Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub_87 przejdę Baldur's Gate 3, które w sumie już mnie męczy, to zagram w Wiedźmina. Bo też jeszcze nie grałem. A ponoć warto.
13
@Rust_Cohle kategoria "znane osoby"?
1
@Eto'o9 R10 dokładnie. Mam świadomość, że reklamy pozwalają na zarobek ludziom prowadzącym tę zacną stronę, ale w pewnym momencie zaczęły mnie męczyć. I musiałem sięgnąć po drastyczne środki ;)
11
Miłego dnia dla ramblowiczów ze Swornychgaci, Białego Kału, Moszny, Starego Łomu i Wielkiej Lipy.
21
@Arden przecież to cena za dwanaście bułek.
3
@NeroTFP1 dobre :)
0
@J4no wiem, że ważni, co nie znaczy, że mam swój czas na ich wojenki marnować. Wszystkiego dowiem się z neta.
Biorę udział w każdych wyborach, choć w prezydenckich pewnie nie będę mógł.
0
@AFA reasumując. Jeden broni się działaniem, a drugi swoimi akolitami.
1
@mmaciass nie oglądałem ani jednego, ani drugiego i nie interesuje mnie w sumie co mieli do powiedzenia.
Wolę grać w grę.
1
@pluszek to jest afera?
0
@okiemtypera_lucaxx95 a w Argentynie bez zmiany. Maradona najbardziej kochany.
1
@Arden próbując oceniać to w miarę obiektywnie i biorąc pod uwagę wiele okoliczności w naszej polityce to:
Tak średnio bym powiedział, tak średnio.
0
Niemcy idą drogą Tuska. Szefowa niemieckiego MSZ wzywa do pilnych reform. Chodzi o system azylowy w UE. Ich celem byłoby zaostrzenie unijnego prawa azylowego. Ministerka spraw zagranicznych argumentowała, że Rosja wykorzystuje migrację jako broń. - Jako Europejczycy musimy wspólnie przeciwstawić się wojnie hybrydowej. Nie możemy zapominać: celem Putina jest podzielenie europejskich społeczeństw - podkreśliła. Dodała, że Unia powinna zjednoczyć się w kwestii migracji i "nie dać się nabrać" antyimigranckiej retoryce populistów.
0
@BorzyKrzys gdzie było, tam było. Budownictwo mieszkaniowe PRL bardzo się od siebie różni. Zupełnie inne w latach 60, inne w latach 70, a jeszcze inne w 80. Osiedla z lat 80 rzeczywiście miały miejsce i było tam dużo zieleni. Teraz są betonowe parkingi.
0
@BorzyKrzys za PRL też budowano różnie. Wtedy nie robiono parkingów, bo samochodów było mało. Generalnie to zarówno do dzisiejszej jak i tamtej budowy można i jest się o co przyczepić.
Pewnie nie wiesz, lub zapomniałeś, że wiele rzeczy na tych peerelowskich osiedlach powstało już po PRL.
0
@okiemtypera_lucaxx95 wnioski są takie. Kolej zabija facetów po pięćdziesiątce. Uciekaj stamtąd póki możesz.
0
Unia Europejska we wtorek otworzyła pierwsze rozdziały negocjacyjne z Albanią. Premier Edi Rama zapewnił, że jego kraj dąży do UE od dawna, a według unijnych dyplomatów w procesie akcesyjnym na razie radzi sobie dobrze.
2
@NeroTFP1 jak tak dalej pójdzie, jak tak dalej koalicja rządząca będzie robić ruchy pozorowane, to pis do władzy wróci.
1
@Kessie kłamiesz. Ty masz ciemniejszą karnację.
0
@BezglutenowyPedri https://www.komputronik.pl/product/890222/chlodzenie-procesora-asus-rog-ryujin-iii-360-argb-wht.html
0
@Zoker Fabrizio Romano - to są bzdury.
5
@escarabajo no jak pisze to @Rewolucja123, to pewnie chodzi o legdej.
0
@mmaciass Bosakowi nie ufam wcale. O zgrozo szybciej Kaczyńskiemu uwierzę. Albo Macierewiczowi.
Może dlatego, że ja znam, a raczej znałem to środowisko. Z Bosakiem na czele.
Tak czy siak Konfa nie ma szans na jakąkolwiek wygraną. Nie ma szans nawet na drugie miejsce.
0
@mmaciass oczywiście, że koalicja też stosuje taktykę na rzucaniem gównoburzy. Skoro działa, to się to nie zmieni.
A kto jest szczerze oddany sprawie i Polsce? Niewiele jest takich osób i nie ma ich dziś w polskim Sejmie. Tam każdy jeden najpierw stawia swoje i partii dobro - przede wszystkim swoje), a potem ewentualnie dobro Polski.
0
@FCB_dimiC u mnie
1
@maciar nie napisałeś, ale wolałem zapytać.
Wiesz, generalnie to ja się z Tobą zgadzam. Ludzie zbyt często dają sobie wciskać tematy zastępcze. Takim koronnym i naj naj jest aborcja. Jak rząd, opozycja, ktokolwiek chce coś przykryć, odwrócić uwagę, to bach, wyciągamy aborcję. I temat sam się kręci.
0
@maciar okej, zrobiłem. Pracuję 8 godzin dziennie, weekendy mam wolne i oprócz standardowego urlopu mam jeszcze dodatkowo miesiąc wolnego.
Teraz mogę o alkotubkach?
2
@FCB_dimiC jeszcze jak.
5
@pikass14 śmierdzi wałkiem. Ale dopóki nie porozmawiasz, to pewności nie będzie. Rozmowa nic nie kosztuje, chyba że jesteś podatny na manipulację.
P. S. Do mnie pisze francuska bogata wdówka. Jest chora na raka, umiera i chce mi przekazać 850 tys. Euro.
3
@FCBparasiempre zawsze lubiłem Seville. Ale i Betis też.