Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@KrychaFCB teraz już tego nie robimy, ale jak mieliśmy dzieci małe, to takie coś było jakby normalne.
I nikt nie umarł. Dzieci nie zbzikowaly, trzecie ręce, albo druga głowa im nie wyrosły.
0
@NeroTFP1 a powiedz mi Kolego, które zwierzęta się tak zachowują?
12
Widzew upamiętnił Franciszka Smudę muralem
7
Pierwszeństwo najważniejsze!
https://x.com/KwintoNatura/status/1845475897496760705
2
@Arden oczywiście, że przeciążenie to kontuzja. To nic innego, jak naderwane włókna.
0
@RekinLudojad99 a gdzie ja napisałem, że mówi prawdę? W którym miejscu? Możesz wskazać?
P. S. Pominę wiarygodność DoRzeczy i innych szmatławców oplacanych przez pis
1
@Kapitan hawk jeden i drugi to najlepsi piłkarze jakich przyszło mi oglądać. Jeden i drugi mają wspaniałe kariery i osiągnięcia. Jeden i drugi kopią teraz w nic nie znaczących ligach.
W sumie jest mi obojętne, czy ktoś uważa, że lepszy był Messi, lub lepszy był Ronaldo. Ja się cieszę, że mogłem oglądać całe kariery jednego i drugiego. Ale cieszę się też, że mogłem oglądać Maradone, van Bastena i wielu innych.
0
@nowy2016 ani jak dotrzyma, ani jak nie dotrzyma słowa to nic nie zrobię. Bo co mam zrobić? Jedyne co mogę, to na niego głosować, lub nie głosować. Tyle.
Integracja w Australii i Nowej Zelandii była i jest możliwa.
0
@nowy2016 rób co chcesz. Ja tak jak wyżej napisałem, poczekam na działanie, lub jego brak.
1
@ObiwanKenobi koalicje nie zaczynają się od przejścia posłów, tylko od próby wystawienia wspólnego kandydata.
Daj mi normalną partię prawicową, to na nią zagłosuję.
1
@Bobo25 ani wierzę, ani nie wierzę. Poczekam i ocenię po czynach.
2
@ObiwanKenobi to, czy Wipler szedł na około nie ma dla mnie znaczenia.
Nie jestem fanatykiem żadnej opcji politycznej. Prawo do głosowania uzyskałem w latach 90-tych i ani razu nie zagłosowałem na tę samą partię dwa razy pod rząd.
Niewątpliwie jestem zagorzałym przeciwnikiem pisu i Konfy. Jedni to systemowi złodzieje, a drudzy to głupki w pięknym dla niektórych opakowaniu. Zbyt dobrze znam środowisko Krzysia Bosaka, Sośnierza i Berkowitza, żeby dać się na nich nabrac
1
@ObiwanKenobi i co z tego, że była w MW? Przeszła prosto z pis do Konfy. Wipler natomiast wyszedł z pis do Gowina, a potem do Korwina.
Wystawienie wspólnego kandydata świadczy o współpracy. Nic mniej, nic więcej.
3
Donald Tusk o nowej strategii migracyjnej "Odzyskać kontrolę, zapewnić bezpieczeństwo":
-stuprocentowa kontrola nad tym, kto do Polski przyjeżdża i wyjeżdża;
- przyjeżdżający do Polski na stałe muszą respektować polskie standardy i obyczajowość, muszą chcieć się integrować;
-brak akceptacji dla projektów UE (pakt migracyjny), jeśli będziemy mieli pewność, że godzą w nasze bezpieczeństwo;
- polityka przyspieszonych powrotów Polaków i ludzi pochodzenia polskiego z zagranicy, zachęty dla nich do studiowania i pracy w Polsce;
- możliwość czasowego terytorialnego zawieszenia prawa do azylu (w związku z wykorzystywaniem prawa do azylu w hybrydowych działaniach Białorusi oraz przemytników ludzi).
Strategia będzie przedstawiona na posiedzeniu Rady Ministrów 15 października.
1
@maciar już nie mogę.
Durna korekta.
2
@FcPortoFan1999 niech se wraca co chce. Nie muszę tego oglądać. Tak jak nie oglądam Awanturki.
6
Dziś rocznica
13 października 1998 roku stacja Polsat wymiotowała pierwszy odcinek serialu "Miodowe Lata".
1
@Marian_Pazdzioch w naszym interesie jest, żeby ta wojna trwała jak najdłużej. Tak jak kiedyś wojna ruskich w Afganistanie. Niech się tam tłuką przez kolejne 10 lat.
2
@ObiwanKenobi Siarkowska do Konfy przechodziła jako poseł. A do RN przeszła w tym samym czasie. Wipler też poszedł ze zjep do Konfy. W regionach też były takie przetasowania.
A o czym świadczy chęć wystawienia wspólnego kandydata na prezydenta, jeśli nie o chęci współpracy?
Czcemy wam stolik wywrócić, ale wspólnego kandydata wystawmy? To jest tak durne, że szkoda gadać.
@Destroyer_of_Worlds nadal te "bezideowe miernoty" są lepsze, niż ideowi konfiarze, którzy nie potrafią ustawy napisać.
0
@Azazel_Pazuzu Dyzma? No wiele określeń na de la Fuente już widziałem, ale Dyzma? Zupełnie nie pasuje.
0
@RoberDzik Hiszpanii. Dla mnie Argentyna to taki Real Madryt reprezentacji. Zawsze przeciw nim, obojętnie z kim by grali.
10
Ciekawe czy jest jakakolwiek dziedzina, gdzie pis nie kradł?
Dziwne zakupy, niepotrzebne usługi firm doradczych, wspieranie kampanii polityków PiS - to tylko część nieprawidłowości wykrytych w toku audytów prowadzonych w Grupie ARP oraz samej Agencji Rozwoju Przemysłu. Z kontroli wynika, że na skutek złych decyzji agencja mogła stracić nawet 415 mln zł. Do prokuratury trafiły już zawiadomienia.
17
@okiemtypera_lucaxx95 w Polsce póki co każdy może obchodzić co mu się podoba.
0
@Trojanek23 szczerze, to wolę czytać książki. Podcasty mnie usypiają.
0
@vajcik koniecznie wycieczka do Kefaloni. Tam też jest zatoka wraku fajna, ale nie wiem, czy czasem nie jest teraz zamknięta. Można też popłynąć żółwie zobaczyć. Są też fajne jaskinie.
0
@Rastafarnianin właściciele nieruchomości też sporo zyskali. Jakieś 100% w pięć lat.
0
@SzczenaWojtula art 91
0
@norbi77 kolejne sezony nie są złe.
2
@norbi77 pierwszy sezon tak, drugi też. Ale potem to takie mielenie tego samego.
4
@norbi77 wiesz, kandydat w wyborach nie może mówić, że liczy na 10%. Każdy z nich będzie mówił, że wejdzie do drugiej tury.
Z całą resztą się zgadzam.