Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ViscaelBarca2007 Ameryki nie odkryłeś i nawet dzieci w przedszkolu o tym wiedzą.
0
@PatrykBarca a ja wcale nie twierdzę, że wyjdzie taniej. To jest po prostu łatwiejsze do zrobienia. Głównie ze względu na sposoby księgowania.
1
@ViscaelBarca2007 przy naszych problemach z FFP jest to dość istotna informacja i tak to w klubie właśnie liczą. Ciebie i innych wyżej interesuje tylko co jest tu i teraz.
2
@okiemtypera_lucaxx95 wszyscy jednak jesteśmy ciekawi w jakiej spółce pracujesz. Może dasz się namówić i podasz nazwę?
2
@macio_944 taa
https://x.com/KwintoNatura/status/1858877722971242939
1
@misterio bo zawsze tak przyjeżdża. @BulaKG dobre :))
2
@PatrychoO oczywiście, że zrozumieli. Dlatego w nowym serialu Hermiona będzie Azjatką, Harrego zagra afro Amerykanin Żydowskiego pochodzenia, a Ron będzie kobietą transpłuciową, która chce zmienić płeć.
9
@okiemtypera_lucaxx95 są dzisiaj opóźnienia? Zima zaskoczyła kolejarzy? Bo muszę dzisiaj żonę odebrać z toru pierwszego przy peronie drugim. I przypomnieć jej o parasolce.
1
@PatrykBarca no z Nico trzeba wpłacić klauzulę. Także 60 mln plus jego kontrakt dolicz do FFP. A Leao można wyrwać na raty.
1
@Nightraider oczywiście, że tak. Dlatego ja nie myślę o żadnych transferach.
0
@KamQiX może bali się, że przesadą i się Chiny wkurzą. Teraz, jak użyją tego sprzętu, to będzie grubo. @Cygan BRC też mi się tak wydaje.
Cały problem polega na tym, że u ruskich można wiele wyśmiewać, ale generałów mają znakomitych.
1
@lucas/catalan @juarez o ile w ogóle wiedziemy w zasadę 1:1, to o wiele łatwiej będzie kupić tego Leao, niż Nico. Ale póki co to mamy problemy z rejestracją.
0
@Kidd katują. Jeszcze jak.
0
@mmaciass wydaje mi się, że pokazówka putlera. Wy nas straszycie, to zobaczcie co my mamy. Do tego Putler musi pokazać swoim, że jest twardy.
0
@NeroTFP1 ja tam wolę Reymonta i jego arcydzieło "Ziemia Obiecana".
0
Coś mi się zdaje, że orki się wkurzyły. Najpierw wystrzelili rakietę między kontynentalną, a teraz pojawiły się na Morzu Czarnym ponad dwadzieścia okrętów wojennych. Część z nich wyposażona w system Kalibr. To pociski manewrujace, które przenoszą głowice bojowe o masie do 500 kilogramów. Są skuteczne do dwóch i pół tysiąca kilometrów.
0
@Foton zbombardowana fabryka to jeszcze coś innego.
@Szklaner uprawa ziemniaka, a raczej produkcja, bo tak to się nazywa jest wyznaczana przez firmę. Chodzi o sposób uprawy i inne obostrzenia. Chcesz, to w to wchodzisz jako rolnik, nie chcesz nie wchodzisz.
Taka Biedronka na przykład już dziś wymaga od zakładów produkujących wędliny, czy nabiał rzeczy, które żadne prawo UE jeszcze nie wymaga.
2
@Foton z tego co wiem, to na Ukrainie otwarto starą fabrykę, a nie, że powstała nowa.
Co do standardów. PepsiCo, Coca Cola i wiele innych firm ma swoje standardy i są one bardziej restrykcyjne, niż UE. Niezależnie, czy fabryka jest w Polsce, Ukrainie, czy Indiach
6
@arasz1819 podpisanie listy poparcia nie oznacza oddania głosu. Ja sam przed poprzednimi wyborami podpisałem się trzem kandydatom. Wszystko na jednym miejskim wydarzeniu.
0
@Criss18Barca kto wystartuje to się okaże, bo najpierw trzeba zebrać sto tysięcy podpisów, co wcale nie jest takie proste.
0
@jacobFCB no, ale on na to pytanie odpowiedział kilkukrotnie. W końcu poszedł na konferencję prasową, a nie do przedszkola. Bo dzieci można zrozumieć, że zadają ciągle te same pytania.
1
@jacobFCB wiesz, ja na codzień mam sporo problemów do rozwiązania, jeśli chodzi o sprawy zawodowe i daję radę. Natomiast głupota zawsze mnie strasznie irytowała.
0
@jacobFCB ja nie wiem, czy ktokolwiek jest w stanie przyzwyczaić się, do durnych pytań. A prezydent akurat najmniej musi.
1
@jacobFCB no, jak zadający pytanie nie rozumie prostych odpowiedzi i ciągle pyta o to samo, to można się zirytować.
0
@arasz1819 i to by było to. Kimkolwiek jest ten Griffin
0
@Rewolucja123 wolę Bogdana Bonera.
1
@Sulimo też byliśmy niedawno na maratonie trylogii w kinie.
Tak, ta scena robi ogromne wrażenie. Nie wiem, czy masz gdzieś blisko, ale spróbuj kiedyś na sali 4dx. Wow
3
@Sulimo nie może się powtarzać?
No to Chłopcy z ferajny, a jeśli było to Casino
3
@Sulimo niech będzie Ojciec Chrzestny trylogia
0
@arasz1819 o tak. Kaczka spać przez niego nie może