Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KrychaFCB a co mają Ukraińcy do tego?
3
Polskie Elektrownie Jądrowe otrzymały od Export Development Canada (EDC) list intencyjny w sprawie potencjalnego wsparcia projektu pierwszej polskiej elektrowni jądrowej kwotą o równowartości prawie 6 mld zł (1,45 miliarda dolarów). EDC dołącza tym samym do grona zagranicznych podmiotów zainteresowanych finansowym wsparciem projektu elektrowni Lubiatowo-Kopalino. Wcześniej takie zainteresowanie wyraziły podmioty amerykańskie.
EDC to kanadyjska instytucja rządowa z wieloletnim doświadczeniem w finansowaniu projektów energetycznych na całym świecie. Jej misją jest wspieranie kanadyjskiego eksportu oraz rozwijanie kanadyjskiego handlu międzynarodowego. Wsparcie EDC jest uzależnione od pomyślnego zakończenia szczegółowego procesu due diligence oraz uzyskania pozytywnej decyzji kredytowej.
4
@Kiko w ciemno to ja tylko wygraną biorę.
3
@ferdas_rawa miałem kolegę, który w wieku 35 lat miał operację na tętniaka. Miesiąc po zachorował na grypę, która spowodowała mocne komplikacje po tej operacji. W efekcie zmarł podczas drugiej operacji.
Ja też się szczepię co rok i na grypę nie pamiętam, kiedy chorowałem.
@AduŚ07 a skąd wiadomo, że kolega na grypę chorował? Ktoś mu robił badania? Wątpię, bo nikt przy objawach tego nie bada w tym kraju, jeśli nie ma zagrożenia życia. A objawy grypopodobne ma wiele innych chorób.
2
Arabia oficjalnie gospodarzem mistrzostw w piłkę.
Czyli znów Mundial zimą.
39
W Polsce liczba chorych na krztusiec zwiększyła się o 3500% rok do roku. Liczba zachorowań na RSV o tysiąc procent. Zaczyna zagrażać polio i tężec. Polska gospodarka traci przez absencje dwa miliardy złotych rocznie. Dużo więcej tracimy na leczenie chorób, które można uniknąć.
Koszt szczepionki na tężec to 50 zł. Leczenie tężca to przynajmniej 40 tysięcy złotych i trwa około miesiąca.
Wszystko to dzięki ludziom, którzy wyłączyli tv, a włączyli myślenie.
0
@Rhaan ale to Ty decydujesz czy z kimś jest coś tak, lub nie tak?
Bo dla mnie coś nie tak jest z kimś, kto od 14 lat robi hucpe ze śmierci brata i wielu innych ludzi.
0
@Krzysztof1987 samych trenerów we wszystkich sekcjach jest ponad 100
0
@Criss18Barca trudno tak jednego wymienić. Batistuta, del Piero, Gattuso. Wielu ich było.
8
Hmm...
Man United zastąpiło roczną premię w wysokości 100 funtów dla pracowników bonem upominkowym M&S o wartości 40 funtów.
„Teraz jest gorzej” — powiedział jeden z pracowników w rozmowie z Daily Mail. Inny natomiast dodał: „Przynajmniej Glazerowie stawiali rodziny na pierwszym miejscu”.
Przypomnijmy, że klub niedawno zwolnił prawie jedną czwartą swojego personelu. Aż 250 z 1100 pracowników klubu straciło pracę. Jest oczywiście druga strona medalu: z danych na dzień 30 czerwca ubiegłego roku wynika, że Man United miało zdecydowanie największy personel (1112 ludzi) w Premier League, przy czym Liverpool zatrudniał około 1005 pracowników, Chelsea 788, Tottenham 719, Arsenal 649 i Man City 520.
[Daily Mail]
Chelsea 788 ludzi zatrudnia, w tym 688 piłkarzy
0
@kibic1899 czasem coś obejrzy ze mną, czasem zajmie się swoimi sprawami. Ja mam łatwiej, bo z synem oglądamy.
Ale generalnie zawsze twierdziła, że mogłem sobie znaleźć gorsze sposoby spędzania czasu, więc jej mecze nie przeszkadzają.
