0

@Unikatowy ja mieszkam niedaleko

0

@MesQueUnClub96 ja? Od przeszło dwudziestu lat jestem żonaty. Dodi, ja mam syna w Twoim wieku, lub bardzo podobnym.

0

@MesQueUnClub96 co nie wyszło? Na jednej świat się nie kończy.

0

@MesQueUnClub96 Dodi, Ty weź się za podryw jakiś, bo zwariujesz. Że o włosach rosnących między palcami nie wspomnę.

1

@Barcanajlepszyteam UK, Francja, Niemcy, Kraje Bałtyckie, Kanada, Holandia, Belgia. Nie wiem jak Skandynawia. Inni się raczej nie wypowiedzieli.
Przeciw Węgry.
Turcja w zależności jak wiatr zawieje.

0

@Donnie_Darko o właśnie

0

@Kidd z Matką Naturą nikt nie wygra.

0

@wyrek skoro tak mówisz

0

@Barcanajlepszyteam umiesz w Google? To poczytaj

0

@Hosh na la bambie brakuje jednego. Artykułów typu "patrzcie jaką kieckę założyła".

2

@FCBparasiempre jeden z moich naj w świecie piłki. Serio, pod pewnymi względami stawiam go wyżej niż Messiego.

1

Onet, Gazeta, Interia, WP?

Z których portali korzystacie? A może jeszcze jakiś inny? Mile widziane uzasadnienie.

0

@Barcanajlepszyteam Europa od dawna o tym mówi.

2

@wyrek a Ty nie widzisz, że nasz rząd właśnie prosi o taką zgodę? Europa jest w zasadzie za. Poza Fideszem, pisem i Konfą.

0

@maroon @wyrek ma swoje zapisy.

1

@siuuu no wielu polityków używało tego symbolu w przestrzeni publicznej. Wielu było o to pytanych przez dziennikarzy na przestrzeni ostatnich lat. I nikt nie wymyślał akrobatycznych fikołkow jak ta baba. Z kogo ona chciała zrobić idiotę? Z siebie, czy ze swoich wyborców? A może tak myśli o swoich wyborach?
@Tomason przecież tu nie chodzi o żadne zmiany poglądów. Ludzie mają z niej bekę przez te fikołki, a nie zmianę poglądów.

1

@FCBparasiempre można by powiedzieć, że Polacy przysłużyli się do powstania prawa transferowego

21

@Peciak niczego innego się nie spodziewałem. Albo wyrwane z kontekstu, albo taki żarcik, którego my głupcy, jak zawsze nie zrozumieliśmy.
Konfa w pigułce

0

@Kengo dlaczego nie lubię Realu Madryt?

2

@Gaucho Davies. Po pierwsze to LO. Po drugie zna się z Herr Flickiem, a po trzecie wie co to niemiecki ordung muss sein.

0

@Matheu12 tak, to też część wszystkiego.

0

@Commando jak będzie gotowa ustawa budżetowa, to się dowiemy. Teraz trudno prognozować

2

W rejonie działania polskiego kontyngentu w Libanie doszło do ataku - przekazało Dowództwo Operacyjne. Niezwłocznie po zaobserwowaniu ostrzału rakietowego ogłoszono alarm schronowy i żołnierze zgodnie z procedurami bezpieczeństwa udali się do schronów. Nikt nie ucierpiał.
Odnotowano ostrzał rakietowy przeprowadzony najprawdopodobniej przez siły Hezbollahu w kierunku Izraela.

1

@Ojciec5tkidzieci nie. Ja czytałem tę książkę

1

@Commando Morawiecki ułożył budżet na ten rok. Na przyszły właśnie jest układany. I trzeba w nim zapisać wszystko to, co pis pożyczył, a teraz trzeba oddać.
Budowa elektrowni to właśnie transformacja.

1

@Roobo no nie, ale jak przez kilka lat żyłeś na kredyt, to w końcu zawsze przychodzi dzień, w którym trzeba to zacząć spłacać

0

@Ojciec5tkidzieci Marek Chodakiewicz taką napisał

1

@Commando mamy deficyt, bo przypomnę, że jedziemy na budżecie wesołej gromadki Morawieckiego.
Dane o ubóstwie, te najświeższe pochodzą z 2023 roku. Tak to pis doprowadził do biedy. Podczas gdy inflacja szalała Morawiecki zarabiał na oblugacjach indeksowanych tą inflacją.
Ceny prądu będą rosnąć, dlatego, że rozpierzono kasę na transformacje energetyczną.

4

@Commando ten podatek miał i ma służyć transformacji energetycznej. Niestety do władzy dorwali się geniusze wydawania pieniędzy i wydali na wszystko, tylko nie na transformacje. Teraz wszyscy płacimy coraz więcej za radosną politykę Szydło i Morawieckiego.

0

@pt9 obejrzę, jak będzie cały dostępny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?