Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 z tą jagodzianką, to chodzi Ci o taką bułkę, czy taką na kościach?
2
@karolszymek chłopak, który chowa Messiego do kieszeni na tym etapie kariery/wieku.
0
@FCB_dimiC kłamie. DAZN, gdzie masz wszystko jeśli chodzi o sport kosztuje 45 euro. Do tego masz w tym MAX (dawne HBO) i wiele innych rzeczy.
7
@LeoMessiiBarcaPepa bo pić to trzeba umić
0
@Szklaner no właśnie dlatego, że tam nic nie mamy, to nic nie kupimy. Morze trzeba odpuścić.
1
Od poniedziałku rozpatrywanie wniosków o azyl dla obywateli Syrii zostało wstrzymane na czas nieokreślony lub ma zostać wstrzymane w Belgii, Wielkiej Brytanii, Chorwacji, Czechach, Francji, Niemczech, Grecji, Irlandii, Włoszech, Norwegii, Polsce, Finlandii, Szwajcarii i Szwecji. W UE jest ich 1 mln, a w Polsce 1101.
3
@Kgorecki2500 nie tylko inwestujemy w taką technologię, a jeszcze w produkcję i rozwój. I mamy niezłe osiągnięcia w tej dziedzinie.
@Azi trudno powiedzieć, ale raczej nie. Nie na wszystko da się offset załatwić.
3
Ministerstwo Obrony Narodowej podpisało umowę na zakup bezzałogowego systemu powietrznego MQ-9B SkyGuardian dla Wojska Polskiego. Władysław Kosiniak-Kamysz przekazał, że "za kilka takich maszyn zapłacimy około 1,2 miliarda złotych, czyli 310 milionów dolarów". Mają one zostać dostarczone do pierwszego kwartału 2027 roku.
To najnowocześniejsza technologia. Drony SkyGuardian mogą latać "przez ponad 40 godzin w każdych warunkach pogodowych i bezpiecznie integrują się z cywilną przestrzenią powietrzną, umożliwiając połączonym siłom i władzom cywilnym dostarczanie świadomości sytuacyjnej w czasie rzeczywistym w dowolnym miejscu na świecie w dzień i w nocy".
3
@Aragorn33 tak to jest, gdy korzystasz z prawnika całej organizacji i opłacanego przez organizację, a nie swojego. Taki prawnik przede wszystkim dba o organizację.
0
@draxidox zaskoczył? Zaskoczyła tylko Matysiak, a to czy pozytywnie, czy negatywnie, to kwestia punktu widzenia.
Żaden inny niczym mnie nie zaskoczył. Każdy mówi i robi to, czego można się było po nich spodziewać.
0
@michal26 słyszałem co innego, ale to w sumie nieważne.
Jeśli jesteś szczepiony, to nie zachorujesz na żadną z tych chorób, które wymieniłem. Lub zachorujesz, ale nawet tego nie zauważysz.
Nie, tu wina jest tylko po stronie antyszczepów.
0
@Lanosss przecież oni nie są sądzeni o przekroczenie limitów FFP, tylko o wałki. I póki co to im liczba zarzutów wzrosła ze 115 do 130.
0
Komentarz usunięty
0
@partymaker parafrazując
Pep why? For money.
0
Ciekawe, czy ten kryzys Manchester DolarCity jest jakoś powiązany ze sprawą, która toczy się przeciw nim? Może tam już wiedzą, że za chwilę ten klub będzie poza wielką piłką?
0
@michal26 co mają do tego Ukraińcy?
3
@Danny Gaucho sześć krajów z trzech kontynentów będzie gospodarzem mistrzostw? Coraz głupsze te pomysły mają w tej UEFA
2
@Aragorn33 wpadnie Braun z gaśnicą, to zrobi porządek.
