0

@kanver_ prawem Probierza

2

@Sysia11 @Zimny no chyba, że fejk

10

Borze szumiący.
Co on ze sobą zrobił?

4

@Rust_Cohle Wojtek to porządny facet.

2

@FcPortoFan1999 tak. Ten sam.

4

Generał granatnik usłyszał dwa zarzuty. Pierwszy to posiadanie broni bez zezwolenia. Drugi to sprowadzenie niebezpieczeństwa dla życia i zdrowia ludzi oraz zniszczenie mienia.
Generał nie rozumie tych zarzutów.

0

@Arden nie wiem co bym zrobił. Mój syn się nie maluje

0

@prokofiew no, ale jak przeżył, to będzie leczony za nasze. Jest też prawdopodobne, że zajmie komuś miejsce na ojomie.

2

Jak miło wstać i zobaczyć, że porażka z Osasuną nie miała aż tak złych skutków.

2

@Tomason bo pis jak zorganizował protesty, to przyszło dwieście ludzi z partii i dziesięciu emerytów.

0

@Sulimo gdzie był VAR jak padła Zachodnia Bruzda?

0

@Transu96 no, ale ja nie podważam winy tirowca. A reszta jak wyżej napisałem.

3

Rada szkół katolickich odradza rodzicom szczepienia swoich dzieci przeciwko HPV. W mailach, które rozsyłają piszą, że szczepienia te powodują rozwiązłość seksualną.


0

@Arden niekoniecznie.

0

@Arden no właśnie słowo klucz to te raty.

0

@Arden Ty się opierasz na zwykłych doniesieniach mediów, które najczęściej nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. A ja się opieram na przepisach FFP, corocznych sprawozdaniach finansowych i sposobach księgowości.

0

@Arden no. To teraz doczytaj, jak z tych 25% wydać na przykład 60 mln na transfer. Jest to nie tylko możliwe, ale i bardzo proste do zrobienia.

17

@juarez czyli jak kupujesz wóz sportowy, to od razu z kwitem, który pozwala olewać przepisy ruchu drogowego?

0

@Arden kolejny.
Doczytajcie, bo sorry, ale bzdurzycie. Albo inaczej. Wiecie, że dzwoni, ale nie wiecie, w którym kościele.

1

@Tabaluga37 siła uderzenia i prawa fizyki pokazują, że jechał grubo ponad przepisową prędkość.
Ja nie bronię tira.

1

@DTMisTheBest @Tabaluga37 zapewne kierowca Audi umarł szczęśliwy, bo winę ponosi kierowca tira.
Tylko prawda jest taka, że gdyby Audi jechało zgodnie z przepisami, to by do tego nie doszło.

5

Kolejny, który jeździł szybko, ale bezpiecznie. Do czasu.

0

@Gall Ty chyba nadal nie rozumiesz, jak działa FFP. Barcelona nie ma problemu, żeby kupić piłkarza za 50 mln. Problem jest z rejestracją.

0

@VeB 1899 może wie, że za parę tygodni z hukiem z ligii wylecą, więc mu przestało zależeć

2

@misterio brydż, potem długo nic. Ale w brydża ciężko czterech zebrać na tyle czasu.
Potem 3-5-8.
Tysiąc

0

@Masnymichael mój kumpel kupił synowi trzy lata temu i jest zadowolony.

55

@NeroTFP1 czyli mama robi za audiobook. Szanuję. Muszę żonie o tym powiedzieć.

2

@Hadim obawiam się, że dużo ludzi niestety bierze ich na poważnie. Z resztą, widać to nawet w tej dyskusji.

2

@Gruak chyba jednak nie rozumiesz.
Oprócz policji są tam inne służby. Strażacy, wojsko itd. Oni też zatajają? Wszyscy zatajają, tylko kolega Krzysia i kuzynka Pinokia zna prawdę.

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?