1

@FCBparasiempre pozdrawiam serdecznie

0

@Ojciec5tkidzieci z jednej strony warto, z drugiej lipa. To zależy kto co lubi.

0

@GeneralXavi pamiętam.

1

Donald Trump Junior zarzuca Duńczykom rasizm w stosunku do Inuitów. Mówi też, że Inuici kochają Amerykę i Donalda Trumpa.

Czyżby Trump wziął przykład z ruskich i będzie chciał wyzwalać uciemiężony lud Grenlandia na wzór Stalina i Putina?

6

@krefi10 Krefi10 to taki typ, że bez problemu zostałby kibicem Realu Madryt. Tylko, że w tym wypadku nikt by na niczym nie stracił.

1

@Arden chyba Marco van Basten.

1

@Kondziu_FCB nie chcę mi się odpowiadać na Twoje wywody, więc napiszę tylko, że przekonałeś mnie. Po Twoim wpisie chcę naocznie poznać co zrobi Tusk z Polską, więc zagłosuję na Trzaska. A miałem na jakiegoś niszowego kandydata.

3

@Kondziu_FCB a jak platforma to euro wprowadzi?
Nie wiem, czy wiesz, ale pakt migracyjny i zielony ład podpisał Morawiecki, więc już za późno. I taka ciekawostka, że nikt do Polski nie wpuścił tyłu obcokrajowców z Azji i Afryki co pis.

17

Pan Wojtek robi sobie żarty
Piękne to jest

0

@Foton jeśli jest taka potrzeba, to bardzo dobrze, że ktoś zapewni mu ochronę.

5

@Mitch_Atleta przekazał policji, więc jest to dowód w postępowaniu, a potem być może w sprawie. Tym samym bez zgody prokuratury nie może tego publicznie udostępnić.

0

@Lucerfi ależ ja doskonale znam różnicę. Nie zmienia to faktu, że jak spotkasz płaskoziemcę i spytasz na kogo głosuje, to Ci powie, że głosuje na Konfe.
I w sumie jaka jest tego przyczyna, lub jakie zachodzą zmienne jest nieistotne

4

@Irmscher10 na szczęście prezydent USA nie może użyć wojska ot tak.

0

@Lucerfi nic się nie zaczyna. I ja nic nie pisałem o Konfie. Wszytko to Ty napisałeś. Ale jakoś tak dziwnie wynika, że na wszytkich tychkontach wcześniej, czy później pojawia się poparcie dla jednej partii. Tak jak pisałem wyżej, łatwo to zweryfikować. Choćby u tego Świadomego Wodnika, którego przytoczył @jacobFCB

0

@jacobFCB no, akurat nie popisu. Łatwo sprawdzić.
@MesQueUnClub_87 masz rację.

0

@NeroTFP1 wszystkich ich cechuje jeszcze jedna rzecz. W Polsce są wyborcami jednej partii.

0

@jacobFCB serio. Będzie wesoło.

3

@jacobFCB oni ustalili na samym początku, że dwa lata marszałkiem jest Wielebny, a następne dwa lata komuszy.

2

@mmaciass obejrzałem. Fragmentarycznie, bo na całość nie mam czasu. I generalnie to miałem napisać to samo co @Aragorn33 wyżej, więc nie będę się powtarzać.

2

Już dziś marszałek rotacyjny ogłosi termin wyborów prezydenckich. Wiadomo, że te odbędą się w maju. Najbardziej prawdopodobna data pierwszej tury to 11 maja.

0

@maroon uwierz mi. Dziś po liceum człowiek w żaden sposób nie potrafi ogarnąć matematycznego aspektu życia. Chyba, że rodzice się postarają, lub dziak chodzi do prywatnej szkoły.

0

@maroon kiedyś człowiek po maturze potrafił wyliczyć faktyczne oprocentowanie kredytu. Dziś nie.

6

@BorzyKrzys TVN, Polsat itd. robią takie programy, jakie się sprzedają. Jakby oglądalność miały wykłady z fizyki kwantowej, to gwarantuję Ci, że byłoby tego pełno. Ale nie mają.
Inaczej mówiąc - jakie społeczeństwo takie programy w tv.

4

@PIWOSZ89 za picie piwa piłki nie dają.

0

@juarez mogło być lepiej, mogło być gorzej. Bzdurne gadanie.

1

@esem91 to pisz do Anglików, Szkotow itd. Przecież to u nich się dzieje.

2

@Matheu12 doskonale pamiętam, że jak któryś z dyrektorów stwierdził, że nie ma potrzeby Messiemu dawać podwyżki, to ten walnął focha z przytupem.

0

@Hosh chłopak przegrał podwójnie. Nie dość, że zielonych brak, to jeszcze teraz Ty zielone zbierasz.

1

@Mitch_Atleta ja to wszystko wiem i twierdzę, że zarabiał za dużo.

8

@Faro ale to nie zmienia faktu, że zarabiał dużo za dużo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?