Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Yoshi94 szukaj, bo ja czytałem jak był udostępniony. Może na oficjalnej jest. Nie wiem.
0
@Faro @Yoshi94 proponuję poczytać jedynie wiarygodne sprawozdanie finansowe. Jak się okazuje z niego Barca nie tylko winna jest odroczoną pensje, ale i premie lojalnościowe i kilka innych rzeczy.
0
@Yoshi94 bo tyle mniej więcej winna Barca de Jongowi. Jak go sprzedadzą, to muszą mu te piniądze wypłacić. Ale wielu ma to w D i jak @Faro co jakiś czas go sprzedaje.
1
Taka prawda. Flick do grudnia
25
@Pawlak1992 w Barcelonie obowiązuje kalendarz Laportojański. Tam miesiąc trwa nasze 60-90 dni.
0
@Faro ile można klepać o tej sprzedaży de Jonga, jak on jest niesprzedawalny? Pomijając, że sam nie chce odejść, to może oświecisz mnie jak chcesz na jego transferze zrobić tak, żeby ksiegowo chociaż było na zero? Bo to jest do zrobienia jak ktoś da za niego około 100 mln. Każda kwota poniżej to strata i oddalanie się od FFP.
3
@MesQueUnClub_87 politycy już tak mają. Raz gadają jedno, raz drugie na dany temat. W zależności jak wiatr zawieje. Tylko Korwin ciągle gada te same bzdury. Od 1989.
1
@Inmessionate10 bilety zawsze kupuję na oficjalnej stronie Barcelony.
Na klasyk, jeśli rzeczywiście się przeniesiemy na Camp Nou, to wątpię, żeby się udało je kupić, ale ja będę próbował. Cena póki co nie jest znana, ale bankowo będzie dużo drożej
3
@MesQueUnClub_87 właśnie wróciłem z obiadu. Ale zjadłabym 1,albo 4. Z przewagą na 1.
0
Czy to jest plan Trumpa na wojnę w Ukrainie?
"Nie wyślemy amerykańskich mężczyzn i kobiet, by utrzymywali pokój na Ukrainie, i nie będziemy za to płacić. Poprośmy o to Polaków, Niemców, Brytyjczyków i Francuzów"
Więcej https://forsal.pl/kraj/bezpieczenstwo/artykuly/9658818,polskie-czolgi-nad-dnieprem-wyciekl-plan-ludzi-trumpa.html
12
@Rust_Cohle dwóch? Ja bardzo bym chciał, ale jakoś nie jestem przekonany, czy Widzew to top 2.
1
@NeroTFP1 dzięki
1
@NeroTFP1 powiedz kolego jak się według Ciebie deklinuje nazwisko Pena? Bo według mnie tak samo jak imię Marzena. Czyli przyglądam się nie Peni, tylko Penie. Widzę nie Penię, tylko Penę.
0
@FCBparasiempre i na tym meczu byłem z żoną
8
@kuz ta wypowiedź tak naprawdę ma trochę inny aspekt. Tam jest kupa szacunku do Lamina
1
@FCBparasiempre mecz leciał w TVP 2, a ja oglądałem leżąc w szpitalu. Wtedy nie było telewizorów na salach, tylko jeden na oddział. Na korytarzu.
1
@negreanu no to daleko nie zajadą. Powoli prwicowi ludzie będą przejmować władzę. Kraj po kraju. I o ile będą to mądrzy ludzie, to pal licho, ale obawiam się ludzi typu Orban.
1
Coś w tym jest, jakby się zastanowić. Liberalowie i lewa strona trochę za bardzo się odkleili od rzeczywistości i potrzeb zwykłych ludzi.
https://x.com/KwintoNatura/status/1854049306069651505
0
@Kgorecki2500 telewizja to podchodzący do lamusa biznes. Jeszcze się trzyma, ale coraz słabiej.
1
@pt9 Pan Skorpion. Szanuję. Wszystkiego najlepszego.
P. S. Ja mam jutro.
0
Komentarz usunięty
3
Komentarz usunięty
2
Wstaję rano i widzę dwie piękne informacje. Real przepieprzył z Milanem, a City przepieprzyło ze Sportingiem. I od razu dzień lepszy.
0
A tu cyk i będzie remis w głosach elektorskich. Niemożliwe? Jak najbardziej możliwe, choć mało prawdopodobne.
0
@Aragorn33 w sumie, to nie za bardzo się tym interesuje, żeby nie powiedzieć wcale. Wstanę rano to zobaczę co i jak. Nie będę nocki zarywał...
3
Uśmiechnąłem się
0
@Arcybiskup za co? Żaden żołnierz nie pojechał tam z przymusu. Wszyscy to ochotnicy. Ba nawet było więcej chętnych niż miejsc.
1
@FCBparasiempre to se ne vrati...
1
@MesQueUnClub_87 ma 26 lat. Dwa lata temu był w Coventry, skąd przeszedł do Sportingu, gdzie jego talent eksplodował. Patrząc na to jak mało jest dziewiątek, to cena nie dziwi, a wręcz robi się niska. Za rok będzie grał w United
3
@DonCarletto ja chodziłem w tych czasach do szkoły, kiedy rosyjski był językiem obowiązkowym.
Znam też biegle portugalski i angielski.