1

@ViscaelBarca2007 Ameryki nie odkryłeś i nawet dzieci w przedszkolu o tym wiedzą.

0

@PatrykBarca a ja wcale nie twierdzę, że wyjdzie taniej. To jest po prostu łatwiejsze do zrobienia. Głównie ze względu na sposoby księgowania.

1

@ViscaelBarca2007 przy naszych problemach z FFP jest to dość istotna informacja i tak to w klubie właśnie liczą. Ciebie i innych wyżej interesuje tylko co jest tu i teraz.

2

@okiemtypera_lucaxx95 wszyscy jednak jesteśmy ciekawi w jakiej spółce pracujesz. Może dasz się namówić i podasz nazwę?

1

@misterio bo zawsze tak przyjeżdża. @BulaKG dobre :))

2

@PatrychoO oczywiście, że zrozumieli. Dlatego w nowym serialu Hermiona będzie Azjatką, Harrego zagra afro Amerykanin Żydowskiego pochodzenia, a Ron będzie kobietą transpłuciową, która chce zmienić płeć.

9

@okiemtypera_lucaxx95 są dzisiaj opóźnienia? Zima zaskoczyła kolejarzy? Bo muszę dzisiaj żonę odebrać z toru pierwszego przy peronie drugim. I przypomnieć jej o parasolce.

1

@PatrykBarca no z Nico trzeba wpłacić klauzulę. Także 60 mln plus jego kontrakt dolicz do FFP. A Leao można wyrwać na raty.

1

@Nightraider oczywiście, że tak. Dlatego ja nie myślę o żadnych transferach.

0

@KamQiX może bali się, że przesadą i się Chiny wkurzą. Teraz, jak użyją tego sprzętu, to będzie grubo. @Cygan BRC też mi się tak wydaje.

Cały problem polega na tym, że u ruskich można wiele wyśmiewać, ale generałów mają znakomitych.

1

@lucas/catalan @juarez o ile w ogóle wiedziemy w zasadę 1:1, to o wiele łatwiej będzie kupić tego Leao, niż Nico. Ale póki co to mamy problemy z rejestracją.

0

@Kidd katują. Jeszcze jak.

0

@mmaciass wydaje mi się, że pokazówka putlera. Wy nas straszycie, to zobaczcie co my mamy. Do tego Putler musi pokazać swoim, że jest twardy.

0

@NeroTFP1 ja tam wolę Reymonta i jego arcydzieło "Ziemia Obiecana".

0

Coś mi się zdaje, że orki się wkurzyły. Najpierw wystrzelili rakietę między kontynentalną, a teraz pojawiły się na Morzu Czarnym ponad dwadzieścia okrętów wojennych. Część z nich wyposażona w system Kalibr. To pociski manewrujace, które przenoszą głowice bojowe o masie do 500 kilogramów. Są skuteczne do dwóch i pół tysiąca kilometrów.

0

@Foton zbombardowana fabryka to jeszcze coś innego.
@Szklaner uprawa ziemniaka, a raczej produkcja, bo tak to się nazywa jest wyznaczana przez firmę. Chodzi o sposób uprawy i inne obostrzenia. Chcesz, to w to wchodzisz jako rolnik, nie chcesz nie wchodzisz.

Taka Biedronka na przykład już dziś wymaga od zakładów produkujących wędliny, czy nabiał rzeczy, które żadne prawo UE jeszcze nie wymaga.

2

@Foton z tego co wiem, to na Ukrainie otwarto starą fabrykę, a nie, że powstała nowa.
Co do standardów. PepsiCo, Coca Cola i wiele innych firm ma swoje standardy i są one bardziej restrykcyjne, niż UE. Niezależnie, czy fabryka jest w Polsce, Ukrainie, czy Indiach

6

@arasz1819 podpisanie listy poparcia nie oznacza oddania głosu. Ja sam przed poprzednimi wyborami podpisałem się trzem kandydatom. Wszystko na jednym miejskim wydarzeniu.

0

@Criss18Barca kto wystartuje to się okaże, bo najpierw trzeba zebrać sto tysięcy podpisów, co wcale nie jest takie proste.

0

@jacobFCB no, ale on na to pytanie odpowiedział kilkukrotnie. W końcu poszedł na konferencję prasową, a nie do przedszkola. Bo dzieci można zrozumieć, że zadają ciągle te same pytania.

1

@jacobFCB wiesz, ja na codzień mam sporo problemów do rozwiązania, jeśli chodzi o sprawy zawodowe i daję radę. Natomiast głupota zawsze mnie strasznie irytowała.

0

@jacobFCB ja nie wiem, czy ktokolwiek jest w stanie przyzwyczaić się, do durnych pytań. A prezydent akurat najmniej musi.

1

@jacobFCB no, jak zadający pytanie nie rozumie prostych odpowiedzi i ciągle pyta o to samo, to można się zirytować.

0

@arasz1819 i to by było to. Kimkolwiek jest ten Griffin

0

@Rewolucja123 wolę Bogdana Bonera.

1

@Sulimo też byliśmy niedawno na maratonie trylogii w kinie.
Tak, ta scena robi ogromne wrażenie. Nie wiem, czy masz gdzieś blisko, ale spróbuj kiedyś na sali 4dx. Wow

3

@Sulimo nie może się powtarzać?
No to Chłopcy z ferajny, a jeśli było to Casino

3

@Sulimo niech będzie Ojciec Chrzestny trylogia

0

@arasz1819 o tak. Kaczka spać przez niego nie może

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?