9

Ojoj, co tu się stało? Czyżby znów atak na demokrację?

Blisko 100 tys. zł zostało ściągnięte z konta Prawa i Sprawiedliwości z pomocą komornika.
Partia musiała zapłacić karę za banery Ryszarda Czarneckiego, które podczas kampanii do Parlamentu Europejskiego zostały rozwieszone w niedozwolonych miejscach.

3

@FCBparasiempre bardzo lubiłem tych naszych Holendrów

3

Bezpardonowy atak na wolność i demokrację.

"Poseł Macierewicz za swoje wykroczenia drogowe dostał trzy mandaty łącznie na 1800 zł i 21 punktów" – poinformował w środę rano Jacek Dobrzyński, rzecznik ministra spraw wewnętrznych i administracji. Jak dodał, policja podejmie dalsze kroki "po zsumowaniu punktów karnych byłego ministra".

Jak udało się ustalić dziennikarzowi Robertowi Guście, wspomniane "dalsze kroki policji" to odebranie uprawnień do prowadzenia pojazdów. Polityk PiS miał już bowiem na koncie 10 punktów karnych, kolejne 21 oznacza dobicie do 31 punktów.

3

@MesQueUnClub_87 a ja placki ziemniaczane z gulaszem.

0

@Piorun ciężko będzie o promocję na te dwa mecze.
Na Valencie pewnie w ogólnej sprzedaży będą gdzieś na początku stycznia. Może pod koniec grudnia.

2

@Nightraider niestety Kulesza nie ma żadnej opozycji w tej chwili i raczej to się nie zmieni.

0

@BorzyKrzys najwyraźniej jest zainteresowanie, więc robią. Przy okazji nikogo nie zmuszając do oglądania.

0

@Xaviball oczywiście, że można. Nikt Ci tego nie zabrania. Bierz się i rób.

1

@Piorun wpisz sobie w wyszukiwarce "Barcelona na własną rękę", wtedy wyskoczy Ci kilka ciekawych stron.

1

Ambasada amerykańsa w Kijowie została zamknięta, a pracownicy ewakuowani.

2

@marcin62 @KamQiX to jeszcze wszystko zależy jak będą wyglądały te widełki. Bo może być 4-4,5 tys. A może być 4-8 tys.

4

@norbi77 to wyobraź sobie, że @Comentateiro pamięta, jak pierwsi ludzie kamieniami w mamuty rzucali, a trochę potem jak grali w dmuchany pęcherz kozy, zamiast w piłkę.

4

@FCBparasiempre "Dyplomacja to powiedzieć komuś spierać.... w taki sposób, by poczuł podniecenie na samą myśl o zbliżającej się podróży."

1

@Bobo25 nie. Takie zwykłe. Wydane przez prezydenta miasta.

Serio, jak pójdziesz z dokumentem, to Ci normalnie wydadzą.

0

@Bobo25 ja odebrałem na prawo jazdy

13

@michal26 postępują tak, jak ludzie im pozwalają.

3

"Zamrozimy ceny energii dla gospodarstw domowych w Polsce na przyszły rok. Prąd w polskich domach nie podrożeje w roku 2025" - zapowiedział premier Donald Tusk. "Zamrażamy ceny energii na 9 miesięcy, w tym czasie powinno dojść do obniżenia taryf" - dodał.

"Można mrozić w nieskończoność, ale to jest ekonomicznie nieuzasadnione. To jest może politycznie uzasadnione, bo pewnie o to chodzi, żeby wygrać prezydenckie wybory w maju. Ekonomicznie to nie ma sensu - to jest szkodliwe dla procesu dostosowania polskiej gospodarki do tego, żeby korzystać z bardziej zielonej energii" - mówił ekonomista, dr hab. Marcin Piątkowski.

2

@marcin62 na końcu, wychodząc powinien zanucić "Lidl jest tani".

1

@Nightraider nie no, kto co lubi. Ja akurat nie przepadam za Kewinem. Golcow i innych też bym raczej nie oglądał. Przeważnie oglądamy coś nowego na jakiejś platformie. A w godzinach pasterki już śpię.

1

@Nightraider w Wielkanoc puszczą.
Ja Kewina ostatni raz w liceum oglądałem. Czyli jeszcze w ubiegłym wieku.

0

@reloaded nie czekam

7

@Rastafarnianin w grudniu i styczniu dni są jeszcze krótsze.
Dla mnie generalnie okres listopad - koniec lutego powinno się przesypiać, jak niedźwiedź jakiś, czy inna wiewiórka.

0

@jacobFCB ludzie od lat głosują na "mniejsze zło", bo nie ma innej alternatywy. Lewica i Konfa to zbiór oszołomów, a cała reszta, to chwilowe partyjki, które powstają z tego zła.

1

@FCBparasiempre szacun za Olimpiadę, dał mi wtedy wiele radości. Ale generalnie to zakała polskiej piłki.

1

@GeneralXavi bo ten kraj nigdy nie wyszedł z Barei

4

@BorzyKrzys tylko dlaczego nie zrobią tak, żeby to państwo płaciło za krew (NFZ)? Dlaczego to pracodawcy muszą znów ponosić koszty?

2

0

@Cvzx jakich fejków? To zostało wprowadzone po wojnie domowej w Hiszpanii

3

@draxidox ten przepis wprowadzono za lewaka Franco

0

@Foton na mieście mówili, że właściciel miał problemy z prawem. Ale czy to prawda, to nie wiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?