Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BORO_12 ale ja nie o tym. Ja mówię, że my nie mamy możliwości nie przedłużać z nim kontraktu. Groźby trybun też z resztą nie mamy. Prawda jest taka, że de Jong trzyma Barcelonę za jaja.
0
@BORO_12 oczywiście, że nie będzie korzystnych warunków dla nas. Ale my nie mamy wyjścia.
0
@mcsarna zarządu nie można zmienić. Można zmienić zarząd, ale to nic nie zmieni.
0
@Nightraider Panie, ja z tych niepijących.
0
@BORO_12 jak wyżej.
0
@Nightraider mogę się z Wami dwoma założyć o stówkę z każdym, że przedłuży kontrakt. @BORO_12
0
@Azi miałem wczoraj oglądać, ale dowiedziałem się, że historia nie jest skończona w żaden sposób. Poczekam jak wrzucą zakończenie.
0
@LionelM95 zadzwoń najpierw, bo nie każdy lekarz chce to robić. Nawet więcej nie chce, niż chce.
A co Ci się stało?
0
@LionelM95 obdukcja jest płatna. 100 - 200 zł. I wbrew obiegowej opinii nie jest materiałem dowodowym.
8
@Criss18Barca po pierwsze mogą być sprzedawane, po drugie są sprzedawane. Idź do pierwszej lepszej Żabki i kupisz.
Rządy kilku krajów chcą zakazu sprzedaży papierosów elektronicznych jednorazowych z dwóch powodów. Po pierwsze dlatego, że nie ma możliwości badania liquidu w tych urządzeniach, a po drugie, przez zanieczyszczenia środowiska.
2
@marcin62 ale Braun wyjdzie z gaśnicą i powie, że to nie nasza wojna. Ta wojna jest jak najbardziej nasza i cieszmy się, że nie toczy się na naszym terenie
0
@marcin62 chyba nie kojarzę. Pewnie nie za moich czasów, albo nie zwróciłem uwagi.
1
@Kgorecki2500 tę maturę zda każdy, kto ma IQ trochę większe od szympansa, więc jestem spokojny.
1
Iii wojna światowa wybuchnie w lutym lub marcu 2026 roku. Polska zostanie okaleczona, a najbardziej ucierpią Mazowsze i Rzeszów.
Tako rzecze jasnowidz Jackowski.
Uff, syn zdąży zdać maturę.
2
Rzeczywiście cuda w Święta się zdarzają. Takiej przemiany Grzegorza Brauna nikt się nie spodziewał.
https://zapodaj.net/plik-QpTBxFLnOd
3
@VegetaPolska mój somsiad złodziej ma psa, który wabi się Goku. Ludzie tu na wsi nie mogą ogarnąć tego imienia i mówią na niego Kogut.
4
Hugo Gatti o tym, kto według niego był najlepszy w historii futbolu.
"Bez wątpienia najlepszy był Pele. Zaraz za nim Alfredo Di Stefano, a potem Johan Cruijff, który był absolutnie fenomenalny. Na czwartym miejscu umieściłbym Maradonę. Messi był daleko za nimi. Wyżej od Messiego cenię Zinedine'a Zidane'a czy brazylijskiego Ronaldo. To był genialny napastnik".
1
@Marian_Pazdzioch wstydu, nie masz. Jak można rozstawić stragan z chińskimi majtami podczas pasertki obok kościoła?
23
Właśnie się dowiedziałem, że parę godzin temu dwóch synów mojego kolegi zmarło od zatrucia czadem. Chłopcy mieli 9 i 12 lat. Kolega z żoną i jeszcze jednym dzieckiem są w szpitalu. Również zatruci.
1
Zwiastun filmu "Wujek Foliarz".
0
@Lisek @Roobo coś mi się widzi, że osiągnął, co chciał. Przecież dzisiaj gdzie się nie wejdzie, czego się nie włączy, to o nim mowa.
0
Wszystkim świętującym Szczodre Gody, Boże Narodzenie, Saturnalia, Yule, Soyal, Dong Zhi, Yalda, albo odpoczywającym zupełnie bez okazji
Częstoskurczu śmiechowego z radości Wam życzę...
Paru zwyczajnych wzruszeń...
Kilku nutek melancholijnej zadumy...
Cudownych uniesień...
Sytego spokoju...
1
@BorzyKrzys przecież od wielu lat święta są skomercjalizowane. I to w każdej dziedzinie. Teraz liczy się tylko zarobek pieniądza, a nie jakaś magia.
0
@Miszak bardzo wątpię, żeby tak myślał i że to jest jego cel.
1
@Montjuic coś w tym jest.
1
Lluís Moreno - prezes Izby Budownictwa Katalonii przyznał, że FC Barcelona nie będzie mogła zagrać w tym sezonie na Spotify Camp Nou ze względu na brak licencji, którą jeśli chcą zdobyć to muszą spełnić szereg warunków.
Jest to koncesja na działalność eventową, na której musi być 60 000 osób.
Wesołych Świąt.
1
@FCBparasiempre wtedy nam świąt nie spieprzyli. Nie to co teraz
0
@maroon my nie wiemy co oni mieli i czy w ogóle coś mieli, bo nikt z nikim nic nie podpisał. Poza tym, trudno powiedzieć jak umowa by wyglądała i co ewentualne spółki dostały by w zamian. Dla takich firm wcale nierzadką praktyką jest wejście w biznes A, który przynosi straty, tylko po to, żeby dzięki temu wejść w biznes B i trzepać kasę.
3
@Miszak już widzę, jak jakiś emeryt stwierdzi - o kurcze, zagłosuję na Rafała, bo Tusk chce budować CPK. Tak samo zaraz pomyśli wyborca Sławka. Ba, nawet Jarosław też tak zrobi.
Z resztą to widać po prekampani, że CPK mało kogo interesuje.
4
@Miszak to CPK dla większości ludzi jest mniej więcej gówno ważne w kontekście wyborów