3

@ElPonczato w kwietniu to będziemy grać na Camp Nou. Przynajmniej taki jest misterny plan.

2

@ArcziArtt też pracuję z jednym i po wczorajszym powiedział cyt. "chcę, żeby Real wygrywał zawsze, ale kur...nie w taki sposób".

1

Wielki Szu czy Sztos?

0

@Jacek273 druidów jest dwóch do przyłączenia, o paladynce nie wiedziałem.
Dzięki

0

@Dalhi @clyde @marcin62 to rzeczywiście jest ze 200 godzin grania?

1

@Ojciec5tkidzieci bardzo dawno oglądałem, ale mi się bardzo podobał.

3

@norbi77 przecież to żart. I do tego wyrwany z kontekstu. A tak w ogóle to nie zrozumiałeś...

0

@BORO_12 nie no, Wojtek nic w tej chwili nie zarabia.

Ja tam nie wiem kogo ściągną, wiem, że z Peną między słupkami daleko nie zajedziemy.

1

@Foton tak sobie teraz spojrzałem, to mamy drugie najniższe ceny paliwa w całej UE. Najtaniej jest w Bułgarii. No to chyba nie jest tak źle?

0

@clyde no właśnie tak chciałem druidem, albo paladynem zacząć.

0

@Dalhi dzięki.

D&D znam papierowe, więc tu problemów nie będzie.

0

@Rust_Cohle ja nie mam pada,, gram na PC. @Rewolucja123 wolę grać w BG3. Z resztą właśnie kupiłem tę grę.

3

@Foton rok temu Obajtek sztucznie zaniżył ceny paliwa przed wyborami. Z resztą prokuratura prowadzi postępowanie w tej sprawie

0

Od soboty będę miał sporo wolnego czasu, więc postanowiłem, że

Będę grał w grę.

Padło na Baldur's Gate 3. Odgrywał ktoś? Jakieś rady na początek?

1

@maroon ludzie, którzy się na tym znają, biolodzy, badacze bobrów mówią co innego. Słowa Tuska nazywają głupotą. A same wały można chronić nie tylko przed bobrami w tańszy sposób.

0

@Linnox zarzut, to jeszcze nie wina. Osobiście mam nadzieję, że im to wszystko udowodnią i ich wypieprzą z ligi. Ale póki co są niewinni i nie powinni grać co 48 godzin.

0

@FCB_dimiC najwyższa pora, żeby coś z tym zrobili.

0

@D10SLEO to nie ma żadnego znaczenia.


0

Manchester City w niedzielę grało mecz ligowy, a już dzisiaj gra pucharowy. Chore to jest.

0

@Commando błysnąłeś kolejny raz.
Jak nie potrafisz odnieść się do danego tematu, lub nie masz wiedzy, to nie zabieraj głosu. Bo wyszło, że "ja o niebie, Ty o chlebie". Piszesz nie na temat, więc jest to totalnie bez sensu.

0

@tristan87 tu się raczej powinien wypowiedzieć ktoś, kto oglądał ligę holenderską w zeszłym sezonie.

0

@tbas pewnie tak.

1

@comtedurgell @tbas kiedyś tam dostałem zakaz na trzy miesiące za prędkość. Cała ta sytuacja była dla mnie chora, bo zrobili sobie dwutygodniowy teren zabudowany. Nigdy wcześniej i później nie było tam terenu zabudowanego. No, ale zakaz to zakaz. Nie jeździłem, mimo, że to dla mnie było upierdliwe strasznie. Zwyczajnie, nie chciałem sobie pogorszyć sprawy. Niestety, ale wielu ma to w D.

0

@Commando tak zjechałeś z tematu, że.... bez sensu

0

Prawa strona oburzona bo:

Parlament Europejski odrzucił poprawkę do rezolucji. Zgodnie z treścią ustępu 23a, oczekiwano, by Ukraina przeprosiła za rzeź wołyńską oraz umożliwiła ekshumacje ofiar. Dopiero wówczas państwa członkowskie Unii Europejskiej mogłyby kontynuować wsparcie finansowe i wojskowe dla pogrążonej w wojnie z Rosją Ukrainy.

I teraz mam pytanie. Czy satysfakcjonujące by dla Was były przeprosiny wymuszone groźbą, czy szantażem? Bo ja szczerze powiedziawszy w tyłku mam takie przepraszam.

Oczywiście chciałbym dogłębnego zbadania tej sprawy.


5

@tbas no bo jak mają działać? Nie ma możliwości egzekwowania tych zakazów, tak jak nie ma możliwości powstrzymania przed popełnianiem innych przestępstw.

Dziwi jedynie, że ktoś ma aż cztery zakazy, bo moim zdaniem już przy drugim powinien iść do paki.

3

@Ojciec5tkidzieci w tym Arteonie nie było nikogo, komu można współczuć.

1

Od 2018 do 2022 roku Polska wydała 6,5 mln wiz. Co piąta uprawniała do pobytu w całej strefie Schengen. 366 551 z nich otrzymali obywatele Afryki i Azji. 174 tys. wydano od stycznia 2021 roku do czerwca 2023 r. Jak ujawnili kontrolerzy NIK, "MSZ wyznaczył konsulom nawet normy wydawanych wiz. Jednocześnie MSZ oficjalnie zabronił im sprawdzać, czy osoba starająca się o wizę jako np. spawacz faktycznie ma niezbędne kwalifikacje i uprawnienia. Według NIK wydanie takiego zakazu to złamanie prawa. Do Polski mogli więc przyjeżdżać oszuści"

Według ustaleń kontrolerów NIK za nieprawidłowości odpowiada czterech byłych ministrów z ramienia PiS. Są to: Witold Waszczykowski, Jacek Czaputowicz, Zbigniew Rau oraz Szymon Szynkowski vel Sęk.

1

@NeroTFP1 w grudniu. Bo Flick do grudnia.

13

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?