4

@draxidox wystarczy stworzyć porządne prawo najmu. Takie, które zabezpiecza interesy dwóch stron.

1

@FCBparasiempre argentynska i urugwajska mnie trochę zaskoczyły

2

@FCBparasiempre szczerze powiedziawszy, to tego nie pamiętałem

0

@Walker lata 80? To proszę o oznaczenie.

0

@Prorokk ale ja mam firmę. Jestem współwłaścicielem dobrze prosperujacej spółki zoo. I powiem Ci tylko, że piszesz bzdury. I tak, jeśli da się produkt sprzedać taniej, to wielu sprzedaje taniej. Bo z tego są wielkie korzyści. Wiele mądrze prowadzonych firm oprócz korzyści materialnych liczy na korzyści niematerialne. No, ale co Ty możesz o tym wiedzieć.
I ten Twój olej w głowie to jak chłopski rozum. Dobry do wszystkiego, a najbardziej do niczego.

0

@Prorokk nie masz zielonego pojęcia jak to działa. Ale ok.

0

@Prorokk problem jest taki, że zakłady produkcyjne naprawdę nie mają z czego obniżać. Wiesz ile zysku na czysto ma taki zakład z paczki parówek? Taka tam paczka Berlinek 4-5 sztuk jakie kupujesz w markecie po 6-7 złotych. Ile zarabia zakład na takiej paczce według Ciebie?

0

@Xxxbarca4ever tak, ja z tego między innymi żyję. Ale to jest wymóg czasów. Firmy, które się na takie lub podobne rozwiązania nie przestawią za góra dziesięć lat będą się zamykać.

0

@Prorokk nie no, on ma rację, tylko nie do końca. Na cenę żywności wiele czynników ma wpływ. Jednym z nich są koszty pracownicze. Ale w tej chwili najwięcej wpływają koszty energii, wody i ścieków.

0

6

Wczoraj moi współpracownicy skończyli montaż trzech linii produkcyjnych w jednym z dużych zakładów mięsnych. Linie od samego początku do końca były projektowane i tworzone przez nas. I w sumie bym o tym nie pisał gdyby nie to:

Linie te są całkowicie zautomatyzowane i obsługiwane przez roboty. Do obsługi jednej takiej linii wystarczy od trzech do sześciu osób na wszytkie trzy zmiany. A gdyby zakład otworzył linię tradycyjną, to na dobę potrzebowałby przynajmniej dziewięćdziesiąt osób zatrudnić.

Tak technologia wypiera człowieka.

0

@Who_you_mam ale co sędzia mógł więcej zrobić? Drugiej czerwonej dać nie może.
Zobaczymy co napisze w protokole meczowym.

0

@ArcziArtt no to wilgotność optymalna. Oczyszczacz może pomóc

2

@ArcziArtt o widzę kolega dobry humor od rana, taki rozluźnioniony, wesolutki. Czyżby nawilżacz z jakąś substancją wjechał na pokoje?

;)

0

@FcPortoFan1999 nikt tak nie myślał, wielu miało taką nadzieję

;)

Żarcik

0

@MatBac1991 nie można tak

0

@wojopancer nie możemy

0

@BulaKG zawsze to lepiej niż Nabuchodonozor

4

@macio_944 no nie podoba mi się.

2

@Luciano99 Ty lepiej szykuj się na podwyżkę dla chłopaków. Niedługo zdrożeją wszystkie artykuły pierwszej potrzeby Twojej ekipy. Czyli wódka, wino, piwo i fajki.

3

@MateS można. @Marian_Pazdzioch prowadzi nielegalnie bukmacherke w piwnicy.

1

@MOLESTA Richard Masters wielokrotnie mówił, że jest kibicem Aston Villa.
A prezes Bundesligi jest wieloletnim działaczem i dziś prezesem Borussi Dortmund.

1

@Katalończyk 99 a jakie tematy są wybielane? Autor wpisu ma 100% racji. Najmniejszym problemem w tym wszystkim jest to, komu kibicuje Tebas. Ba, to w zasadzie żaden problem.

0

@Faro ale teraz to Ty sobie bekę robisz, czy tak na poważnie? Bo jak bekę, to nieśmieszne. A jak na poważnie, to strasznie.

0

@Faro zdziwił byś się. Ja ten profil poznałem z pół roku temu właśnie na tej stronie. Wcześniej śledziłem zagranicznych dziennikarzy. Poza tym robienie zasięgów w mediach społecznościowych nie tylko polega na tym, że komuś pokazujesz czyjś profil, ale również, że o nim przypominasz.

7

@Faro on robi? Ech

2

@ShawnC no piłkarz nie będzie figurował jako aktywo spółki.

10

@Faro on ma z tego przede wszystkim pieniądze.

0

@ArcziArtt ujmę to tak. Ja w ultradźwiękowy bym się nie pchał. Cały problem polega na tym, że szkodliwość takiego urządzenia nie wychodzi od razu, tylko po latach. Nawilżacz parowy ma to do siebie, że leci z niego sterylna para, nawet gdy zapomnisz zmienić wodę. Wystarczy wtedy kontrolować wilgotność w pomieszczeniu i nic nikomu się nie stanie. Przy membranowym nigdy nie wiesz co akurat jest rozpylane.

4

@pikass14 Olmo może ze swoją wypłatą zrobić co chce. Natomiast Barcelona nadal będzie musiała płacić Lipskowi raty za kupno.

Aha i cała amortyzacja będzie skasowana. Czyli to co księgowo rozłożone jest na pięć lat trzeba będzie ująć od razu. W zasadzie odejście Olmo to zamknięcie zasady 1:1 na długi czas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?