0

@Kozinho. To akurat jest bardzo ważne

2

@MichuZ44 tak, zgadzam się

2

@Muszynianka podobno od jakiegoś czasu nie idzie tego załatwić przez neta. Za dużo wniosków i system padł. Ciężko też załatwić na miejscu w sądzie, bo za dużo wniosków i urzędnicy padli.

7

Łajzie Mejzie właśnie za coś takiego będą zaraz ściągać immunitet. Ciekawe, czy tu też tak będzie?

I tak, wiem, że łajza to zupełnie inny kaliber oszusta, ale jednak...

5

Joker zarabia podczas premierowego weekendu w amerykańskich kinach $40 mln. Wygląda na to, że druga część historii Arthura Flecka może mieć problem z przekroczeniem pułapu $100 mln w rozrachunku końcowym, jako że spodziewane są duże spadki w związku z negatywnymi recenzjami (33% na Rotten Tomatoes) oraz ocenami widzów.

9

@ZeroArtiforce nie wiem, ile masz lat. Jeśli masz tak do 35, to ten przyrost może być jak najbardziej Twoim problemem.

13

@Catalonya1992 mniejszy przyrost, to też mniej dzieci w restauracjach i na basenach.

1

@Pedri16Future no to będzie tak

Dostaliśmy grypsa od Miętusa! Że się rozprułeś i chłopaków posprzedawałeś! Że jesteś frajer z wolności! Uj ci w dupę nygusie!

0

@Faro nawet dwie bym mu dał kosztem Messiego

4

Z dedykacją dla @Comentateiro

ODA DO STAROŚCI

Co to za życie bywa w MŁODOŚCI!!?
Nie czujesz serca ... wątroby ... kości
Śpisz jak zabity, pijesz gładko ...
I nawet głowa boli cię rzadko.
Dopiero człeku twój wiek DOJRZAŁY!
Odsłania życia urok wspaniały ...
Gdy łyk powietrza, z wysiłkiem łapiesz ...
Rwie cię w kolanach ...
Na schodach sapiesz ...
Serce jak głupie szybko ci bije ...
Lecz w każdej chwili czujesz, że ŻYJESZ!
Więc nie narzekaj z byle powodu,
Masz teraz wszystko, czego za młodu,
nie doświadczyłeś! ALE DOŻYŁEŚ!
Więc chociaż czasem w krzyżu cię łupie!
ciesz się dniem każdym
Miej wszystko w DUPIE!

Stanisław Wasiak

0

@Hajny to może być alergia, zapalenie spojówek lub zespół suchego oka.

Może to też być złośliwy nowotwór gruczołu łzowego.

0

Orlen pokazuje wyniki audytu po rządach Daniela Obajtka. "5 mld zł straty".
Spółka skierowała do tej pory osiem zawiadomień do prokuratury i przygotowuje kolejne. W przypadku dwóch z nich, działania lub zaniechania poprzedniego zarządu spowodowały straty na ponad 5 mld zł" — informuje Orlen w komunikacie o wynikach audytu w spółce. Przedmiotem śledztwa jest też m.in. przyjęcie korzyści majątkowej przez byłego prezesa Orlenu Daniela Obajtka.

0

@barca__rządzi @TheCule @Rhaan tylko, że nikt nie mówi, że rząd ma własne pieniądze. Tam jest jedno ważne słowo w tej całej wypowiedzi, czego Panowie nie zauważyliście, lub co gorsza nie zrozumieliście.

0

@gregory9609 kiedyś empik taką usługę robił nie wiem jak jest dziś

1

Maciej Wróbel

"Polacy się nie będą składać indywidualnie na media publiczne. Rząd będzie przekazywał centralnie środki. Nie będzie żadnej daniny od szeregu Kowalskich na rzecz mediów publicznych. Budżet centralny państwa przeznaczy 0,09 proc. PKB co roku na media publiczne. Kwota się będzie prawdopodobnie zwiększała, procent będzie stały".

0

@Aragorn33 ale on ma żonę. Nówkę sztukę

5

Andrzej Duda skierował do Trybunału Konstytucyjnego w trybie kontroli prewencyjnej dwie ustawy dotyczące TK. Oba projekty dotyczą proponowanej przez koalicję rządzącą reformy TK.

Czyli kucharka i testerka żarcia będą sądzić w swojej sprawie.

3

@Kondziubarca teraz mam jeszcze większą nadzieję, że wywalą ich z ligii.

2

@FCBparasiempre dzięki za oznaczenie :)

0

@okiemtypera_lucaxx95 ogrywam teraz Baldur's Gate 3. Gra jest świetna. Ale na bank za rok grać w nią nie będę. Natomiast bardzo chętnie będę grał w Heroes 3.

3

@Kapitan hawk a tak szczerze, to po co Ty to robisz? Mi by się nie chciało minuty swojego czasu poświęcać na coś takiego.
Nie atakuję Cię, bo to Twoja sprawa, ale chciałbym zrozumieć. Co Tobą kieruje, żeby robić takie bądź co bądź bzdury?

1

@reloaded walczysz z miotłą?
Możesz pryskać

0

@Toretto ja się nastawiam. A co z tego wyjdzie, to nie wiem.

0

@ferdas_rawa oczywiście, że w Polsce. Druga połowa lat 90 - tych.

0

@ferdas_rawa nie pisałem o Prajsie.

1

@BorzyKrzys ha, nie tylko sławni ludzie. Wiesz ilu doktorów nauk medycznych robiło ten doktorat zupełnie z bzdurnych tematów?
Znam przypadek, gdzie jeden lekarz zrobił doktorat. Temat - historia budowy szpitala w Sieradzu.
Napisał, obronił się i jest doktorem nauk medycznych.

0

@Prorokk @KlimO ja nic nie pisałem o partiach.
@Trojanek23 zgadzam się, że baba gada bzdury.

0

@MesQueUnClub96 tak się odnosi, że te wszystkie rozmowy o reparacjach to mowa trawa.

0

@Trojanek23 tacy ludzie z prawicy (tu wymienianie nazwisk za dużo by zajęło) mówią o tych reparacjach od początku wieku. Rządzili raz dwa lata, a potem osiem lat. I nadal mówią. G zrobili w kierunku uzyskania reparacji. A wiesz dlaczego? Bo doskonale zdają sobie sprawę, że nic z tego nie będzie. Ale mówić można. Słabi intelektualnie to kupią. Mimo tylu lat gadania i nic nie robienia. Trochę to nawet fenomen socjologiczny.

2

@mrboom obejrzałem część, bo musiałem jechać.

Krzysiu młodszy niż w ostatnim odcinku.
Reszta podobna do tego co było.

Generalnie nie będę oglądał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?