Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Wasacz_ chyba tak
@Unikatowy podobno "kto nie był w Kutnie, ten Życia nie zna"?
2
@Wasacz_ kto to kurcze jest "Brylerka"? Ta co bryluje?
0
@Dieselzor w Turcji na bazarze są takie po 15 euro. A i sprzedawca po polsku Ci powie "dobry material panie".
4
@Bernard777 tak, politycy pis handlowali wizami, bo im Unia kazała.
11
Tymczasem u farmerów
https://x.com/KwintoNatura/status/1851362898163220682
1
@jacobFCB tak pamiętam to S14.
0
@Ls0811 czyli kolejni sprawni inaczej.
14
@jacobFCB przecież to z otwarcia nowej linii tramwajowej. A zawsze to lepiej otwierać coś nowego, niż tak jak Morawiecki, Sasin i inni otwierali otwarte dawno dworce, mosty, czy drogi szybkiego ruchu. Wiesz jak się można zdziwić, jak po roku jeżdżenia trasą S dowiadujesz się, że dzisiaj nie pojedziesz, bo droga została zamknięta po to, żeby mogła być otwarta?
1
@FCBparasiempre bardzo go lubiłem
5
@ArcziArtt póki co nic się nie wydarzyło, a sama rozmowa może wyglądać różnie. Nagrywaj jeśli możesz.
3
@MesQueUnClub96 może spróbuj odejść od kompa, telefonu? Wyjdź gdzieś.
0
@DonCarletto cieszę się
4
@cules100pro czyli jeden wali post za postem, a drugi to liczy. Na moje, obaj do Tworek.
0
@FcPortoFan1999 e tę stronę większość lubi
1
@Kgorecki2500 młody jesteś. Odczujecie to wszyscy jak będziecie bliżej pięćdziesiątki @FcPortoFan1999 @NeroTFP1 @misterio i inni
Szczególnie odczuwalne przy zmianie z zimowego na letni
0
@maciar a ktoś Ci zabrania tak mówić?
2
@Zoker w punkt. Ja nadal nie wiem kto to jest i tak zostanie
0
@vadner no nie bardzo
1
Wygląda bardzo fajnie.
1
Ciekawe czy Real zablokuje akredytacje dziennikarskie wszystkim, którzy nie głosowali za męczennikiem.
0
@nightwishygt technicznie rzecz biorąc, to Yamal jest Arabem, a więc nie jest czarnoskóry.
2
Ruben Amorim dał zielone światło na dołączenie do Man United. Jest chętny dołączyć do klubu akceptując projekt i omówione warunki.
Amorim szanuje Sporting. Wszystko zależy teraz od negocjacji między klubami.
Klauzula zwolnienia to 10 milionów euro.
Fabrizio Romano
0
Coś mi się widzi, że Perez tym fochem zbudował atmosferę drużyny miszczuff...
1
@betonito ja się nie bulwersuję. Ja mam bekę.
7
Zawsze miałem wywalone na tę Złotą Piłkę. Ale historia o tym jak męczennik Złotej Piłki nie dostał smakuje wybornie.
Wczorajszy trzask dupy śmietanek ponoć słychać było w Nepalu.
1
@Sulimo a wiesz, że najczęściej źle używanym słowem jest słowo "hipokryzja"?
Serio, ludzie nie potrafią tego używać.
0
@SelloutCrowd a co ma do tego @Moderacja ?
8
Ależ to będzie dobry dzień. Ależ to był dobry wieczór. Ależ to był dobry tydzień.
Vamos Blaugrana!!!
1
@Criss18Barca żyj i daj żyć innym. Po swojemu. Ja mecz oglądam bez telefonu, ale jak ktoś lubi z La bambą, to jego sprawa.
4
@FCBparasiempre pamiętam to.