Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@olek10 Dudu bawił się na dożynkach, a Pinokio brał udział w manifestacji w obronie domniemanych przestępców.
No, ale ta zupa....
2
@barcelonaLM wiesz co? Czasami lepiej się zamknąć/nic nie pisać.
Polecam
3
@tristan87 ciężka nocna praca wielu ludzi, oraz wyśmiewanie przez wielu helikoptery z piaskiem dały rezultat.
Świetna wiadomość.
2
@BorzyKrzys problem jest taki, że my jesteśmy narodem wspaniałym, gdy coś się złego dzieje. Gdy jest w miarę spokojnie, to jest dla nas za nudno i zaczynamy żreć się między sobą.
P. S. I żeby ten somsiad złodziej miał gorzej.
0
@ranger3120 Sasin z Suskim
2
Zła informacja dla nas, ale i dla Niemców i Irlandczyków
Intel wstrzymuje wszystkie inwestycje na dwa lata. W najbliższym czasie nie powstaną planowane fabryki w Polsce, Niemczech i Irlandii. Powodem są wielkie kłopoty finansowe firmy.
30
To już jest naprawdę żenujące. Przywalić się do faceta, że jadł zupę. Wyższy poziom abstrakcji. Duda na dożynkach na bank nic nie jadł.
2
@tbas przecież tam jest tzw "zemsta sułtana". Bardzo wiele osób dostaje sraczki.
3
Nysa przetrwała noc.
0
@EldoradoHaze 1. Nie
2. Nie
0
@esem91 to jest chyba fragment filmu "Small World".
8
@ObiwanKenobi chcesz coś komentować, to dobrze jest wiedzieć co się komentuje.
13
@ObiwanKenobi obejrzyj całość, a nie wycinek wygodny dla propagandy republika
1
@maroon szanuję. W końcu to są po części moi pracownicy. Sam ich wybierałem.
20
Polacy potrafią być wspaniałymi ludźmi.
U mnie w najbliższy piątek miały być wypłacane premie. Wszyscy jak jeden mąż podjęli decyzje, żeby te pieniądze przelać bezpośrednio na pomoc dla powodzian. Oprócz tego dziś zbieramy kasę na żywność, wodę itp. Jutro chcemy wysłać samochód/samochody.
4
Obrzydliwy wpis Berkowitza.
0
@BorzyKrzys no, ale niż genuański się powtarza. Za każdym razem jest groźniejszy i gorszy w skutkach.
0
@lucca87 ktoś tak wymyślił i tak jest. Można się tym interesować, nie trzeba. Ja na przykład mam w D te wszystkie oceny.
0
@lucca87 tu nie ma żadnych sympatii, czy antypatii. To jest sposób/metoda oceniania. Wszytko robi komputer.
0
@ElPonczato a Ty widzisz, żebym ja pisał o 2018? Odniosłem się do ostatnich dni. Ja wiem co lata po internecie i wiem co wczoraj było.
10
Tusk ze swoim "prognozy nie są przesadnie alarmujące" dał ciała po całości. Duda ze swoją hopką galopką na dożynkach też się nie popisał. Politycy pis ze swoim spędem w obronie przestępców to już zupełna odklejka.
Notomiast, cokolwiek, ktokolwiek by nie zrobił i nie powiedział to i tak by nic nie dało. Nie dało by nic.
Wnioski trzeba było wyciągać wiele lat temu. Choć podejrzewam, że na coś takiego człowiek nigdy nie będzie gotowy.
1
@KrisVEB81 Rodzina Soprano to jeden z najlepszych seriali jakie powstały. Co do BB to mam podobnie do @Kidd , z tą różnicą, że ja obejrzałem do końca.
9
Już się zaczyna sprzedawanie worków z piaskiem.
Pamiętam, jak w 97 plywano łodziami i sprzedawano chleb i wodę w butelkach po 10 zł. Wtedy bochenek kosztował koło złotówki.
Powiedzieć hieny, to obraza dla tych zwierząt.
2
@NeroTFP1 patrząc na to, że żyjemy w kraju, gdzie władza robi z Zenka kulturę wyższą, gdzie furorę robi jakiś fame mma, gdzie w najważniejszych portalach informacyjnych informacją dnia jest to, że celebrytka założyła kusą sukienkę, to dziwi Cię fenomen konta, gdzie głupota wylewa się litrami?
10
@Luciano99 to u Ciebie?
https://zapodaj.net/plik-qCwWmGxsGV
5
@agaFCB kury mojego sąsiada. Zeżre z piórami.
1
@ObiwanKenobi "Narty Ojca Świętego".
1
@Lucyfffer świetny człowiek, świetny muzyk, człowiek chory. Przegrał z tą chorobą.
Cieszę się, że "zdążyłaem" na jego koncert.
1
"Jak człowiek wpadnie w kanał, to można go z niego wyciągnąć, ale kanału z człowieka - już nie".
2
@BorzyKrzys spokojnie Leśny Krzysiu. Wdech i wydech. To nie jest tak, że musisz to oglądać.