La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 998 Culés

3

Powinni jeszcze rozdawać statuetki pod nazwą "Golden refugee" Merkel i Tusk bezapelacyjnie by je otrzymali za nawpuszczanie do Niemiec i Polskich ludów z krajów trzeciego świata.

konto usunięte

1

@Bernard777 przykręcam kaloryfer bo tu się może zrobić gorąco.

6

@Bernard777 do Polski to akurat Pis wpuścił, ale co ja tam wiem.

konto usunięte

5

@Bernard777 A to nie jest tak, że o tym kto wjeżdża do Polski decyduje polski rząd, a gdy Merkel była kanclerzem Niemiec i ważną postacią w UE to rządził PiS, który notabene naściągał ludzi z nielegalnymi wizami z Afryki dla swoich korzyści majątkowych?

1

@arasz1819 Nie Pis nawpuszczał tylko musiał się ugiąć pod naporem UE i Merkel a Donald jako przewodniczący Rady Europejskiej był zagorzałym poplecznikiem tego ruchu. Jak został premierem Polski temat ruszył ze zdwojona siłą .Takie są fakty. Żeby nie było -jestem bezpartyjny i ani PiS -u nie bronię ani PO nie popieram ani żadnej innej partii.

konto usunięte

3

@Bernard777 tak tak nie bronisz, nikogo nie popierasz xD

Nikt nie zmusił Polski do przyjęcia imigrantów ZAROBKOWYCH

4

@Bernard777 tak, politycy pis handlowali wizami, bo im Unia kazała.

1

@Bernard777 grochem o ściane

1

@Bernard777 tak, tak bezpartyjny. Sprzedawali wizy i robili to cichcem jednocześnie strasząc imigrantami. Słabo bezpartyjny jesteś ziomuś.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?