Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NeroTFP1 związkowcy zapowiedzieli już protesty, bo im się nie podoba ta dodatkowa niedziela
0
@clyde w weekend będziemy oglądać całość, choć podobno słaby sezon.
Teraz czas wolny poświęcam na drugie przejście Baldur's Gate 3. Tym razem Worlock.
0
@clyde to też nie takie proste
2
@Criss18Barca nie. To zwiększa koszty, które są i tak niemałe. I chyba gorzej siedzieć w celi z dwunastoma chłopami.
Poza tym resocjalizacja sama w sobie nie polega na zrobieniu z człowieka dzikusa. Do tego więzień wieźniowi nierówny.
6
@BorzyKrzys jutro o siódmej spotkanie u rzeźnika.
0
Mimo, że wolałem remis, to miło jest się obudzić i zobaczyć, że Real przegrał. I dzień, mimo, że deszczowy, to i tak lepszy.
0
@marcin62 Mroczna żądza będzie kolejna. Ale kur zapiał, chyba nie nadaję się do odgrywania złej postaci.
2
@marcin62 ja właśnie zacząłem drugi raz ogrywać. Tym razem worlock. Dodałem też kilka modów.
1
@FCBparasiempre o! Tego meczu zupełnie nie pamiętam
0
@urbipl no teraz to Ty bzdury wypisujesz. VAT na żywność nie może być taki wysoki. Przeczytaj dyrektywe, nim zaczniesz wymyślać.
W projekcie budżetu zamrożone zostały do końca września z możliwością przedłużenia.
Akcyza, w zależności od czego wzrasta co rok. Dopóki nie wiem, czego to dotyczy to trudno mi się wypowiadać.
0
@BorzyKrzys to naprawdę jest mało istotne w co Ty, czy ja wierzymy.
0
@urbipl jak ktoś pisze bzdury w pierwszym wpisie, to nie sądzę, żeby dalej pisał prawdę objawioną. Ja sobie przeczytam oficjalny dokument, jak zostanie opublikowany.
3
@urbipl 1. Dopiero co podnieśli do 800 plus, więc trudno, żeby za chwilę to znów zrobili.
2. Brak VAT na żywność już został zlikwidowany w budżecie Pinokia
3. Zamrożenie cen energii ma być wpisane do budżetu na rok 2025.
4. Trudno się odnieść, jak autor nie podał o jaką akcyze chodzi.
0
@BorzyKrzys mi tam bardzo wszystko jedno
0
@PatrykBarca pomijam sklep, czy zarobi, czy nie, bo to dla mnie nieistotne. Chciałbym wiedzieć co Rysiem kieruje i jaki jest cel tej jego pracy?
11
@Kgorecki2500 i co ta jego praca ma tam dać? Po cholerę on tam w ogóle idzie? Przeszkadzać i wkurzać pracowników? Bo tylko to będzie robił.
0
@Lucerfi niestety
0
@Kazragore Tusk nigdy nie powiedział, że paliwo będzie po 5 zł z hakiem. Problem jest taki, że ludzie już nawet słuchać ze zrozumieniem nie potrafią i słyszą co chcą usłyszeć, a nie to co powiedziane.
Ja ich zacznę rozliczać, jak będą mieli możliwość doprowadzić swoje ustawy do końca. Bo póki co, to jeden taki wszystko blokuje.
1
@Deviler nie czekam. Za to po nowym roku ogram dwie inne gry z tego świata.
4
@Koorsik wiem, że to dla Ciebie może być szok, ale wyobraź sobie, że ludzie potrafią zajmować się kilkoma rzeczami na raz. Szczególnie, jak pracują w grupie.
@ProMILs na chwilę obecną Długopis czegoś takiego nie podpisze.
17
KO złożyła poprawkę do ustawy o dniach wolnych od pracy.
Chcą, żeby każda pierwsza niedziela miesiąca była niedzielą handlową.
0
@maroon tu raczej wina jest po Twojej stronie, a nie Google.
@BorzyKrzys wszystko zależy kto z kim rozmawia i na jakim szczeblu.
1
@Criss18Barca ma znaczenie. Przeczytaj zasady i kto na kogo nie może wpaść w późniejszym etapie.
0
@Pawlak1992 remis chcę w tym meczu
4
Widzieliście kampanię NASK o dezinformacji? Co o niej myślicie? Ja bym chciał, żeby takich rzeczy było więcej. Do tego, żeby w szkole uczono weryfikować treści. Może wtedy mniej osób robiło by sobie guru z ludzi pokroju Dzikiego Trenera, czy innego chłopskiego rozumu.
www.nask.pl/dezinfo
1
@maroon serio nie potrafisz sprawdzić? Nie potrafisz zrobić tak banalnej czynności, jak wpisanie w wyszukiwarkę "ekshumacje wołyń"? Przerasta Cię to?
0
@Kazragore tu nie chodzi o inne zdanie, tylko o to, że Ty czerpiesz wiedzę cholera wie skąd.
Masz rację. Pis zaczynał od zera. Tylko pis miał wszystkie narzędzia we własnych rękach, a nie użył żadnego. Gdzie jakąkolwiek specustawa, która skraca procedury i inne działania?
PiS wiele mówił, ale niewiele robił. To samo tyczy się reparacji. Od lat o tym mówią i nawet nie wysłali wezwania do zapłaty. Pis świetnie wychodził na konferencjach. Zlotousci byli. Ale do roboty już się nie nadawali.
1
"Ukraina potwierdza, że nie ma żadnych przeszkód do prowadzenia przez polskie instytucje państwowe i podmioty prywatne we współpracy z właściwymi instytucjami ukraińskimi prac poszukiwawczych i ekshumacyjnych na terytorium Ukrainy, zgodnie z ustawodawstwem ukraińskim i deklaruje gotowość do pozytywnego rozpatrywania wniosków w tych sprawach” - Radosław Sikorski.
"W ramach wspólnej ukraińsko-polskiej grupy roboczej pod egidą ministerstw kultury Polski i Ukrainy pracujemy nad praktycznymi mechanizmami dla prowadzenia prac poszukiwawczych i ekshumacyjnych" – przekazał Andrij Sybiha.
"Każda rodzina ma prawo do uhonorowania pamięci swoich przodków" – powiedział Sybiha.
0
@Kazragore nasłuchałeś się propagandy z jednej i drugiej strony plus Wilków i innych i myślisz, że pozjadałeś wszytkie rozumy. Tak jak Ci wyżej napisałem. Poczytaj wszystko od początku. Może dojdziesz do jakiś wniosków, choć wątpię.
1
Komisja Europejska dobrze oceniła 4-letni plan budżetowo-strukturalny Polski - informuje w mediach społecznościowych minister finansów Andrzej Domański. To plan wychodzenia z procedury nadmiernego deficytu. Komisja wzięła pod uwagę między innymi wzrost inwestycji w obronność - napisał w mediach społecznościowych Domański. "Stawiamy na wzrost gospodarczy napędzany inwestycjami" - podsumował minister.