Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Delikatnie mówiąc nie przepadam za Lechem, ale manita z Legią jakoś powoduje u mnie uśmiech na twarzy
0
@Kozinho. Jeszcze raz. Czytaj powoli, może sylabuj, jeśli musisz.
Źródło podane jest w pierwszym moim wpisie.
Pierwszy wpis. Tam jest podane źródło.
Jeśli tym razem nie zrozumiałeś, to z mojej strony mogę polecić Ci zapisanie się do szkoły podstawowej. To tam uczą czytania i pisania.
0
@ObiwanKenobi źródło jest podane. Problem jest w tym, że niektórzy mają problem z czytaniem.
0
@Kozinho. No źródło jest podane w moim pierwszym wpisie.
Eeeh, żebyście wy chociaż trochę czytać potrafili.
1
@Rastafarnianin piekła nie ma.
8
@Arden sportowo jak najgorzej, nie ogólnie jak najgorzej.
A dlatego, że nie "trawię" klubu z Paryża.
5
@Arden u mnie to było tak. Jak poszedł do PSG, to życzyłem mu sportowo jak najgorzej. Jak poszedł do Miami, to przestał mnie w ogóle interesować.
1
W Konfie wszystko w normie. Tym razem poseł Wilk groził nożem.
To relacja bezpośredniego świadka zdarzenia:
"Wczoraj poseł trochę poimprezował i spał w pokojach hotelowych Miasteczka Galicyjskiego. Rano zszedł na śniadanie. Trochę go ponosiło, wziął nóż. Goście oraz pracownicy kawiarni przestraszyli się i zadzwonili pod 112 – mówi w rozmowie z miastoNS.pl świadek zdarzenia. – Po przybyciu zastępów policji i ich interwencji Ryszard Wilk stał się agresywny. Chyba był jeszcze pod wpływem alkoholu. Groził sobie i innym, krwi nie widziałem. To jakaś chora akcja. Cały teren został ogrodzony specjalną taśmą, wyglądało to bardzo poważnie – dodaje nasz rozmówca."
Według świadków zdarzenia, poseł Ryszard Wilk w momencie, gdy policjanci transportowali go do karetki - był cały we krwi. Nie wiadomo czy była to krew jego czy też innych osób które zranił.
1
@PJ777 nie. Jeszcze brakuje
1
@FCBparasiempre bo grał w Juve, a ja byłem mocno za Milanem. Z resztą do dziś im kibicuję, choć już mniej oglądam, niż kiedyś.
1
@FCBparasiempre w tamtych czasach bardzo go doceniałem, ale bardzo nie lubiłem. Jak całego Juventusu.
1
@Sulimo robi wrażenie taki wybuch. Chciałbym to na żywo zobaczyć.
6
@Sulimo wybuch wulkanu, chyba pisałeś o tym.
https://x.com/KwintoNatura/status/1855203070713459093
5
Kiedy myślę, że Konfa nic głupszego nie wymyśli, wychodzą oni cali na biało.
Co tam miejsca pracy, co tam zrobienie infrastruktury. I oczywiście, co tam własność prywatna.
2
The Times: "Jeśli poważne zarzuty wobec City okażą się prawdziwe, kluby mogą domagać się odszkodowania za utratę tytułów ligowych i dochodowych awansów do europejskich rozgrywek w poprzednich sezonach".
Potencjalnie może chodzić o „setki milionów funtów”
2
@jakub1906 oceniam etap kariery. A na tym etapie Messi to Fiat 126p, a Yamal to Ferrari. Tyle.
0
@sergio5 Lamine > Leoś
1
@FCBparasiempre pamiętam, że nie oglądałem tego meczu. Na jakiejś ważnej imprezie wtedy byliśmy.
0
@Kgorecki2500 to co ja mam ze swoimi dziećmi zrobić by ratować planetę?
1
@norbi77 jak przewidzieć co zrobi człowiek nieobliczalny i nieprzewidywalny?
Bardziej można przewidzieć co będzie jeśli rzeczywiście Musk Elon dostanie fuchę w finansach.
0
@Linghunter88 dobra. Jak to mówią. Twoja racja, mój spokój
0
@Linghunter88 człowieku napisałem Ci co zrobić. Maila z pytaniem pisałbyś nie dłużej niż ten wpis. I miałbyś odpowiedź od ludzi, którzy przyznasz chyba, mają sporą wiedzę w temacie. No, ale nie. Ty wolisz drwić. Drwij dalej.
1
@Kapitan hawk tak, ja wiem i jest to możliwe.
0
@Linghunter88 jestem jakoś dziwnie przekonany, że Twój ojciec, czy dziadek Twoich dzieci miał niewiele wspólnego z drugą wojną światową.
Co do Roty, to tak jak wyżej. Napisz maila do muzeum.
2
@Kapitan hawk z rachunku prawdopodobieństwa wynika, że jest to jak najbardziej możliwe.
1
@Kapitan hawk a skąd wiadomo, że to wał?
0
@Linghunter88 każdy wie co nam zrobili Niemcy w latach 39-45,mało kto wie, albo nie chce wiedzieć co robili potem i jak to wygląda teraz. Tylko, że widzisz ja żyję teraz i wpływ na mnie i moje dzieci mają teraźniejsze wydarzenia, a nie to co było prawie 100 lat temu. Pamiętam, ale liczy się dziś i jutro.
Co do Konopnickiej, to jeśli chcesz się szerzej czegoś dowiedzieć, to napisz maila z pytaniami do muzeum. Odpowiedzą.
2
@Linghunter88 @panczo Rota powstała na terenie zaboru pruskiego w odpowiedzi na pewne wydarzenia z 1904 roku. I w oryginale był Krzyżak, bo tak Polakom kojarzyły się Prusy. Potem napisała wersję z Niemcem dla Ślązakow polskich i wraz z listem im to wysłała. I ten rekopis wrzucił @NeroTFP1@. I ten rekopis znajduje się w muzeum.
Tego uczono mnie we wczesnych latach 90-tych, gdy jeszcze część społeczeństwa nie miała niemieckiej fobii. Tego też niedawno uczono moje dzieciaki. @Linghunter88 Niemcy są mi zupełnie obojętni. Ani mi wrogami, ani przyjaciółmi. Wiem tylko, że gdyby nie te złe Niemce, to nasza gospodarka od kilkunastu lat szorowałaby po podłodze. Prawie 50% polskiego przemysłu nastawione jest na współpracę z Niemcami. Wiele usług tak samo.
1
@Linghunter88 ale co Ty chcesz poprawić? Oryginalny tekst, bo Ci nie pasuje?
2
@Kazragore ale tak po prawdzie, to w oryginale jest Krzyżak. Niemiec zastąpił Krzyżaka albo w 1939, albo w 1940.