2

@mientusek1407 ja tam zwolennikiem Nico nie jestem, ale Lookman nie gra na skrzydle. Chłopak gra jako dziesiątka lub jako napastnik w parze i to jest jego pozycja.

0

@ferdas_rawa może być tańsze, ale nie będzie. Nie przy ciągłym deficycie państwa.

3

@Aragorn33 mają, nie mają. Zawsze coś mówią. Dawno już pisałem, że przemysł siada, konsumpcja siada. Nie ma póki co z czego się odbić.

4

IBRiS dla "Rzeczpospolitej"
PiS - 34,8%
KO - 34,5%
TD - 8,6 %
Lewica - 7,4%
Konfa - 7,3%

0

@ferdas_rawa tak, ja to wszystko wiem. Tak jak wiem, że paliwa tańszego nie będzie.

0

@Danny Gaucho może i fajna, ale dzień dobry w windzie nie odpowiedziała.

2

Jacek Siewiera, szef BBN stwierdził, że należy utworzyć resort zbrojeniowy. Zadaniem nowego ministerstwa powinno być kształtowanie polskiej polityki zbrojeniowej i nawigowanie pośród interesów prywatnych przedsiębiorcw, interesów armii i kontroli państwa nad zbrojeniówką.

4

@BulaKG Tusk zamroził wszystkie pensje w grudniu

4

@FCBparasiempre pamiętam go. A w zasadzie to pamiętam jak Przegląd Sportowy i Piłka Nożna pisały od czasu do czasu o nim

0

@Kapitan hawk której Matki Bożej? Tej co mówiła po polsku i teraz nie można ludziom dać tam pracy? Częstochowskiej? Zielnej? Czy jeszcze innej?

0

@Cariones nie wiem co robi Tusk. Nigdy nie śledziłem jego mediów społecznościowych.

0

@Foton możliwe, nie słyszałem mimo, że mieszkam blisko.
Tylko jakie to ma znaczenie w kontekście wypowiedzi tego ruskiego pachołka z filmu, który przytoczyłeś?

0

@LOPEZ16 tak, zgadzam się z Tobą w całości.

0

@Tomaszekkkkk mi plują? Mi nikt niczego nie obiecywał.

0

@MesQueUnClub_87 zmienia to tyle, że Tusk nie obiecywał nikomu benzyny po 5 zł.

0

@kosiarz92 ależ ja wychodzę z domu. W zasadzie to ja więcej czasu jestem poza domem. Tylko co to ma do rzeczy?

2

@MesQueUnClub_87 tak, ja to wszystko słyszałem. I on nie powiedział, że gdy zostanie premierem benzyna będzie po 5 zł.
On mówił, "gdybym dzisiaj był premierem, benzyna byłaby po 5 zł". Kilkakrotnie mówił i podkreślał czas teraźniejszy.

0

@Foton z tego co kojarzę i w sumie widziałem na własne oczy, to w Płocku wisi flaga Ukrainy, a nie bandery. Powiesili ją Polacy decyzją rady miasta.
I to wszystko jest zupełnie nieistotne w związku z wypowiedzią tego gościa z filmu

2

@MesQueUnClub_87 po internecie latają filmy z tej wypowiedzi. Tusk nigdy czegoś takiego nie powiedział i nie mówił, że paliwo, benzyna będzie po 5 zł.

5

@JoeBlack a możesz przytoczyć jakąkolwiek wypowiedź polityka KO, Polska 2050, czy nawet Lewicy w której obiecuje spadek cen?
Bo serio nie kojarzę. Kojarzę takie, gdzie mówili, że do cen sprzed skoku inflacyjnego już się nigdy nie wróci. Niektórzy nawet tłumaczyli jak działa inflacja i że spadek tej inflacji nie oznacza spadku cen.

9

@JoeBlack słyszałem od wyborców Tuska, że inflacja, a co za tym idzie drożyzna to wina pisu i w sumie ciężko się z tym nie zgodzić. Nigdy natomiast nie usłyszałem od żadnego wyborcy KO, że jak spadnie inflacja, to spadną ceny. Nie twierdzę, że tacy ludzie nie istnieją. Po prostu nie spotkałem.

6

@Foton no to może liczby, które wiele mówią.
W Polsce w lipcu 2024 (ostatnie dane) przebywało od 952 do 968 tysięcy Ukraińców. 762 tysiące legalnie pracowało. Płacili podatek dochodowy, płacili ZUS, płacili składki zdrowotne. Do tego płacili VAT, akcyze i wszystko inne. Także, nawet jeśli część z nich dostała jakieś zasiłki, wieksza część 800 plus, to nadal wychodzimy na nich do przodu. A to tylko przychódy i wydatki państwa.
Według badań zleconych przez ONZ - "Analiza wpływu uchodźców z Ukrainy na polską gospodarkę" przeprowadzonych przez Deloitte Ukraińcy podnieśli poziom PKB o 0,9-1,35 %. A to nadal nie wszystko, ale nie chce mi się rozpisywać.

Patrząc tylko na to, jeśli ktoś twierdzi, że Ukrainiec jest dla Polski groźniejszy, niż ruski żołnierz, to można mu powiedzieć, to co Braunowi w PE - spasiba.

1

@gumaz w robocie byłbym. W 2004 pracowałem w zasadzie siedem dni w tygodniu.

2

Sąd Konstytucyjny Rumunii podczas posiedzenia w piątek zdecydował o odwołaniu pierwszej tury wyborów prezydenckich. Służby odkryły masową manipulację z kierunku wschodniego.

U nas na bank też będą próbować wszelkich możliwych manipulacji.

0

@TheCule bo przepchną je od nowa

2

@ferdas_rawa wtedy jest termin zamrożony

5

@TheCule nie bardzo znasz przepisy legislacyjne jak widzę.
21 dni jest na podpis.

1

Wigilia w 2025 roku będzie dniem wolnym od pracy. Będą trzy niedziele handlowe w grudniu, ale pracownik będzie mógł pracować tylko w dwie.

Jeśli rezydent pałacu podpisze

0

@Borneo czyli według Twojego opisu, albo prokuratura nie działa, albo działa według politycznego zlecenia.
Nie wiem co gorsze.

Duda nie może ulaskawic nikogo przed końcem procesu, o czym już się przekonał.

Sorry, ale to wszystko co się dzieje z rozliczeniami póki co wygląda, jakby wcale rozliczać nie chcieli.
Do rozliczania potrzebna jest tylko i wyłącznie praca prokuratury i zniesienie immunitetu. Wszystko to można robić od ponad 10 miesięcy.

5

"Epitety nie są potrzebne. Samo Andrzej Duda wystarczy" - Stanisław Tym

Wiele godzin spędziłem przy filmach z jego udziałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?