0

@barca__rządzi nie będzie. To tak nie działa. I będzie zakaz jakichkolwiek promocji na alko.

6

@FanBarcy22 ocena z religii już nie jest wliczana do średniej.

7

@J4no ludzie, którzy mogą dokonać apostazji już nie chodzą do szkoły. A co z ludźmi, którzy nie byli chrzczeni, albo byli ale w innym kościele? Co z ludźmi innych wyznań?

6

@Luciano99 jestem z Tobą. Przecież Ci kadra pracownicza wykorkuje. Albo gorzej... Zaczną wołać o podwyżki.

0

Kolejne efekty alko tubek

Rząd w ustawie, która ma być gotowa już w poniedziałek zakaże sprzedaży alkoholu w promocjach. Skończą się piwa 12+12, 6+6 itp. gratis.

Teraz na grilla w biedrze będzie można już tylko kupić w promocji kilo + kilo marynowanej karkówki, która wcześniej zaczęła chodzić.

1

@marcin62 i ciągle ludzie z tej samej opcji politycznej. Przypadek?

0

@Lucerfi jestem za

0

@Dynak zgadzam się

3

Uwolnić konopie!

0

@mkord tego nie zrobią. O ile jeszcze mówienie o Islamie, czy Judaizmie byłoby w miarę bezpieczne, tak już nauczanie protestantyzmu mogłoby się okazać dla KK zgubne.

2

W 2025 roku będziemy mieli aż trzy okresy transferowe. Wszystko wskazuje na to, że oprócz styczniowego i letniego okresu transferowego, pojawi się ekspresowy 10-dniowy okres z okazji Klubowych Mistrzostw Świata.

Z tego okresu będą mogły korzystać wszytkie kluby, których federacje podpiszą zgodę. Nie tylko kluby, które uczestniczą w KMŚ.

Fabrizio Romano

0

@MesQueUnClub_87 ja tam nawet w rodzinie nie zamierzam narzucać czegokolwiek w tej materii.
@Objectivo dla mnie może być i w szkołach. Ale dla chętnych i po południu. Choć sam pamiętam czasu, że chodziło się do kościoła na religię

10

"Jedna godzina lekcji religii w tygodniu powinna być absolutnie obowiązkowa dla wszystkich uczniów, skoro żyjemy w cywilizacji europejskiej, która wyrosła z chrześcijaństwa" - powiedział PAP metropolita warszawski kard. Kazimierz Nycz.

Gościa totalnie powaliło.

0

@maroon nikt nie mówi o prohibicji. Nawet najbardziej zapalczywi aktywiści antyalkoholowi nie chcą jej wprowadzenia.

0

@maroon w mieście, pod którym mieszkam były trzy sklepy nocne. Dwa w centrum obok siebie i jeden gdzieś tam indziej. To co się działo nocami przy tych sklepach w centrum przechodzi ludzkie pojęcie. Ciągłe bijatyki, częste rozbije i kradzieże. Miasto wprowadziło zakaz nocnej sprzedaży i się uspokoiło. Można tam teraz bezpiecznie chodzić nawet nocą.

0

@MOLESTA to co Ty piszesz to jest tworzenie jakiegoś nowego prawa. Jakiś nowy Kodeks Spółek Handlowych. Krótko mówiąc - bzdurzysz.

0

@MOLESTA co z tego, że wymyślił to Tebas? On tego nie wprowadził.

0

@MOLESTA o czym Ty w ogóle piszesz? Kluby nie biednieją od tego FFP. Jest wręcz odwrotnie. Za to co jest teraz w LL odpowiadają tylko i wyłącznie kluby. Głównie przez wieloletnie życie ponad stan. Przyszła pandemia i się zesrało.

0

@Kgorecki2500 w innych ligach rządzą inne kluby.
Tu wygląda to tak jak wprowadziły kluby hiszpańskie. Tebas jest tu od pilnowania tego co wprowadziły kluby. Nic więcej, nic mniej.

0

@MOLESTA i co z tego, że był pomysłodawcą? To kluby się na to zgodziły i to kluby to wprowadziły. Głosowanie, z resztą nie tylko w tej sprawie przeszło miażdżącą przewagą głosów.

0

@MOLESTA zarząd odpowiada za ligę. Zarząd wprowadził FFP. A zarząd to kluby.

0

@Kgorecki2500 FFP wprowadziły kluby, a nie Tebas.

0

@MOLESTA a co Tebas takiego zrobił?

0

@BorzyKrzys edukacja to rzecz najważniejsza. Ale ma do siebie to, że efekty przychodzą dość późno. W tej chwili można jedynie zakazywać. Sorry, ale jeśli mam wybór, dobro dzieciaków, a czyjś fragment biznesu, to się nie zastanawiam.

0

@IronSanHybrid najbardziej wkurza mnie tekst typu "bo za pisu to...".
No do cholery, po to ludzie zmieniali władzę, żeby nie było jak za pisu.

0

@YeastMoss ja się z Tobą całkowicie zgadzam. Choć ja akurat od prawie pięciu lat nie piję w ogóle, więc jak dla mnie to wiadomo...

0

@BorzyKrzys że dzieci nie powinny zabawiać się w picie. Że to normalizuje picie, że to trywializuje picie. I wiele innych rzeczy. Jeśli jesteś zainteresowany to szukaj w Google.

0

@clyde widzę, że mamy ze sobą coraz więcej wspólnego.

1

@Kgorecki2500 ale ona ma tu dużo racji. Wielu ekspertów od uzależnień od dawna o tym mówi.

0

@Linghunter88 no bo to popaadanie w skrajność

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?