszystkim denerwuje jego pajacowanie i udawanie .
Gość stawia stempel czy kosi od tyłu i udaje że nic nie zrobić i płacze do sędziego .
4
@D10SLEO ,, Ty Anka zobacz , to nie jest czasem syn ofiary? ".
0
@Chada ale wzrostu i szybkości się nie przeskoczy .
0
@Jersi1 to on młody jakiś?
0
@cules100pro dobrze wszyscy wiemy że obaj wyjdą w pierwszym .
0
@alone49 takich już nie produkują.
0
@MatBac1991 bo może Barca jak zwykle daje nie powiem czego jeśli chodzi o sprzedaż . Dużo gorsze placki są kupowane za wyższe kwoty a Garcia grał dobrze w Premier League.
0
@MatBac1991 Garcia to mógłby iść do Premier League za spokojnie 30 mln euro jak nie lepiej.
0
@Eklerek z whatsappem nie jest lepiej , mi powiadomienia zawsze przychodzą spóźnione . W dodatku jak słucham na Spotify w samochodzie to Whatsapp nie działa wtedy zazwyczaj xd
0
@Barceloniarz987 mamy czterech stoperów poza Araujo , więc to chyba nie problem.
0
@MatBac1991 dlatego może najlepsza para Inigo , Christensen.
1
@MatBac1991 bo Cubarsi to jeszcze nie poziom na najważniejsze mecze , błędów jeszcze trochę zalicza.
1
@MateS nikt tak nigdy nie powiedział , to zwykły fejk .
0
@mcsarna mamy 4 stoperów , więc Tah może przyjść spokojnie w lato .
0
@Gaz to nie był problem sprzedaży tylko Barca zawsze szła piłkarzowi na rękę , Rakitic po prostu nie chciał odchodzić do ManU , wolał za darmo odejść do Sevilli .
Tak samo było z innymi piłkarzami jak David Villa , Suarez czy inni.
0
@robsesh w sensie że niby słabą kadrą?
2
@Pawlusek co innego strata w środku 50 metrów od bramki a co innego strata na sam na sam xD
1
@Filipem ja tak samo , jak dla mnie był strasznie niepewny na przedpolu i bałem się jakiegoś babola .
Z drugiej strony nie bałem się go jak stal na linii .
2
@Kwiatek67 @MatBac1991 @Faro zwracam honor , myślałem że ma krotszy kontrakt .
0
@MatBac1991 @Faro wtedy zawodnika próbuje się sprzedać
. Araujo to top , jeśli ma koniec kontraktu to próbować nawet za 30 mln euro .
0
Ogólnie rzecz biorąc jeśli Araujo odejdzie na wypożyczenie to zostaniemy kolejny raz pięknie wydymani bez mydła frajerząc na rynku transferowym xD
0
@kaamil1910 no to na jedno wychodzi xd