- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1614 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
147
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1614 Culés
0
W Realu u Pereza jakby ktoś odwalał cyrki z kontraktami jak De Jong, Araujo, to trybuny i nara albo szukaj sobie klubu, a u nas sie pieszczą z tymi rozkapryszonymi gwiazdkami
13
@Faro no , szczególnie nie dał sobie Bale'owi w kaszę dmuchać xD z Hazardem też bardzo szybko poszło xd
0
@ShawnC i dlatego Barca jest w ruinie, bo sprostała każdym żądaniom finansowym pilkarzy, a Real sobie kupuje i rejestruje bez problemu
1
@Faro jak my już tak działamy. Fati nie chce odejść i proszę elegancko połowę sezonu prawie na boisko nie wchodzi, a ostatnio nawet poza kadrą :D
1
@Faro przecież Hazardowi kasę wypłacił i jeszcze musieli płacić Chelsea zmienne za niego. Bale zablokował odejście i kosić bajoński kontrakt do oporu.
0
@ViscaelBarca2007 i niech to samo zrobia z De Jongiem, Araujo nie będzie robil proboemow z odejściem
0
@Nightraider to sa 2 przyklady na 10 naszych z chorymi pensjami, gdzie zarabiali grube siano i kompromitowali sie w LM przez 10 lat
0
@Faro De Jong i tak już sportowo się za bardzo nie liczy dla tej drużyny, a jak będzie Araujo to się przekonamy o ile w tym okienku nie odejdzie
2
@Faro ale jakie środki ma podjąć zarząd? Fatiego Flick wywalił poza obieg i siedzi na trybunach. Nic więcej nie zrobią bo to łamanie prawa. Frenkiego wystawia trener. Już jeden trener od nas odszedł bo zarząd mu się wtrącał do zarządzania projektem. Nic więcej nie będą w stanie zrobić. Możemy tylko liczyć, że Flickowi Frenkie się znudzi i też ześle go do klubu kokosa.
0
@Faro w ruinie jest przez dawanie kontraktów z kosmosu przez Bartomeu, a teraz jest właśnie zgoła inaczej jeśli się nie myle.
0
@Nightraider i to jest hipokryzja tego klubu, Fati nie zawala bramek, wylot na trybuny, De Jong zawala co mecz, wchodzi regularnie na plac xD
@Gaucho jest, ale poczytaj komentatze pod artykulem o Araujo już są posty, że powinien dostać 15 mln id klubu
1
@Faro trudno by gracz ofensywny zawalał bramki. I jaka hipokryzja? Jeśli trener nie wystawia piłkarza, to wiedz że na treningu jest beznadziejny. A jak już wylatuje na trybuny na rzecz 16-latka, to bym rzucił nawet określeniem "Wrak". De Jonga nie wywali, bo Bernal mu się połamał. Musi lepić z tego co ma, a w rezerwach głównie grający wyżej pomocnicy teraz są na topie.