Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SelloutCrowd a co ma do tego @Moderacja ?
8
Ależ to będzie dobry dzień. Ależ to był dobry wieczór. Ależ to był dobry tydzień.
Vamos Blaugrana!!!
1
@Criss18Barca żyj i daj żyć innym. Po swojemu. Ja mecz oglądam bez telefonu, ale jak ktoś lubi z La bambą, to jego sprawa.
4
@FCBparasiempre pamiętam to.
0
@Janas11224 czy ja wiem? Znam wiele osób, które oglądają namiętnie piłkę, ale klasyk nie robi na nich wrażenia. Znam takich, którzy oglądają PL, ligę włoską, niemiecką, a omijają hiszpańską.
0
@ObiwanKenobi ja generalnie nie szukam źródeł pieniędzy, gdy spółka prywatna kupuje spółkę prywatną. Nie do mnie to należy.
0
@CLS63AMG Instagrama nie nam. Mam X, ale żadne porno mnie tam nie atakuje.
0
@ObiwanKenobi nie wiem kto wyłożył. Twierdzę jedynie, że zapewne byłoby ją stać.
Generalnie spółkami ktoś handluje codziennie. Za każdym razem szukasz źródła pieniędzy?
0
@Kidd no bo tu niewiele zależy od naszych służb. Teraz to cały proces według prawa Dominikany.
3
@daniel32778 są przerwy. Dasz radę się napalić, aż będziesz sadzami bąki puszczać
5
Paweł Szopa, twórca i właściciel Red is Bad, został namierzony przez polską policję w Dominikanie i zatrzymany przez miejscowe organy ścigania. Rozpoczęły się procedury mające na celu przekazanie go do Polski - ustalił nieoficjalnie reporter tvn24.pl Robert Zieliński. Szopa był poszukiwany w związku ze śledztwem dotyczącym nieprawidłowości w Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych.
0
@Aragorn33 bo to są cipy. Znaczy politycy
0
Ma ktoś z Was może biurko, lub fotel do komputera od FlexiSpot? Ktoś coś może o tym powiedzieć?
0
@ObiwanKenobi akurat Głowacka zapewne mogłaby takie pieniądze wyłożyć.
0
@Wasacz_ z tego akurat też nic nie wynika, tak jak z rewelacji @ObiwanKenobi
3
@ObiwanKenobi przeczytałem i nic z tego nie wynika.
Kapitał zakładowy mojej spółki to też 50 tys., bo taki był wymóg minimalny. Nie oznacza to, że jako firma nie dysponujemy większymi pieniędzmi.
1
@ObiwanKenobi serio? Duża spółka powołuje do życia spółkę córkę i już.
1
@tbas to jedno. A drugie to to, że ten rodzimy biznes najczęściej rozpieprzały rodzime związki zawodowe. Nic ich kuźwa nie interesowało. Zawsze było, że albo będzie jak oni chcą, albo w ogóle fabryki nie będzie. Teraz to samo dzieje się z Cargo.
4
@Muszynianka mi na danych śmiga normalnie
1
@Eto'o9 R10 w ciemno to ja biorę 1-0 dla nas.
0
@Ruchks historiapojazdu.gov.pl
1
@mmaciass prywatnie się zupełnie nie opłaca. Na firmę to trochę inaczej. Nie prowadzę działalności jednoosobowej.
0
@Kgorecki2500 tylko z czego tu się śmiać? Co z tego, że my wygraliśmy z nimi wojnę, jak bolszewik i tak za chwilę już tu był? I dziś też żyjemy w cieniu ich zła. A jak będą chcieli, to zrobią nam krzywdę.
0
@mmaciass samochód wezmę na firmę, więc wrzucę w koszty.
Kupowanie elektryka przez osobę fizyczną uważam za bezsens.
0
@mmaciass basenu nie przewiduję. Ale będę miał gruntową pompę ciepła, klimatyzację, rekuperację. Oprócz tego w domu wszystko na prąd. Do tego poważnie zaczynam rozważać zakup jednego samochodu elektrycznego.
0
@dorszyk22 tak, wiem że jest gorzej niż było. Ale chodzi bardziej o prąd dla siebie, a nie żeby wysyłać. Tak jak ma @mmaciass
2
@tomek8756 mam nienormowany czas pracy.
0
@sewciu50 to ja Ci powiem, że Laporta nie tylko go nie sprzeda, a zrobi wszystko, żeby przedłużyć z nim kontrakt. I żeby nie było, że to Laporta, to dopowiem, że w dzisiejszej sytuacji klubu zrobiłby tak każdy prezes.
0
@xVENUMx nivea balsam po goleniu ze srebrem. Wiele testowałem i to mi najlepiej służy.
0
@pluszek no będzie. W sumie, to mi wszystko jedno.