1

@MesQueUnClub_87 ma 26 lat. Dwa lata temu był w Coventry, skąd przeszedł do Sportingu, gdzie jego talent eksplodował. Patrząc na to jak mało jest dziewiątek, to cena nie dziwi, a wręcz robi się niska. Za rok będzie grał w United

3

@DonCarletto ja chodziłem w tych czasach do szkoły, kiedy rosyjski był językiem obowiązkowym.
Znam też biegle portugalski i angielski.

4

@DonCarletto nie, bo od przeszło 25 lat znam biegle rosyjski.

0

@ferdas_rawa ja to rano czytałem na gazeta.pl

Jest też na WP.pl

3

@michal26 ja jestem zdania, że im dłużej się tłuką tym lepiej. Tylko my w tym czasie powinniśmy powziąć działania zbrojeniowe.

2

@mmaciass @michal26 oczywiście, że chodzi o to, żeby Ukraina trwała, a nie wygrywała. To samo było w Afganistanie. Tam też dostawali tyle, żeby trwać o wykrwawiac ruskich. Metoda sprawdzona i skuteczna. Według Brzezińskiego to był jeden z gwoździ do trumny ZSRR. I tak jak napisał @maroon , w naszym interesie jest to, żeby się tam tłukli jak najdłużej.

3

@michal26 jak na wolnościowca bardzo łatwo przychodzi Ci mówić ludziom co powinni, a czego nie powinni robić i mówić. Czy to Ci się podoba, czy nie, to multimilionerzy też są częścią tego samego świata i mogą mówić co im się podoba.
Równie dobrze ktoś tu może napisać - Michal26 nie powinien się wypowiadać na tematy polityczne, bo się G zna, co już nie raz tu udowodnił.

1

@MesQueUnClub_87 u mnie lekko mrozi. Mgły nie ma i nie zapowiadają.

0

@FcPortoFan1999 aha. Nie pamiętam xd

0

@Foton Amerykanie mają w D tę wojnę.

0

@FcPortoFan1999 ale co ja mam do tego?

1

@mekston co będzie, tego nie wiem. Ja napisałem co jest na dziś. A na dziś Yamal nakrył Messiego czapką, aż nic nie wystaje, jeśli chodzi o miejsce w szeregu w danym wieku. Tylko tyle.

I oczywiście dla nas wszystkich będzie lepiej, jeśli tego Messiego będzie nakrywał cały czas. Ku rozpaczy madryciakow

0

@mekston w wieku debiutu Yamala najwyraźniej Messi nie był tak wybitny, bo nikt nie myślał, żeby pozwolić mu na debiut.

0

@mekston to wszystko jest nieistotne

3

@MesQueUnClub_87 jak będzie trudno powiedzieć. Może osiągnie więcej, może mniej. Nie wszytko od niego zależy, a w zasadzie niewiele od niego samego zależy.

0

@mekston bo w takim wieku wprowadza się jednostki wybitne. Jak widać Messi w wieku Yamala taką jednostką nie był.

0

@SzczenaWojtula nie mam, bo mnie nie interesują. Mi chodzi nie o statystyki po ilości meczów, tylko w odpowiednim wieku. Statystyki Messiego w tym wieku co teraz jest Yamal łatwo zapamiętać. Wszystko wynosi Ziobro.

13

@tbas nie ma talentu Messiego, bo ma talent Yamala. I póki co to Messi w jego wieku mógłby mówić:
"dzień dobry, Panie Yamalu, tak, proszę pana, oczywiście proszę pana, czy napije się Pan wódeczki."

I wódeczka musi być zimna...

13

W sumie Messi nakryty czapką

Liczby Lamine'a Yamala w wieku, kiedy Leo Messi debiutował w FC Barcelonie:

FC Barcelona: 66 meczów, 13 goli, 17 asyst
LaLiga: 50 meczów, 10 goli, 12 asyst
Liga Mistrzów: 13 meczów, 2 gole, 5 asyst
Puchar Króla: 1 mecz, 1 gol
Superpuchar Hiszpanii: 2 mecze, 1 gol

Na dodatek jest już mistrzem Europy.

1

@FCBparasiempre zdrajca. A tak go lubiłem

5

@Bocheno1 pijcie szybko, póki @jowita nie jest obecna. Jak wróci, to wszystko wychyla i jeszcze butelki zeżre.

1

@Rastafarnianin można. Gdyby to było złe.... To Krzyś Bosak.

1

@MesQueUnClub_87 u mnie w biurze leci RMF Ballady i jest ok.

1

@MesQueUnClub_87 on przede wszystkim nie wyciągnął lekcji ze swojej pierwszej budowy galaktyki. Wtedy też kupował gwiazdy i się zesrało.
No, ale to ich problem, nie nasz.

2

Znowu się puszą. Jakbym ja był tak skuteczny w swojej pracy, jak oni w tym rozliczaniu, to bym chodził głodny i bosy.


5

Miłego dnia dla ramblowiczów z Choroszczy i Tworek.

1

@Podatek a może nie chodzi o to, że się wstydzi, tylko się boi matki czy ojca poprosić?

17

@marcin62 Niezliczone pokłady wewnętrznej frustracji, niemocy i impotencja to wylewa ten Gala w internecie.
Kropka.

1

@okiemtypera_lucaxx95 zanudził byś publikę opowieściami o ciężkim życiu i pracy biletowej na kolei.

0

@xavi890 jeszcze jak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?