0

@SelloutCrowd a co ma do tego @Moderacja ?

8

Ależ to będzie dobry dzień. Ależ to był dobry wieczór. Ależ to był dobry tydzień.

Vamos Blaugrana!!!

1

@Criss18Barca żyj i daj żyć innym. Po swojemu. Ja mecz oglądam bez telefonu, ale jak ktoś lubi z La bambą, to jego sprawa.

4

@FCBparasiempre pamiętam to.

0

@Janas11224 czy ja wiem? Znam wiele osób, które oglądają namiętnie piłkę, ale klasyk nie robi na nich wrażenia. Znam takich, którzy oglądają PL, ligę włoską, niemiecką, a omijają hiszpańską.

0

@ObiwanKenobi ja generalnie nie szukam źródeł pieniędzy, gdy spółka prywatna kupuje spółkę prywatną. Nie do mnie to należy.

0

@CLS63AMG Instagrama nie nam. Mam X, ale żadne porno mnie tam nie atakuje.

0

@ObiwanKenobi nie wiem kto wyłożył. Twierdzę jedynie, że zapewne byłoby ją stać.
Generalnie spółkami ktoś handluje codziennie. Za każdym razem szukasz źródła pieniędzy?

0

@Kidd no bo tu niewiele zależy od naszych służb. Teraz to cały proces według prawa Dominikany.

3

@daniel32778 są przerwy. Dasz radę się napalić, aż będziesz sadzami bąki puszczać

5

Paweł Szopa, twórca i właściciel Red is Bad, został namierzony przez polską policję w Dominikanie i zatrzymany przez miejscowe organy ścigania. Rozpoczęły się procedury mające na celu przekazanie go do Polski - ustalił nieoficjalnie reporter tvn24.pl Robert Zieliński. Szopa był poszukiwany w związku ze śledztwem dotyczącym nieprawidłowości w Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych.

0

@Aragorn33 bo to są cipy. Znaczy politycy

0

Ma ktoś z Was może biurko, lub fotel do komputera od FlexiSpot? Ktoś coś może o tym powiedzieć?

0

@ObiwanKenobi akurat Głowacka zapewne mogłaby takie pieniądze wyłożyć.

0

@Wasacz_ z tego akurat też nic nie wynika, tak jak z rewelacji @ObiwanKenobi

3

@ObiwanKenobi przeczytałem i nic z tego nie wynika.
Kapitał zakładowy mojej spółki to też 50 tys., bo taki był wymóg minimalny. Nie oznacza to, że jako firma nie dysponujemy większymi pieniędzmi.

1

@ObiwanKenobi serio? Duża spółka powołuje do życia spółkę córkę i już.

1

@tbas to jedno. A drugie to to, że ten rodzimy biznes najczęściej rozpieprzały rodzime związki zawodowe. Nic ich kuźwa nie interesowało. Zawsze było, że albo będzie jak oni chcą, albo w ogóle fabryki nie będzie. Teraz to samo dzieje się z Cargo.

4

@Muszynianka mi na danych śmiga normalnie

1

@Eto'o9 R10 w ciemno to ja biorę 1-0 dla nas.

0

@Ruchks historiapojazdu.gov.pl

1

@mmaciass prywatnie się zupełnie nie opłaca. Na firmę to trochę inaczej. Nie prowadzę działalności jednoosobowej.

0

@Kgorecki2500 tylko z czego tu się śmiać? Co z tego, że my wygraliśmy z nimi wojnę, jak bolszewik i tak za chwilę już tu był? I dziś też żyjemy w cieniu ich zła. A jak będą chcieli, to zrobią nam krzywdę.

0

@mmaciass samochód wezmę na firmę, więc wrzucę w koszty.
Kupowanie elektryka przez osobę fizyczną uważam za bezsens.

0

@mmaciass basenu nie przewiduję. Ale będę miał gruntową pompę ciepła, klimatyzację, rekuperację. Oprócz tego w domu wszystko na prąd. Do tego poważnie zaczynam rozważać zakup jednego samochodu elektrycznego.

0

@dorszyk22 tak, wiem że jest gorzej niż było. Ale chodzi bardziej o prąd dla siebie, a nie żeby wysyłać. Tak jak ma @mmaciass

2

@tomek8756 mam nienormowany czas pracy.

0

@sewciu50 to ja Ci powiem, że Laporta nie tylko go nie sprzeda, a zrobi wszystko, żeby przedłużyć z nim kontrakt. I żeby nie było, że to Laporta, to dopowiem, że w dzisiejszej sytuacji klubu zrobiłby tak każdy prezes.

0

@xVENUMx nivea balsam po goleniu ze srebrem. Wiele testowałem i to mi najlepiej służy.

0

@pluszek no będzie. W sumie, to mi wszystko jedno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?