Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kinginiesta a to polecam Acer Enduro. A jak ma być jeszcze taniej, to chyba nic nie polecam.
3
@Lucerfi przecież wiadomo co by było. Politycy krzyknęliby, że nie oddamy guzika, po czym czmychnęli by za granicę. Jedni do Anglii, drudzy do Rosji lub Białorusi. A ja z rodziną do Portugalii.
1
@Kinginiesta dzień dobry. Polecam Netgear MR 6450-100 US
0
@Lucerfi tak, mogliby to sprzedać za granicę, mogli propagandowo wpuścić na rynek polski. Nadal nijak to się ma do kwiku pisu i Sławka.
0
@Nightraider okej
0
@Lucerfi nigdy wcześniej masła nie było w magazynach rezerw. Tak samo w magazynach wojskowych. Masło nie jest produktem, który się magazynuje w celach strategicznych. Jestem gotowy się założyć, że ta władza masła gromadzić nie będzie.
1
@Kgorecki2500 pewnie, że ironicznie. Aczkolwiek rzeczywiście w te gry nie grałem, a zamierzam.
Generalnie przyszły rok mam zamiar poświęcić na nadrabianie tego, co przez ostanie powiedzmy 10 lat nie miałem czasu robić.
0
@Nightraider ja nie wiem, gdzie tego w tej chwili szukać. Być może na stronie Barcelony. Czytałem jak opublikowali
2
@Kgorecki2500 ale co to za brzydkie spojlery? Zepsułeś mi grę, święta i pół roku życia. Dzieci mi płaczą, żona lamentuje. Będziesz się smażył w garnku z drogim masłem.
1
Wysokość emerytury powinna być zależna od stanu cywilnego, liczby dzieci oraz rodzaju wykonywanej pracy, zasugerowała w Radiu Zet ministerka ds. równości Katarzyna Kotula. To system, który działa w Norwegii, i który jej zdaniem jest sprawiedliwy. Kotula odpowiadała na pytania o wiek emerytalny w Polsce i ewentualne propozycje zmian w systemie.
0
@Nightraider ale na co czekać, jak wszystko było w raporcie finansowym?
Wystarczy, że przez trzy sezony płacili mu między 15-20 mln mniej. Już masz 50. Dwie premie lojalnościowe po 10. Plus premia za podpis 10. To już Ci daje 80 mln. Dolicz odsetki, dolicz premie bieżące z sezonu.
Oczywiście wszystko brutto.
1
@Lucerfi przyznaję, że dobrze, że sprzedają coś, czego nigdy nie powinni kupić. Bez straty. Plus tego jest taki, że ludzie masło taniej kupią na święta.
0
@Nightraider ja piszę o kwotach brutto. I one są jak najbardziej realne. Wystarczy, że przez trzy lata płacili mu dużo mniej, niż w umowie. Plus premia za podpis. Plus dwie premie lojalnościowe. Plus kilka premii za grę i zajęte miejsca.
0
@Nightraider ja się nie opieram na mediach, tylko raporcie finansowym. Tam masz wszystko czarno na białym. Trzeba tylko sobie dodawać. Nie interesuje mnie środowisko de Jonga i artykuły Mundo, czy Sportu.
1
@Lucerfi ale o jakiej regulacji my tu mówimy? Wrzucenie na rynek miliona kilogramów masła, do tego jednorazowo, to żadna regulacja. To raptem kostka masła na mieszkańca tego kraju.
0
@Nightraider no spłaca jako część pensji. Tylko problem jest taki, że Barca mu wisi naprawdę grube siano. Oprócz zaległych pensji winni są mu premie lojalnościowe i inne. Według raportu finansowego najprawdopodobniej jest to coś koło 100 mln. Ile spłacili do tej pory? 20-30 mln?
0
@Nightraider bo Barca jest mu winna kupę siana i wolą to na raty spłacać.
1
@Lucerfi tak, wiem po co są te rezerwy. I tak się zastanawiam co tam robi masło? Bo widzisz, masło nie jest artykułem pierwszej potrzeby. I na wypadek wojny, kataklizmu, czy zarazy nie masło będzie się liczyć.
