Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 Bach-Zelewski też był Polakiem?
2
@szymonekk powalczyć każdy może.
0
@Bacek700 można go kupić, lub wypożyczyć. Ale do stycznia nie będzie mógł grać w LM. Tylko hiszpańskie rozgrywki.
0
@Sylvinho007 @HypeR może, nawet jeśli ma klub. Z tym, że taki bramkarz nie będzie mógł grać w LM. Tylko rozgrywki w Hiszpanii.
0
@Arcybiskup my dzieciom czytaliśmy Kubusia Puchatka. Jadły.
0
@Who_you_mam ale po co Ty mi to piszesz, jak mi w ogóle o to nie chodziło?
0
@FcPortoFan1999 aha. Dzięki.
0
Meczu Realu nie oglądałem, bo z zasady ich nie oglądam, chyba że grają z drużynami, którym sympatyzuję.
Czy ten karny ponoć z tyłka, gdyby nie został gwizdnięty, to by coś zmieniło?
Czy to by nic nie dało, nie dało by nic?
2
@BulaKG 1995 to bardzo dobry rocznik dla kina.
Se7en
Casino
Braveheart
Heat
La haine
The Usual Suspects
Murder in the First
12 monkeys
I wiele innych dobrych filmów
0
@BorzyKrzys przecież on nie jest przebrany za policjanta. Ma na sobie kamizelkę asekuracyjną, którą musiał założyć, gdy wszedł na łódź. Już ludzie naprawdę nie mają się do czego przypieprzać.
Taką kamizelkę dostałby każdy, kto by wszedł na łodź policyjną. Sutryk, Ty, ja, a nawet Krystyna z gazowni.
5
@fart na szczęście oni są na tyle głupi, że sami na siebie dowody do sieci wrzucają.
0
@tbas może kto inny zaczął płacić?
1
@tristan87 początek, nie początek. Tych pięciu chłopów zarabia łącznie grubo ponad 200 tys. miesięcznie, więc mogli się kur zapiał wysilić.
5
@Janas11224 i oni wyszli się tym chwalić. Matko i córko...
0
@BorzyKrzys @Ojciec5tkidzieci przede wszystkim trzeba zmienić przepisy. Bo to nie jest tak, że sędzia wydaje wyroki według własnego widzi mi się. Jest kodeks karny i tego sędzia musi się trzymać.
Co do reformy sądownictwa, ale i całego wymiaru sprawiedliwości, to jest ona potrzeba na już. Tylko niestety nie ma kto jej przeprowadzić.
0
@FcPortoFan1999 Westwalczyk
2
@NeroTFP1 my mieliśmy to
1
Już od 2026 roku planowane jest wprowadzenie nowego modelu nauczania, w którym przedmioty takie jak biologia, chemia, fizyka i geografia zostaną zastąpione przez jeden zintegrowany przedmiot - przyrodę.
Obecnie przyroda jako przedmiot jest nauczana jedynie w czwartej klasie szkoły podstawowej. Jednak po planowanej reformie jej zakres może zostać znacznie poszerzony, obejmując kolejne lata edukacji.
Zgodnie z propozycją, uczniowie poznawaliby przyrodę w sposób bardziej całościowy, łącząc zagadnienia z różnych obszarów. Biologia, chemia, fizyka oraz geografia pojawiłyby się jako odrębne przedmioty dopiero w późniejszych klasach.
1
O cholibka, Republika zapowiada powstanie drugiej części tego arcydzieła
0
@NeroTFP1 oni chcą pomagać tak jak Kempa z plecakami, czy jak Zalewska z PCK? Nie dałbym im do przechowania nawet dziurawych skarpet.
0
@BorzyKrzys z tego co wiem, to WOŚP zostało koordynatorem do spraw pomocy. Głównie po to, żeby nie zdarzyła się sytuacja, gdzie jedni dostaną coś dwa, trzy razy, a drudzy wcale.
2
@NeroTFP1 ja się wcale nie dziwię. Fizyk zarobi więcej na rynku prywatnym, niż w szkole.
3
@Trojanek23 a czyjej partii to sługus? Kto rozdawał mieszkania Ukraińcom?
2
Wczoraj w Sądzie Rejonowym w Kłodzku zapadł pierwszy wyrok w sprawie osoby oskarżonej o szabrownictwo na obszarze dotkniętym powodzią. Oskarżony, któremu zarzucono kradzież alkoholu i wody mineralnej ze sklepu w Lądku-Zdroju, stanął przed sądem w trybie przyspieszonym. Został uznany za winnego, a sąd skazał go na 6 miesięcy pozbawienia wolności. Wyrok nie jest prawomocny.
5
Minister infrastruktury Dariusz Klimczak zapowiedział rozmowę z ministrem sprawiedliwości na temat wprowadzenia zabójstwa drogowego do Kodeksu karnego.
- Ostatnie przypadki zmuszają nas do podjęcia radykalnych kroków. Wszelkie zmiany musiałyby zostać wprowadzone profesjonalnie, po konsultacjach z osobami z MSWiA oraz policji, które odpowiadają za bezpieczeństwo ruchu drogowego.
Lepiej późno niż później.
0
@usztafik ja napisałem, że istnieją restauracje i hotele, oraz inne miejsca, gdzie nie wejdzie się z dziećmi, a nie ze względu na wagę, kolor skóry, czy orientację seksualną.
1
Dobra, stało się. Popełniliśmy falstart i tyle. A teraz jak mawiał pewien fizolof:
"Kiełbasy do góry i golimy..."
3
@usztafik jak nie przejdzie, jak takie miejsca istnieją i mają się dobrze.
1
@panczo bez sensu i zupełnie nie w temacie
0
@mientusek1407 samolotem 10 paczek. Drogą lądową dwie paczki.