2

@Kinginiesta mój po drugim zastrzyku dostał zapalenia trzustki od tego. Specyficzny egzemplarz ten mój pies.
Teraz lecimy na takim syropie dla koni. Jest lepiej.

1

@Kinginiesta doskonale Cię rozumiem. Mój ma duże problemy ze stawami biodrowymi i ciągle alergię na prawie wszystko.

2

@Kinginiesta współczuję. Też mam blabladora. 6 lat, ale strasznie schorowany.

14

Berkowitz przegiął? Czy może znów nie zrozumiałem żartu?

1

@Rastafarnianin element animalny, gorszy sort i kanalie nie potrzebują chodzić na cmentarz.

0

@mkord ważniejsze jest kogo zwolnił.

0

@Kgorecki2500 z tym, że nic nie wiemy, czy matka nie jest umoczona. Nie bardzo chce mi się wierzyć, że grozili mu przy Lewandowskim bzdurami z dupy.

1

@Kgorecki2500 no to znaczy, że są skuteczni, albo on zdaje sobie sprawę w co wdepnął

3

Paweł Szopa, podejrzany w aferze wokół Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych, zrezygnował z usług adwokatów: Krzysztofa Wąsowskiego i Bartosza Lewandowskiego. Według "Rzeczpospolitej" może być to sygnał, że twórca firmy Red is Bad mógł zdecydować się współpracować z prokuraturą.

No w sumie zrezygnowanie z adwokata mafinej organizacji może rzeczywiście oznaczać, że chłopak nie chce siedzieć za bossów mafijnych.

0

@Pojedzone oczywiście, że doczekamy. Wcześniej, czy później ktoś lepszy się pojawi.

3

@FCBparasiempre pamiętam

1

Uwaga, na Brzezińskiej jakiś rudy jeździ.

1

@PatrykBarca no, ale Stary. Już Ci napisałem. Zajmuj się czym chcesz. Rozliczaj co chcesz.
A tu widzę, że jak na temat, który według Ciebie jest dla cymbałów jesteś bardzo aktywny.

1

@PatrykBarca zajmuj się czym chcesz i daj innym zajmować się czym chcą. Bez wyzywania ich od cymbałów.

3

@PatrykBarca nie nie nie. Ona nie zajmuje się sprawami wagi państwowej, więc trudno by coś w tym temacie o niej wrzucić.

3

O masz. Tym razem Satan Pan

1

@misterio tak. No cóż, kobiety nie miały łatwo. Ale czy teraz mają lepiej? Moja żona często ma wątpliwości.

1

@misterio mogę Cię prosić, żebyś mnie oznaczał przy swoich ciekawostkach? Z góry dzięki.

3

@misterio taaa, "a może Skłodowska też była kobietą?"

1

@Arkon Dark Matter to świeżynka z tego roku. Też od Apple.

Szogun był pięknie zrobiony, pięknie nagrany z bardzo dobrym aktorstwem, ale no kurcze przynudzał czasami.

0

@maciar ech.... no jednak nie masz nic do powiedzenia

1

@Arkon Fallout, Dark Matter, Sugar.

Pingwina jeszcze nie oglądałem.

1

@maciar no to napisz z sensem. Bo pitolenie o uśmiechaniu G wnosi.

2

Smutne


2

@FCBparasiempre kurcze pióro, nie pamiętam tego

5

@maciar dobrze jest jest się nie wypowiadać, gdy się nie ma nic do powiedzenia.

1

Nie wiem, czy za normalność uznawać to, że osoba zaufania publicznego okazuje się być oszustem.
Jak dla mnie to do normalności daleko.

4

@jacobFCB albo Konfederacja wywracając stolik.

0

@Barcanajlepszyteam nie jestem żadnym entuzjastą wojny. Wręcz przeciwnie. Nie oznacza to, że nie wypowiem się gdy ktoś, w tym wypadku @wyrek pisze bzdury

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?