1

@Wasacz_ chyba tak
@Unikatowy podobno "kto nie był w Kutnie, ten Życia nie zna"?

2

@Wasacz_ kto to kurcze jest "Brylerka"? Ta co bryluje?

0

@Dieselzor w Turcji na bazarze są takie po 15 euro. A i sprzedawca po polsku Ci powie "dobry material panie".

4

@Bernard777 tak, politycy pis handlowali wizami, bo im Unia kazała.

11

1

@jacobFCB tak pamiętam to S14.

0

@Ls0811 czyli kolejni sprawni inaczej.

14

@jacobFCB przecież to z otwarcia nowej linii tramwajowej. A zawsze to lepiej otwierać coś nowego, niż tak jak Morawiecki, Sasin i inni otwierali otwarte dawno dworce, mosty, czy drogi szybkiego ruchu. Wiesz jak się można zdziwić, jak po roku jeżdżenia trasą S dowiadujesz się, że dzisiaj nie pojedziesz, bo droga została zamknięta po to, żeby mogła być otwarta?

1

@FCBparasiempre bardzo go lubiłem

5

@ArcziArtt póki co nic się nie wydarzyło, a sama rozmowa może wyglądać różnie. Nagrywaj jeśli możesz.

3

@MesQueUnClub96 może spróbuj odejść od kompa, telefonu? Wyjdź gdzieś.

0

@DonCarletto cieszę się

4

@cules100pro czyli jeden wali post za postem, a drugi to liczy. Na moje, obaj do Tworek.

0

@FcPortoFan1999 e tę stronę większość lubi

1

@Kgorecki2500 młody jesteś. Odczujecie to wszyscy jak będziecie bliżej pięćdziesiątki @FcPortoFan1999 @NeroTFP1 @misterio i inni

Szczególnie odczuwalne przy zmianie z zimowego na letni

0

@maciar a ktoś Ci zabrania tak mówić?

2

@Zoker w punkt. Ja nadal nie wiem kto to jest i tak zostanie

0

@vadner no nie bardzo

1

Wygląda bardzo fajnie.

1

Ciekawe czy Real zablokuje akredytacje dziennikarskie wszystkim, którzy nie głosowali za męczennikiem.

0

@nightwishygt technicznie rzecz biorąc, to Yamal jest Arabem, a więc nie jest czarnoskóry.

2

Ruben Amorim dał zielone światło na dołączenie do Man United. Jest chętny dołączyć do klubu akceptując projekt i omówione warunki.

Amorim szanuje Sporting. Wszystko zależy teraz od negocjacji między klubami.

Klauzula zwolnienia to 10 milionów euro.

Fabrizio Romano

0

Coś mi się widzi, że Perez tym fochem zbudował atmosferę drużyny miszczuff...

1

@betonito ja się nie bulwersuję. Ja mam bekę.

7

Zawsze miałem wywalone na tę Złotą Piłkę. Ale historia o tym jak męczennik Złotej Piłki nie dostał smakuje wybornie.
Wczorajszy trzask dupy śmietanek ponoć słychać było w Nepalu.

1

@Sulimo a wiesz, że najczęściej źle używanym słowem jest słowo "hipokryzja"?
Serio, ludzie nie potrafią tego używać.

0

@SelloutCrowd a co ma do tego @Moderacja ?

8

Ależ to będzie dobry dzień. Ależ to był dobry wieczór. Ależ to był dobry tydzień.

Vamos Blaugrana!!!

1

@Criss18Barca żyj i daj żyć innym. Po swojemu. Ja mecz oglądam bez telefonu, ale jak ktoś lubi z La bambą, to jego sprawa.

4

@FCBparasiempre pamiętam to.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?