Co więcej. Masła nigdy w tych rezerwach i w odpowiednikach takich rezerw za granicą nie ma i nie było. Szkoda na to miejsca i pieniędzy. To pis sobie wymyślił interwencyjny skup masła dla rezerw.
1
@mmaciass no widzisz. A taki @John_Doe płaci za masło 15 złotych i do tego ma zimne kaloryfery.
1
@Lucerfi naprawdę mamy ch... sytuację, bo masło na świecie zdrożało? Przy czym w Polsce według raportu Trading Economics jest jednym z najtańszych. Taniej jest tylko w Indiach i Argentynie.
I nie, rząd nie musi wyorzedawać. Może za pół roku zutylizować. Co oczywiście będzie miało dodatkowe koszty.
1
1. Masło bardzo podrożało.
2. Pis zaczyna wyć, że masło zdrożało.
3. Rząd postanawia sprzedać masło z rezerw RARS po niskiej cenie.
4. Pis i pewien Sławek wyją, że rząd sprzedaje masło po niskiej cenie. Masło, które jeśli nie zostanie zużyte, będzie musiało być zutylizowane na koszt podatnika.
I tak to się kręci.
0
@Nieznajomy generalnie święty spokój dla był jest najważniejszy przy wyborze. Z gazem może być różnie i nikt dzisiaj nie jest w stanie powiedzieć jak to będzie wyglądać za trzy lata. Norwegia już myśli o ograniczeniu sprzedaży. Temat rzeka i nie będę się rozpisywał
5
@gumaz matura to bzdura. Liczy się tylko chłopski rozum i tv Republika
2
@Foton ale z tym żołnierzem to głupota wymyślona przez głupków. I to można bardzo łatwo zweryfikować. Wystarczy przeczytać ustawę o obronie ojczyzny.
1
@Kgorecki2500 spoko. Jak będę kupował, to się do Ciebie odezwę i mi powiesz co i jak. Kupię wszystko co potrzebne.
1
@Kgorecki2500 dzięki. Jak już mi się znudzi BG3, to sobie kupię i pogram
1
@Kgorecki2500 co to za gra?
0
@Donnie_Darko największym trucicielem per capita są
1. USA
2. Ruskie
3. Japonia
Cała Azja wzięła się solidnie do roboty w tym temacie. Wprowadzają rozwiązania, które w Europie byłyby nie do pomyślenia, bo zaraz ktoś by wyskoczył i krzyczał, że mu wolność zabierają.
USA też wiele robią i czcze gadanie Trumpa tego nie zmieni.
W zasadzie na dziś analitycy i naukowcy są pewni, że to kraje azjatyckie będą pierwsi jeśli chodzi o zero emisyjność.
Ja nie jestem w stanie określić czy z punktu widzenia ocieplenia klimatu jest sens, czy nie ma sensu stawać na głowie. Po prostu brak mi wiedzy na odpowiednim poziomie. Myślę, że Tobie też.
Natomiast z punktu widzenia rozwoju gospodarczego oraz z punktu widzenia rozwoju technologicznego Europa musi się spieszyć bardzo. Widzisz ta cała zielona technologia, to najnowsza technologia. I jeśli my nie będziemy się spieszyć, to nas takie Chiny przegonią. A jak nas przegonią, to sytuacja będzie zupełnie odwrotna do sytuacji sprzed lat. To my staniemy się biedni, a oni bogaci i to my zaczniemy pracować dla ich firm.
Z resztą Chiny jakiś czas temu to właśnie zrozumiały. I ustawili się totalnie na wygranie tego wyścigu.
0
@Nieznajomy nie zastanawiałem się ile lat, bo to nie było dla mnie ważne. Zupełnie co innego braliśmy pod uwagę.
6
@Donnie_Darko to jest tak, że w tamtym rejonie mieszka połowa populacji globu. A póki co nikt nie wymyślił jak w dwa dni zmienić elektrownie węglowe na oze. Azja działa bardzo prężnie w tym temacie, ale wiadomo, że musi to potrwać.
A jakby tak spojrzeć na ilość emisji co2 per capita to Chiny spadły z pierwszej trójki największych trucicieli.