Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon wiatraki to tylko przykład. Zamiast wiatraków wpisz sobie cokolwiek innego z przemysłu ciężkiego.
0
@maroon a to jest trochę bardziej skomplikowane, niż się wydaje. Ja wiem, że najłatwiej powiedzieć, że zarobią Niemcy, bo sprzedadzą milion wiatraków. To ja Ci powiem tak. Bardzo, ale to bardzo bym chciał, żeby dajmy na to w kolejnych pięciu latach Niemcy dostali zamówienie na ten milion wiatraków. Nic lepszego dla Polski by się wydarzyć nie mogło.
0
@maroon wbrew temu co tam Kaczyński, Mentzen czy inny Bosak mówi, to ten cały ETS2 bardziej uderzał w Niemcy niż w nas.
0
@maroon a na czym byśmy skorzystali? Czego po takiej współpracy się spodziewasz?
Z Węgrami już współpracowaliśmy. I nic nam to nie dało.
0
@Lucyfffer okej. Twoja racja, mój spokój.
0
Słowacja postanowiła nie wprowadzać opłat za emisje z transportu i ogrzewania, mimo że wymaga tego unijna dyrektywa ETS2. Rząd w Bratysławie uznał, że koszty te nie powinny obciążać obywateli.
0
@Lucyfffer stary, ale to Ty podpisałeś tego mema cyt. "Najlepszy przykład polityki socjalnej".
A to i ten Twój tort z polityką socjalną ma tyle samo wspólnego co spanie w Szczawnicy ze szczaniem w piwnicy.
0
@Lucyfffer no ja mam dwoje dzieci i tu też nie ma mowy o dzieleniu po równo. Inne potrzeby ma mój dziewietnastolatek, a inne szesnastolatka.
0
@Mitch_Atleta jak już zrobisz prawa Mitch Atlety na miarę praw Newtona, to może tak będzie. Póki co badania robione przez specjalistów mówią co innego. I z tym idą do sądu.
Rozumiem. Wiesz lepiej.
0
@Kapitan hawk ta nagroda to ten deszcz. Fur Deutschland
0
@Lucyfffer no to moje zdanie już znasz. Żeby komuś dać pieniądze, to trzeba je komuś zabrać. Poprzez podatki lub inne daniny.
Twój przykład z tego mema sprawdziłby się w Arabii Saudyjskiej, na ale my nie Arabia.
6
@Mitch_Atleta no możemy. Piłkarze zarabiają od tysiąca złotych do milionów. Całkiem tak jak inni ludzie.
0
@Lucyfffer aha, czyli nie wiesz o czym piszesz. Okej.
Odsyłam do Margaret Thatcher. Ona to dobrze wyjaśniła.
0
Reprezentujący interesy piłkarzy międzynarodowy związek zawodowy FIFPro obliczył, że mają znacznie mniej wolnego niż przeciętny pracownik w krajach z pięciodniowym tygodniem pracy. I wnosi skargę do Komisji Europejskiej.
Według badań przeprowadzonych przez FIFPro w sezonie 2023/24 wśród 1500 piłkarzy, 54 procent badanych musiało zmierzyć się z nadmiernym obciążeniem pracą, które w większości przypadków przekraczało zalecenia lekarskie.
0
@Lucyfffer polityka polityką, ale matematyka jest bezlitosna. Jeśli przed zapisem miałeś zero i po zapisie masz zero, to nic nie straciłeś.
A polityka socjalna polega na czym innym.
Reasumując... Przykład bez sensu.
2
@Lucyfffer no nie do końca. Bo tu rodzice dają córce, ale nie kosztem syna, bo syn tego domu nie miał. Polityka socjalna to mi zabiorą, żeby komuś dać.
1
@BlaseR9 jeszcze jak
12
Powiedzcie mi, czy jak CBA zatrzymało i powiozło obatela Ryszarda do aresztu, to ten może sobie za tę drogę odpisać kilometrówki?
0
Prokuratura w Gdańsku wznowiła śledztwo w sprawie syna Jacka Kurskiego - Zdzisława K.
Syn byłego prezesa TVP oskarżony jest o serię gwałtów na 9-letniej dziewczynce.
W 2017 i 2020 roku sprawa gwałciciela była dwukrotnie umożona, mimo opinii biegłych.
Ha tfu...
8
Były poseł Obatel Ryszard Cz. został zatrzymany - powiadomił rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych Jacek Dobrzyński. Jak dodał, "w tym samym czasie w Warszawie została zatrzymana jego żona Emilia H.".
A to wcale nie chodzi o kilometrówki.
0
Zakończenie budowy pierwszego bloku krajowej elektrowni jądrowej zaplanowane jest do 2035 r. - zapowiedział podczas II Kongresu Energetyki Jądrowej pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej Maciej Bando.
2
@FcPortoFan1999 skoro Argentyna wygrała mundial, to i Kolumbia może brąz zdobyć. Nie zawsze po prostu wygrywa najlepszy.
0
@Death_voice nie wiem co jest akceptowalne dla platformiarzy.
Nie wiem i Ty nie wiesz o co tam chodziło. Jestem natomiast zdania, że lepiej żeby służby zrobiły krok za dużo, niż krok za mało.
0
@Death_voice skoro nie wiadomo o co chodzi, to po co to w ogóle komentować? Czy dziewietnastolatka nie może być groźna?
0
@Lucerfi już widzę, jak ruskie godzą się na zawieszenie broni po to, żeby ukry się zbroily. Już widzę jak ruskie pozwalają się ukrą uzbroić.
Nie. Jedyna droga to ich wykrwawianie
1
@Lucerfi no jak się skończył? Ruscy ogłosili zwycięstwo i uciekli. I za parę lat to samo będzie z Ukrainą. Wystarczy, tak jak napisałeś wyżej, karmić Ukrów łyżeczką.
Nie będzie okupacji Ukrainy.
0
@Lucerfi przecież nikt tego głośno nie powie, ale wszyscy chcą, żeby z Ukrainy zrobił się drugi Afganistan. Każdemu na Zachodzie oraz Chinom jest na rękę, żeby ruscy tam topili wszystkie zasoby przez kolejne lata. A inni będą robić biznes.
1
@bartekvisca światełko w zalewie głupoty.
0
@Lionel_Messi10 ja rozumiem, że to jest Twoja jedenastka i ją szanuję. Ale nie pisz, że się obroni.
Brak takich ludzi jak Lew Jaszyn, Beckenbauer czy Matthaeus czyni każdą jedenenastke nie do obrobienia
1
@Mitch_Atleta zacząłem z ojcem oglądać mistrzostwa świata w 1986 roku. Od tamtej pory nie nawiedzę RFN i Argentyny.