4
@Rhaan skoro karzeł ma prawo wierzyć w teorie spiskowe i je głosić wszem i wobec, to dlaczego ktoś ma być separowany od społeczeństwa i nie mieć prawa w nie wiarę w teorię spiskową i głosić to wszem i wobec? Karzeł niech idzie na cmentarz, a raczej na Wawel i niech tam oddaje cześć pamięci bratu.
P. S. Ludzie do swoich bliskich na cmentarz nie chodzą z kamerami i nie opowiadają bajek.
P. S. 2 To żaden hołd dla brata. To uprawianie polityki na trumnach.
0
@D10SLEO nauczyli się od pisu jak robić czarny PR i robią. Prawda już dawno nie ma znaczenia.
0
@malicinho poszukaj Dolphin Browser
1
@ranger3120 musisz być zadbany, przystojny, sylwetka wysportowana, wzrost między 170 - 180 cm. Musisz umieć pływać i znać perfekt angielski.
Aha może mniej ważne, ale musisz mieć dojścia, lub jak kto woli znajomości.
2
@FCBparasiempre to były czasy. Teraz nie ma czasów.
Za młody byłem, ale ojciec był na tym meczu.
1
@zgiru 70%popiera duopol, bo nie ma dla nich sensownej alternatywy. Zaznaczam tu słowo Sensownej. Pis sobie wyborców kupił i rozhulał socjal, a teraz wycofać się z tego nikt nie jest w stanie.
Ja bardzo chętnie zagłosował bym na partię z nowym sensownym pomysłem na rządzenie. Niestety takiej nie widzę.
2
@mmaciass wrzucają, ale przeważnie jest to opcja dodatkowa. @AduŚ07 bez przesady. Skórę masz do wyboru w wielu markach. Nawet tych tańszych jak Mazda, Honda, Subaru.
0
@KrychaFCB oni zaraz będą lepsi, niż myśliwi, którzy wszystko z dzikiem mylą
4
@zgiru no mają. Tylko trzeba by się ich zapytać czego oczekiwali i czego się spodziewali. Wtedy będzie wiadomo, czy mają to, na co głosowali.
Ja na przykład zdawałem sobie sprawę, że wszystko będzie drożeć. Głosowałem z własnych powodów, a w zasadzie z jednego głównego powodu. I to dostałem mimo, że nikt tego nie obiecywał.
Dziwnie też wygląda, że materiał o drożyźnie wrzuca facet, za rządów którego wszystko się zaczęło. Facet, który sam, jako jeden z nielicznych zabezpieczył się obligacjami indeksowanymi inflacją. Zwykły, szary Polak nie miał możliwości takich kupić.
0
@tomek8756 mam wywalone
4
@Trojanek23 źle zaczynasz. Najpierw opowiadania
2
@mientusek1407 ja tam zwolennikiem Nico nie jestem, ale Lookman nie gra na skrzydle. Chłopak gra jako dziesiątka lub jako napastnik w parze i to jest jego pozycja.
0
@ferdas_rawa może być tańsze, ale nie będzie. Nie przy ciągłym deficycie państwa.
3
@Aragorn33 mają, nie mają. Zawsze coś mówią. Dawno już pisałem, że przemysł siada, konsumpcja siada. Nie ma póki co z czego się odbić.
4
IBRiS dla "Rzeczpospolitej"
PiS - 34,8%
KO - 34,5%
TD - 8,6 %
Lewica - 7,4%
Konfa - 7,3%
0
@ferdas_rawa tak, ja to wszystko wiem. Tak jak wiem, że paliwa tańszego nie będzie.
0
@Danny Gaucho może i fajna, ale dzień dobry w windzie nie odpowiedziała.
2
Jacek Siewiera, szef BBN stwierdził, że należy utworzyć resort zbrojeniowy. Zadaniem nowego ministerstwa powinno być kształtowanie polskiej polityki zbrojeniowej i nawigowanie pośród interesów prywatnych przedsiębiorcw, interesów armii i kontroli państwa nad zbrojeniówką.
4
@BulaKG Tusk zamroził wszystkie pensje w grudniu