0
@Criss18Barca no nie wiem, czy wiceminister robiący wałki na grube miliony to temat zastępczy. Drożyzna? Jest i jeszcze będzie, czego się spodziewałeś, że ktoś za dotknięciem czarodziejskiej różdżki obniży ceny? To trzeba było głosować na Gandalfa.
17
Czy były wiceminister Sprawiedliwości Romanowski schowa się w lesie przed wściekłymi Bodnarowcami?
Czy będzie to taki pisi żołnierz wyklęty?
2
@AduŚ07 to spytaj się jakiegokolwiek internisty, czy jest w stanie tylko po objawach ocenić, czy jest to grypa. Nie jest. A tak się właśnie leczy ludzi w Polsce. Idziesz do lekarza, mówisz bóle mięśni, temperatura i bach grypa. Grypę można określić tylko poprzez badanie wydzieliny na obecność wirusa. Lekarze tego nie robią, bo to kosztuje.
1
@MesQueUnClub_87 ok, dzięki
1
@MesQueUnClub_87 fajne podsumowanie, doceniam. Część z tych filmów oglądałem, część nie chcę oglądać, bo horrory przestały mnie bawić jakiś czas temu. O Omenie zapomniałem, ale w weekend nadrobię.
Jak będziesz robił podsumowanie innych gatunków filmowych, to proszę o oznaczenie jeśli to nie problem.
0
@KrychaFCB a co mają Ukraińcy do tego?
3
Polskie Elektrownie Jądrowe otrzymały od Export Development Canada (EDC) list intencyjny w sprawie potencjalnego wsparcia projektu pierwszej polskiej elektrowni jądrowej kwotą o równowartości prawie 6 mld zł (1,45 miliarda dolarów). EDC dołącza tym samym do grona zagranicznych podmiotów zainteresowanych finansowym wsparciem projektu elektrowni Lubiatowo-Kopalino. Wcześniej takie zainteresowanie wyraziły podmioty amerykańskie.
EDC to kanadyjska instytucja rządowa z wieloletnim doświadczeniem w finansowaniu projektów energetycznych na całym świecie. Jej misją jest wspieranie kanadyjskiego eksportu oraz rozwijanie kanadyjskiego handlu międzynarodowego. Wsparcie EDC jest uzależnione od pomyślnego zakończenia szczegółowego procesu due diligence oraz uzyskania pozytywnej decyzji kredytowej.
4
@Kiko w ciemno to ja tylko wygraną biorę.
3
@ferdas_rawa miałem kolegę, który w wieku 35 lat miał operację na tętniaka. Miesiąc po zachorował na grypę, która spowodowała mocne komplikacje po tej operacji. W efekcie zmarł podczas drugiej operacji.
Ja też się szczepię co rok i na grypę nie pamiętam, kiedy chorowałem.
@AduŚ07 a skąd wiadomo, że kolega na grypę chorował? Ktoś mu robił badania? Wątpię, bo nikt przy objawach tego nie bada w tym kraju, jeśli nie ma zagrożenia życia. A objawy grypopodobne ma wiele innych chorób.
2
Arabia oficjalnie gospodarzem mistrzostw w piłkę.
Czyli znów Mundial zimą.
39
W Polsce liczba chorych na krztusiec zwiększyła się o 3500% rok do roku. Liczba zachorowań na RSV o tysiąc procent. Zaczyna zagrażać polio i tężec. Polska gospodarka traci przez absencje dwa miliardy złotych rocznie. Dużo więcej tracimy na leczenie chorób, które można uniknąć.
Koszt szczepionki na tężec to 50 zł. Leczenie tężca to przynajmniej 40 tysięcy złotych i trwa około miesiąca.
Wszystko to dzięki ludziom, którzy wyłączyli tv, a włączyli myślenie.
0
@Rhaan ale to Ty decydujesz czy z kimś jest coś tak, lub nie tak?
Bo dla mnie coś nie tak jest z kimś, kto od 14 lat robi hucpe ze śmierci brata i wielu innych ludzi.