2

@Chada wiesz jak oni by wyli, jakby w Europie wprowadzić chińskie prawo i obostrzenia, jeśli chodzi o zieloną energię?
Byłby płacz i zgrzytanie zębów.

3

@ProMILs w Azji powstaje również największa ilość elektrowni zielonych energii. A te wszystkie węglowe są budowane na góra 30 lat. Oni tam mają trochę więcej ludzi.
A jeśli już o Azji piszesz, to w Chinach opakowania plastikowe już od jakiegoś czasu są zakazane. Od 2025 tzw. mały plastik w zasadzie nie będzie tam istniał. Tą drogą idą też inne azjatyckie kraje.

1

@FCB_dimiC zależy co masz na myśli pisząc najlepszy.
Ja jestem zdecydowany na pompę ciepła solanka woda.

0

@FanBarcy22 wszystko jest w ustawie o obronie ojczyzny. Można przeczytać ustawę i policzyć.

1

@Kapitan hawk i kaloryfer w McDonald był ciepły

0

@Commando a jakie wykształcenie trzeba mieć, żeby być ministrem obrony? Bo po 1991 to był jeden filozof, jeden matematyk, kilku historyków, kilku lekarzy, jeden wariat, albo szpieg. Żadnego wojskowego. Żadnego gościa po studiach wojskowych.

7

@HarveySpecter @John_Doe coś przeczytał, nie zrozumiał, ale postanowił wylać swoją frustrację na la bambie. Po czym poszedł szukać właścicieli firm, które produkują czujniki. Jonhny mogłeś spytać. Ja bym Ci powiedział kto produkuje.

7

@John_Doe czyli nie chodzi o bezpieczeństwo ludzi, tylko o to, że ktoś ma kolegę, który ma szwagra, którego kobita jest kochanką dyrektora w firmie produkującej czujniki.
Na dokładkę nie wiesz o kogo chodzi.

P. S. Częstotliwość kontroli kominów i wentylacji jest zapisana w ustawie i się nie zmieni.

2

@paweldunajecfcb bo to jest na zasadzie cudze chwalicie, swoje ganicie. Publiczna opieka zdrowotna w większości krajów kuleje. Są wyjątki, ale nieliczne.
@A4ron bzdetów Ci naopowiadał. Tam działa wszystko dopóki tego nie potrzebujesz, albo masz grypę, czy anginę. Do specjalistów czekasz wcale nie krócej niż w PL. A i jakość tych speców często jest wątpliwa.

0

@maroon "waszym" bo nie tylko Ty tak postulujesz.
Kraj, w którym coś podobnego działa jest Finlandia. Ale i tam to nie jest do końca, że kara według zarobków. Jeśli przekroczysz prędkość do 20 km/h to masz mandat wedle normalnego taryfikatora. Bez względu na zarobki. Jeśli przekroczysz prędkość o więcej niż 20 km/h, to według ich prawa popełniasz przestępstwo i wtedy sąd Cię sądzi. Wtedy też działa kara według zarobków. Nie raz kończy się też pobytem w więzieniu.

Problem polega na tym, że Finowie mają inną mentalność, niż my i przekraczanie prędkości o plus 20km/h nie zdarza się często.

1

@maroon a jak byś chciał to egzekwować? Po złapaniu podajesz ile zarabiasz? Czy masz PIT ze sobą wozić, albo zaświadczenie o zarobkach? Czy może zamiast policji to sądy mają wystawiać mandaty? A co z ludźmi, którzy nie pracują? Co z dzieciakami z bogatych domów?

W tym Waszym pomyśle nic się kupy nie trzyma.

0

@mcsarna dlaczego absurd? Czy ktoś Ci karze przekraczać prędkość?

0

@Ojciec5tkidzieci według mnie niech podnoszą wysokość mandatów. Jeśli to spowoduje, że choć dwie osoby na sto zwolnią i będą jechać zgodnie z przepisami, to już jest dobrze. A dopuszczalne promile? Nie widzę powodu i korzyści dla społeczeństwa, żeby to podnosić. Wręcz przeciwnie.

0

@DonCarletto jest. Meteorologiczna. I w sumie pamiętam czasy, gdy o tej porze człowiek się nie zastanawiał czy jest/będzie śnieg, tylko ile go będzie.

1

@VamosGirl na to pytanie nie da się odpowiedzieć bez innych danych, których nie podałaś, a które są cholernie ważne.
A po co Ci to wiedzieć?

0

@michal26 powiedzmy, że nie lubię filmów o hierarchach kościelnych i wszystkim co z nimi związane.

0

@michal26 możliwe, że w piątek obejrzę. Choć mam pewne opory przed oglądaniem tego typu filmów.

1

@tbas ale Nico nie był możliwy do kupienia na zasadzie Olmo. Trzeba było wywalić 60 mln od razu. Plus wysoka pensja. Nie było na to najmniejszych szans. Frimpong to prawe wahadło.

1

@tbas lepiej? Czyli kogo byś kupił w lipcu na zasadzie kupna Olmo i w zamian za Olmo? Serio pytam i nie twierdzę, że transfer Olmo był jakoś mega potrzebny.

3

@Marian_Pazdzioch to, że wozisz używane chińskie gacie na rynek, to jeszcze nie znaczy, że jeździsz.

0

@ObiwanKenobi regulamin znam i wiem też jak to działa w rzeczywistości. Do tego obaj pominęliśmy radę miasta.

3

@NeroTFP1 zamiast dzieło powinieneś napisać dzieła. Reszta się zgadza.

3

@tomek8756 ten film jest prawdziwy w całości i zawsze aktualny.

14

@partymaker gorzej. Spadniemy.

0

@Herato wiesz, to taki okres teraz. W sierpniu skądś tam wracaliśmy do domu i wjechaliśmy właśnie do Lidla w niedzielę. Były pustki.

0

A więc Yamal cztery tygodnie pauzy. Dobrze, że przerwa zaraz

0

@ACMaldini3 prawe skrzydło wyleciało, lewego nie mamy, to może czas zacząć grać bez skrzydeł. Jakaś wariacja 4-4-2

2

@maroon dlatego chętniej biorę udział w akcjach typu nakrm psa, czy zbiórkach karmy, kocy itp na schronisko.

0

@Szklaner też nigdy nie żałowałem, że napiłem się herbatki. Nie żałowałem też, że się nie napiłem. A nie piłem herbatki gdzieś tak od trzydziestu lat.

0

@paweldunajecfcb czyta się bardzo dobrze. I daje do myślenia. Przeraża.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?