1

@Kapitan hawk jeden i drugi to najlepsi piłkarze jakich przyszło mi oglądać. Jeden i drugi mają wspaniałe kariery i osiągnięcia. Jeden i drugi kopią teraz w nic nie znaczących ligach.
W sumie jest mi obojętne, czy ktoś uważa, że lepszy był Messi, lub lepszy był Ronaldo. Ja się cieszę, że mogłem oglądać całe kariery jednego i drugiego. Ale cieszę się też, że mogłem oglądać Maradone, van Bastena i wielu innych.

0

@nowy2016 ani jak dotrzyma, ani jak nie dotrzyma słowa to nic nie zrobię. Bo co mam zrobić? Jedyne co mogę, to na niego głosować, lub nie głosować. Tyle.
Integracja w Australii i Nowej Zelandii była i jest możliwa.

0

@nowy2016 rób co chcesz. Ja tak jak wyżej napisałem, poczekam na działanie, lub jego brak.

1

@ObiwanKenobi koalicje nie zaczynają się od przejścia posłów, tylko od próby wystawienia wspólnego kandydata.
Daj mi normalną partię prawicową, to na nią zagłosuję.

1

@Bobo25 ani wierzę, ani nie wierzę. Poczekam i ocenię po czynach.

2

@ObiwanKenobi to, czy Wipler szedł na około nie ma dla mnie znaczenia.
Nie jestem fanatykiem żadnej opcji politycznej. Prawo do głosowania uzyskałem w latach 90-tych i ani razu nie zagłosowałem na tę samą partię dwa razy pod rząd.
Niewątpliwie jestem zagorzałym przeciwnikiem pisu i Konfy. Jedni to systemowi złodzieje, a drudzy to głupki w pięknym dla niektórych opakowaniu. Zbyt dobrze znam środowisko Krzysia Bosaka, Sośnierza i Berkowitza, żeby dać się na nich nabrac

1

@ObiwanKenobi i co z tego, że była w MW? Przeszła prosto z pis do Konfy. Wipler natomiast wyszedł z pis do Gowina, a potem do Korwina.
Wystawienie wspólnego kandydata świadczy o współpracy. Nic mniej, nic więcej.

3

Donald Tusk o nowej strategii migracyjnej "Odzyskać kontrolę, zapewnić bezpieczeństwo":

-stuprocentowa kontrola nad tym, kto do Polski przyjeżdża i wyjeżdża;

- przyjeżdżający do Polski na stałe muszą respektować polskie standardy i obyczajowość, muszą chcieć się integrować;

-brak akceptacji dla projektów UE (pakt migracyjny), jeśli będziemy mieli pewność, że godzą w nasze bezpieczeństwo;

- polityka przyspieszonych powrotów Polaków i ludzi pochodzenia polskiego z zagranicy, zachęty dla nich do studiowania i pracy w Polsce;

- możliwość czasowego terytorialnego zawieszenia prawa do azylu (w związku z wykorzystywaniem prawa do azylu w hybrydowych działaniach Białorusi oraz przemytników ludzi).

Strategia będzie przedstawiona na posiedzeniu Rady Ministrów 15 października.

1

@maciar już nie mogę.
Durna korekta.

2

@FcPortoFan1999 niech se wraca co chce. Nie muszę tego oglądać. Tak jak nie oglądam Awanturki.

6

Dziś rocznica

13 października 1998 roku stacja Polsat wymiotowała pierwszy odcinek serialu "Miodowe Lata".

1

@Marian_Pazdzioch w naszym interesie jest, żeby ta wojna trwała jak najdłużej. Tak jak kiedyś wojna ruskich w Afganistanie. Niech się tam tłuką przez kolejne 10 lat.

2

@ObiwanKenobi Siarkowska do Konfy przechodziła jako poseł. A do RN przeszła w tym samym czasie. Wipler też poszedł ze zjep do Konfy. W regionach też były takie przetasowania.
A o czym świadczy chęć wystawienia wspólnego kandydata na prezydenta, jeśli nie o chęci współpracy?
Czcemy wam stolik wywrócić, ale wspólnego kandydata wystawmy? To jest tak durne, że szkoda gadać.
@Destroyer_of_Worlds nadal te "bezideowe miernoty" są lepsze, niż ideowi konfiarze, którzy nie potrafią ustawy napisać.

0

@Azazel_Pazuzu Dyzma? No wiele określeń na de la Fuente już widziałem, ale Dyzma? Zupełnie nie pasuje.

0

@RoberDzik Hiszpanii. Dla mnie Argentyna to taki Real Madryt reprezentacji. Zawsze przeciw nim, obojętnie z kim by grali.

10

Ciekawe czy jest jakakolwiek dziedzina, gdzie pis nie kradł?

Dziwne zakupy, niepotrzebne usługi firm doradczych, wspieranie kampanii polityków PiS - to tylko część nieprawidłowości wykrytych w toku audytów prowadzonych w Grupie ARP oraz samej Agencji Rozwoju Przemysłu. Z kontroli wynika, że na skutek złych decyzji agencja mogła stracić nawet 415 mln zł. Do prokuratury trafiły już zawiadomienia.

17

@okiemtypera_lucaxx95 w Polsce póki co każdy może obchodzić co mu się podoba.

0

@Trojanek23 szczerze, to wolę czytać książki. Podcasty mnie usypiają.

0

@vajcik koniecznie wycieczka do Kefaloni. Tam też jest zatoka wraku fajna, ale nie wiem, czy czasem nie jest teraz zamknięta. Można też popłynąć żółwie zobaczyć. Są też fajne jaskinie.

0

@Rastafarnianin właściciele nieruchomości też sporo zyskali. Jakieś 100% w pięć lat.

0

0

@norbi77 kolejne sezony nie są złe.

2

@norbi77 pierwszy sezon tak, drugi też. Ale potem to takie mielenie tego samego.

4

@norbi77 wiesz, kandydat w wyborach nie może mówić, że liczy na 10%. Każdy z nich będzie mówił, że wejdzie do drugiej tury.

Z całą resztą się zgadzam.

0

@reloaded nieprawda. Moja żona ma na przykład wywalone na złote piłki Messiego, więc nic nie podważa.

Messi nie rywalizował o ZP z Viniciusem, więc porównanie bez sensu.

0

@clyde w sumie druid też mi pasuje

0

@clyde no ja mam odwrotnie. Na początku była adrenalina, teraz irytacja.
Chociaż najbardziej denerwują te walki. Gdzie czasami kilka minut wypatrujesz się w ekran bez sensu i czekasz, jak przeciwnik wszystko zrobi.

Ale generalnie gra na plus. Na bank przejdę. Tylko zacznę od nowa, bo mi się paladyn znudził. Chcę grać łowcą na łuki i walkę dwiema brońmi. Może dodam mu parę poziomów łotra.

4

@negreanu a to? Ludzie są dziwni. Delikatnie mówiąc.

https://zapodaj.net/plik-KRsLZbml9v

1

@misterio weź sobie inne gry z D&D. Tam też wszystko opiera się na rzutach kością, ale nie muszę czekać i patrzeć na efekt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?