Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@NeroTFP1 zamiast dzieło powinieneś napisać dzieła. Reszta się zgadza.
3
@tomek8756 ten film jest prawdziwy w całości i zawsze aktualny.
14
@partymaker gorzej. Spadniemy.
0
@Herato wiesz, to taki okres teraz. W sierpniu skądś tam wracaliśmy do domu i wjechaliśmy właśnie do Lidla w niedzielę. Były pustki.
0
A więc Yamal cztery tygodnie pauzy. Dobrze, że przerwa zaraz
0
@ACMaldini3 prawe skrzydło wyleciało, lewego nie mamy, to może czas zacząć grać bez skrzydeł. Jakaś wariacja 4-4-2
2
@maroon dlatego chętniej biorę udział w akcjach typu nakrm psa, czy zbiórkach karmy, kocy itp na schronisko.
0
@Szklaner też nigdy nie żałowałem, że napiłem się herbatki. Nie żałowałem też, że się nie napiłem. A nie piłem herbatki gdzieś tak od trzydziestu lat.
0
@paweldunajecfcb czyta się bardzo dobrze. I daje do myślenia. Przeraża.
0
@Gronek w City już wiedzą, że o nic nie grają, bo i tak wywalą ich niedługo z PL.
1
@Nightraider głupoty piszesz. Dzieci w przedszkolu już wiedzą, że książki powstały na podstawie serialu.
2
@Kgorecki2500 oczywiście, że się nie wstrzelił, tylko doskonale wiedział co i jak.
0
@ObiwanKenobi Ty nic nie rozumiesz, więc odpuszczam. Dla takich jak Ty, jest tylko białe i czarne. Zero zrozumienia świata.
0
@ObiwanKenobi o matko i córko, naprawdę podczas meczu piszesz?
Napisałem wyżej, że wiadomo, że on musi finalnie klepnąć.
0
@Kgorecki2500 w sumie prosty. Na wszystko odpowiadasz nä i masz resztę w D.
0
@Eklerek 2/10. Ale to 2 takie mocne 2.
0
@ObiwanKenobi ale on się nie wstydzi i wcale tego nie ukrywa. To jakaś Twoja pokrętna interpretacja. A o pieniądzach na kulturę w Wawie, Łodzi, Wrocławiu decydują redy eksperckie.
0
@Criss18Barca tak, ale przystawki nie mają tu znaczenia. Znam ludzi, którzy chodzą tylko na drugą turę. Znam takich, którzy na drugą nie pójdą, jeśli ich kandydat wypadnie.
Dla mnie te przystawki to strata czasu, a przede wszystkim pieniędzy podatników.
0
@Criss18Barca nic nie będą musieli. I to, że głosuje się w pierwszej turze na kandydata x nie oznacza z automatu, że w drugiej głos pójdzie na y.
1
@Criss18Barca to w zasadzie nie ma żadnego znaczenia. Liczy się i tak tylko dwóch. Reszta to dostawka.
1
@Marian_Pazdzioch ściany ścianami, ale miałbyś własny kibel, a nie publiczną prywatną toaletę.
0
@MOLESTA mi tam to niepotrzebne. I tak się do sklepu nie wybieram.
Ale nie jestem przeciw.
0
@jacobFCB a ja się staram kupować jedno co dwa lata.
1
Jeśli mieszkanie to w wielkiej płycie, czy od dewelopera?
Biorę po pincet złotych i słucham Państwa badawczo?
2
@Kgorecki2500 placki ziemniaczane są dobre, ale nie jadam ich zbyt często. Ja lubię z gulaszem, ale ze śmietaną nie pogardzę.
0
@Mezocyklon87 tylko, że w Arsenalu mówią, że to nie jest ich dobry okres.
2
Sondaż Instytutu Badań Pollster przeprowadzonego na zlecenie "Super Expressu"
Czaskoski - 41,96
Dres - 28,7
Memcen - 12,68
Wielebny - 10,67
0
@mercurial2000 no, ale nic nie usprawiedliwia jak słabo grają i męczą bułę.
Generalnie mnie te przepychanki o sędziów bardziej śmieszą niż złoszczą.
0
@ObiwanKenobi jakiś czas temu powołał zespół ekspertów do spraw kultury przy urzędzie miasta. To oni podejmują decyzje na co idą pieniądze, jeśli chodzi o muzea, galerie itp. Oczywiście on to musi klepnąć jako prezydent miasta. I każdy lekko ogarnięty Warszawiak o tym wie. Takich zespołów eksperckich w różnych miastach jest wiele z różnych dziedzin.
I dlaczego to niepopularna decyzja?
0
@Lucerfi nie, w moim kręgu nie przebywają Konfederaci.