1

@jacobFCB Labrador, ale to w zasadzie to samo. Bernenczyk też może być do dzieci.

Edit. Jeszcze nowofundland.

1

@mmaciass będę pamiętał. Dzięki.

0

@mmaciass no właśnie ja muszę wejść w tę fotowoltaikę. Też mam pompę ciepła, ale gruntową.

I kominek, którym mogę dogrzać.

0

@pikass14 my, rodzina 2+2. Wszystko mamy na prąd, łącznie z ogrzewaniem i grzaniem wody. Ostatni rachunek to było 975 zł za dwa miesiące.

6

Jeśli chociaż połowa z tego co dzisiaj mówią o Macierewiczu i jego podkomisji znajdzie potwierdzenie w dowodach i świadkach (a zapewne tak będzie), to szalony Antoni powinien resztę życia oglądać świat zza krat.

1

@Litman drugi zieeew

1

@Tomason myślę, że nawet więcej, jak to wszystko policzyć. Do południa mam wypite 4kawy, po 0,33 litra każda.

7

@AmigoBlancos nie rozczaruje. Barca pojedzie jak po swoje, a Vinicius się popłacze.

2

Już nawet KK nie ma nic przeciwko. A przynajmniej jego część.

Kardynał Kazimierz Nycz, metropolita warszawski, wyraził opinię, że związki partnerskie powinny być możliwe do zawarcia, pod warunkiem że nie będą one traktowane na równi z małżeństwem. Wskazał, że Kościół nie będzie ingerował w proces legislacyjny, ale może wyrazić swoje zdanie na temat projektu przygotowanego przez minister Katarzynę Kotulę.

Projekt minister Kotuli zakłada, że związek partnerski będą mogły zawrzeć dwie dorosłe osoby, niezależnie od płci. Przewiduje on wspólne opodatkowanie, ale wyklucza możliwość adopcji dzieci. Związek będzie można zawrzeć w urzędzie stanu cywilnego, a jego rozwiązanie ma być prostsze niż w przypadku małżeństwa.

6

Tot el camp,
es un clam,

Som la gent blaugrana,
tan se val d’on venim,
si del sud o del nord,
ara estem d’acord, estem d’acord,
una bandera ens agermana.

Blaugrana al vent,
un crit valent,
tenim un nom, el sap tothom,

BARÇA! BARÇA! BAAAARÇA!!!

2

@Trojanek23 @macio_944 a gdyby Mateusz był premierem, to Lewandowski grałbym w Białymstoku

1

@macio_944 mogę w sumie zagryźć. Na mnie to raczej nie działa.

2

No dobra.
Najadłem się. Opiłem zsiadłego mleka. Mogę czekać na mecz. Oby sraczki z tego nie było.

1

@FCBparasiempre tak. Ja jednak jestem z tych bardzo optymistycznych przed meczem swoich.

4

@okiemtypera_lucaxx95 kolej szkodzi.

4

Spokojna Wasza rozczochrana. Lewy doskonale wie, jak pokonać Kompanego

1

Bareja wiecznie żywy.

1

@kubix05 nie tylko pamiętam. Ja to mam w domu. I będę zawsze miał.

1

@mmaciass jak dasz za darmo, to też coś się znajdzie do pretensji

1

@mmaciass już nie pamiętam dokładnie, ale mi chyba wyszło 100 zł miesięcznie, ale płaciłem za rok z góry. Mam wszystkie kanały sportowe, a do tego mam Max

4

@BorzyKrzys przecież Brunatny Roman jest adwokatem. Zrezygnował też z diety poselskiej, więc może jak najbardziej.

1

Rodrygo ponoć kontuzja i nie zagra z nami.

0

@Blanco16 możesz sobie z kimś na pół wziąć canal plus i nic nie trzeba kombinować. Koszty nie są jakieś duże

1

W 2021 roku 32 obywateli Afganistanu próbowało przedostać się do Polski przez granicę z Białorusią. Zostali zatrzymani. Teraz do Wielka Izba ETPC pochyli się nad tą sprawą. - W niektórych przypadkach dotyczy osób, które formalnie poprosiły o azyl na terytorium Polski - wskazał w opublikowanym komentarzy Komisarz Praw Człowieka RE Michael O'Flaherty.

3

@Majowy_ Messi bardzo długo był najlepszym piłkarzem i dał mi wiele radości, ale już bez przesady. W tej chwili są lepsi od niego. Co do męczennika, to on zwykły pajac jest po prostu, ale umiejętności odmówić mu nie sposób.

0

Trump był w McDonald

Jeden osoba zmarła, a dziesięć osób trafiło do szpitala w wyniku wybuchu epidemii bakterii E. coli, której źródłem mogły być hamburgery Quarter Pounder serwowane w restauracjach McDonald's. Do zdarzeń doszło na terenie Stanów Zjednoczonych, a liczba chorych sięga kilkudziesięciu osób.

2

1

Gdy szedłem spać Real przegrywał 2-0, a na La bambie panował optymizm. Gdy się obudziłem okazało się, że Real wygrał, a na La bambie niektórzy się boją.

0

@Michael24 ja się nie boję.

2

@FCBparasiempre @zgiru Gornik chyba zaszedł najdalej. Ale co Widzew to Widzew. Ojciec mi opowiadał o tych meczach. Ja byłem za młody na stadion.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?