Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Unikatowy ja mieszkam niedaleko
0
@MesQueUnClub96 ja? Od przeszło dwudziestu lat jestem żonaty. Dodi, ja mam syna w Twoim wieku, lub bardzo podobnym.
0
@MesQueUnClub96 co nie wyszło? Na jednej świat się nie kończy.
0
@MesQueUnClub96 Dodi, Ty weź się za podryw jakiś, bo zwariujesz. Że o włosach rosnących między palcami nie wspomnę.
1
@Barcanajlepszyteam UK, Francja, Niemcy, Kraje Bałtyckie, Kanada, Holandia, Belgia. Nie wiem jak Skandynawia. Inni się raczej nie wypowiedzieli.
Przeciw Węgry.
Turcja w zależności jak wiatr zawieje.
0
@Donnie_Darko o właśnie
0
@Kidd z Matką Naturą nikt nie wygra.
0
@wyrek skoro tak mówisz
0
@Barcanajlepszyteam umiesz w Google? To poczytaj
0
@Hosh na la bambie brakuje jednego. Artykułów typu "patrzcie jaką kieckę założyła".
2
@FCBparasiempre jeden z moich naj w świecie piłki. Serio, pod pewnymi względami stawiam go wyżej niż Messiego.
1
Onet, Gazeta, Interia, WP?
Z których portali korzystacie? A może jeszcze jakiś inny? Mile widziane uzasadnienie.
0
@Barcanajlepszyteam Europa od dawna o tym mówi.
2
@wyrek a Ty nie widzisz, że nasz rząd właśnie prosi o taką zgodę? Europa jest w zasadzie za. Poza Fideszem, pisem i Konfą.
0
@maroon @wyrek ma swoje zapisy.
1
@siuuu no wielu polityków używało tego symbolu w przestrzeni publicznej. Wielu było o to pytanych przez dziennikarzy na przestrzeni ostatnich lat. I nikt nie wymyślał akrobatycznych fikołkow jak ta baba. Z kogo ona chciała zrobić idiotę? Z siebie, czy ze swoich wyborców? A może tak myśli o swoich wyborach?
@Tomason przecież tu nie chodzi o żadne zmiany poglądów. Ludzie mają z niej bekę przez te fikołki, a nie zmianę poglądów.
1
@FCBparasiempre można by powiedzieć, że Polacy przysłużyli się do powstania prawa transferowego
21
@Peciak niczego innego się nie spodziewałem. Albo wyrwane z kontekstu, albo taki żarcik, którego my głupcy, jak zawsze nie zrozumieliśmy.
Konfa w pigułce
0
@Kengo dlaczego nie lubię Realu Madryt?
2
@Gaucho Davies. Po pierwsze to LO. Po drugie zna się z Herr Flickiem, a po trzecie wie co to niemiecki ordung muss sein.
0
@Matheu12 tak, to też część wszystkiego.
0
@Commando jak będzie gotowa ustawa budżetowa, to się dowiemy. Teraz trudno prognozować
2
W rejonie działania polskiego kontyngentu w Libanie doszło do ataku - przekazało Dowództwo Operacyjne. Niezwłocznie po zaobserwowaniu ostrzału rakietowego ogłoszono alarm schronowy i żołnierze zgodnie z procedurami bezpieczeństwa udali się do schronów. Nikt nie ucierpiał.
Odnotowano ostrzał rakietowy przeprowadzony najprawdopodobniej przez siły Hezbollahu w kierunku Izraela.
1
@Ojciec5tkidzieci nie. Ja czytałem tę książkę
1
@Commando Morawiecki ułożył budżet na ten rok. Na przyszły właśnie jest układany. I trzeba w nim zapisać wszystko to, co pis pożyczył, a teraz trzeba oddać.
Budowa elektrowni to właśnie transformacja.
1
@Roobo no nie, ale jak przez kilka lat żyłeś na kredyt, to w końcu zawsze przychodzi dzień, w którym trzeba to zacząć spłacać
0
@Ojciec5tkidzieci Marek Chodakiewicz taką napisał
1
@Commando mamy deficyt, bo przypomnę, że jedziemy na budżecie wesołej gromadki Morawieckiego.
Dane o ubóstwie, te najświeższe pochodzą z 2023 roku. Tak to pis doprowadził do biedy. Podczas gdy inflacja szalała Morawiecki zarabiał na oblugacjach indeksowanych tą inflacją.
Ceny prądu będą rosnąć, dlatego, że rozpierzono kasę na transformacje energetyczną.
4
@Commando ten podatek miał i ma służyć transformacji energetycznej. Niestety do władzy dorwali się geniusze wydawania pieniędzy i wydali na wszystko, tylko nie na transformacje. Teraz wszyscy płacimy coraz więcej za radosną politykę Szydło i Morawieckiego.
0
@pt9 obejrzę, jak będzie cały dostępny.