Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Comentateiro poniedziałek, szczególnie rano sam w sobie jest czasem ciężkim, a Ty się będziesz Bosakiem katował?
0
@maroon ale cisza wyborcza nie trwa długo. W Rumunii to 2-3 dni, więc 3-4 dni przed wyborami można publikować sondaże.
1
@negreanu tak, jeśli chodzi o wybór partii, to masz rację. Po prostu nie ma żadnej sensownej alternatywy. I to jest cholerny problem.
W moim wpisie chodziło mi, że nie koniecznie wszyscy najeżdżają. Ja tam nie najeżdżam na kogoś za poglądy. Robię to jak ktoś bzdury pisze, lub kłamstwa powiela.
0
@negreanu a to już nie koniecznie tak wygląda.
2
@Popitek12 spokojnie. Z Konfederacji się wyrasta. Jedni szybciej, drudzy wolniej.
3
@juarez mieć wystarczająco pieniędzy i sypiać z własną żoną.
0
@esem91 na to pytanie bardzo łatwo można poznać odpowiedź. Wystarczy prześledzić na GUS ostatnie 20 lat i sprawdzić kto ile zrobił. Problem polega na tym, że cokolwiek wyjdzie to dane będą dla niektórych problematyczne lub wręcz nie do przyjęcia i nadal będą wierzyć w sny o potędze.
0
@Pnog37 bo nie lubię, nie znam się na tym i nie chcę poznać.
0
@Stinger_ ale @Kidd Ci niczego nie zabronił
8
Po sezonie na paletkarzy i oponiarzy rusza sezon na narciarzy. Ten jest chyba najgorszy.
0
@JoeBlack jako człowiek zajmujący się zawodowo rozwojem pytam. Na kogo głosować w takim razie, żeby był rozwój?
2
@esem91 edytowaleś, więc Ci drugi raz odpowiem.
Sala jest pusta, bo tu już nie ma nad czym debatować. Decyzje zostały podjęte i całe CPK jest w fazie realizacji. W ostatnich paru miesiącach zawarto sporo umów na grubo ponad sześćset milionów złotych.
Teraz już się nikt z tego nie będzie wycofywać.
0
@esem91 tak są, ale wybacz, nie będę wymieniał. Nie potrzeba mi kolejnej dyskusji, która nic nie wniesie i nie mam na to czasu w tej chwili.
Wszystko znajdziesz w necie.
2
@esem91 to zależy co ma się na myśli mówiąc, że z CPK wszystko w porządku. Będą robić, ale na pewno nie tak, jakby Wilk sobie tego życzył.
3
Uważajcie o co prosicie u fryzjera
https://zapodaj.net/plik-2b5f1jygmI
9
"Adam Bodnar przekazał dzisiaj do Marszałka Sejmu RP Szymona Hołowni wniosek o wyrażenie przez Sejm zgody na zatrzymanie i przymusowe doprowadzenie posła na Sejm Zbigniewa Ziobry na posiedzenie Sejmowej Komisji Śledczej ds. Pegasusa" - powiadomiła Prokuratura Krajowa.
2
@Gibbon_FCB tam masz wiele fajnych pozycji
Synowie Anarchii, Dipesick, The Killing, Atlanta, Homeland, i ten Shogun.
Marvela albo oglądasz całość, albo wcale.
Z SW Mandalorian i Andor.
10
@FCB_dimiC a kiedy były inne czasy? Człowiek zaczął się nawalać, jak tylko zszedł z drzewa i trwa to do dziś.
13
@gumaz ja mam nadzieję, że Mateusz zostanie skazany.
3
@Kinginiesta znajdź prostrzy i szybszy sposób na wypranie 6 mln dolców.
0
@FCB24 to podawanie numerów telefonów w internecie zawsze kończy się natłokiem spamu z fotowoltaiką, pompami ciepła, czy innymi urządzeniami, z którymi najczęściej nie wiadomo co zrobić.
0
@arsenallondyn0 przeżywałem tę Olimpiadę na żywo, więc dla mnie było warto. A raczej nostalgicznie.
8
@Criss18Barca Radio Zet jest spółką, której najważniejszą sprawą jest zarabianie pieniędzy. Doskonale wiedzą jakich mają słuchaczy i się tego trzymają.
Dodatkowo nie ma w tej chwili bardziej memicznej partii od pis, choć niektórzy posłowie Konfy próbują deptać im po piętach.
0
@jacobFCB ważniejsze jest ile drwali można było kupić, a ile dziś?
1
@Hubert102 teoretycznie gra powinna się automatycznie dostosować do ustawień i sprzętu jaki masz.
1
@Lionel_Messi10 super. Będzie godnym następcą tak potężnych nazwisk jak Alejandro Pozuelo, Carlos Vela czy Diego Valeri.
A to wszystko w jednej z najpotężniejszych lig świata. Po zdobyciu niczego.
0
@juarez najpierw niech będą te trofea, później niech będzie ta mamona, potem wejdźmy do zasady 1:1. Póki co nie ma nic z tych rzeczy.
2
Przez dekadę cena Burgera Drwala wzrosła o przeszło 100%. Mało kto dziś pamięta, że pierwsza wersja tej kanapki w roku 2012 kosztowała 11,90 zł. Rok później tyle samo, w roku następnym cena wzrosła o złotówkę, a w roku 2015 o kolejne 70 groszy. Prawdziwa galopada cen Drwala rozpoczęła się jednak w roku 2020, gdy jesienno-zimowa kanapka podrożała o 12,7%. Rok później cena podstawowej wersji została podniesiona o 3,0%, a w roku 2022 o sensacyjne 37,4%.
3
@FCBparasiempre wow
1
@ViscaelBarca2007 podtrzymuje oba moje wpisy. Pierwszy, że to cholernie ważna informacja, druga, że Ameryki nie odkryłeś.
I w sumie trzecia też jest prawdziwa, że myślisz na tu i teraz.